Kde domov můj? (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2016, 25 min

Zbyněk Fiala

Aleš Háma
  • Jara.Cimrman.jr

Hlavní město: Karlovy Vary. Počet obyvatel: 132. Prezident: Jaroslav Cimrman. Hlavní zdroj potravy: Zlato. Rok vzniku: Ano. O České republice zkrátka vím všechno a tak jsem se hrdě podíval na tento soutěžní pořad, abych dokázal svou výjimečnou inteligenci. A stálo to za to. Třikrát jsem usnul při blábolení moderátora, jednou jsem souhlasně pokýval hlavou při špatné odpovědi a mnohokrát jsem zahlédl soutěžící, kterak fučíkovsky drží bobříka mlčení. Z tohoto pořadu prostě sálá atmosféra srovnatelná snad jen s odpolední návštěvou hřbitova. Přesto mám vědomostní pořady celkem rád a tak mu nějakou tu hvězdu dám, ale starému dobrému Risku tohle nesahá ani po bronzovou cihličku.(21.1.2016)

• mrx.friend

Vážně tomu chybí tempo a spád. Před jednotlivýma soutěžníma kolama to kolikrát působí, jako byste spíš zapli talk-show. Zšedivělej Háma se po Taxíku tak trochu hledá v moderování novýho konceptu a postrádá šmrnc. Peněžní výhry skromný, systém bodování na palici. A ten za-každou-cenu-ho-sem-musíme-vecpat patriotismus začne bejt po několika dílech taky otravnej. Ale lhal bych, kdybych netvrdil, že u toho poslední dny večeřim :D(14.1.2016)

• MikeCool

TV-pořad. Vědomostních soutěží si docela cením, ale dnešní moderní způsob "Vymyslet vědomostní soutěž s úplně novými pravidly" se mi bohužel nezamlouvá, což potvrzuje i tato soutěž bez kapky atraktivnosti. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 20% (1*) |(28.9.2016)

• kratajirka

Alešek je king. On ví všechno a může se soutěžícím vysmívat za to, že tak základní otázku jako je "Která českoskovenská herečka je rodačkou z města Slaného?" on prostě ví, neboť se podívá na svůj čínský monitor, který mu prozradí "světe div se je to" Olga Scheinpflugová. Je to prostě borec a celý pořad je mega!!(21.7.2017)

• rakovnik

Hodnotím po několika dílech, třeba ale u soutěže vydržím a hodnocení změním. To se ale bude muset změnit atmosféra soutěže, spád a nálada, která je zatím bohužel víceméně ospalá. Aleš Háma si teprve zvyká, ale v Taxíku byl pohotový a vtipný hned od začátku. Třeba mu studio tolik nevyhovuje. Bodování je nepovedené, stejně jako u "Míň je víc". Oceňuji, že nám tvůrci soutěží přibližují naší zemi, ale formát soutěže a její realizace se mi zatím příliš nelíbí.(14.1.2016)

• Aleš Háma