poster

Kde domov můj? (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2016, 25 min

Režie:

Zbyněk Fiala

Účinkují:

Aleš Háma (mod.)
 • mrx.friend
  **

  Vážně tomu chybí tempo a spád. Před jednotlivýma soutěžníma kolama to kolikrát působí, jako byste spíš zapli talk-show. Zšedivělej Háma se po Taxíku tak trochu hledá v moderování novýho konceptu a postrádá šmrnc. Peněžní výhry skromný, systém bodování na palici. A ten za-každou-cenu-ho-sem-musíme-vecpat patriotismus začne bejt po několika dílech taky otravnej. Ale lhal bych, kdybych netvrdil, že u toho poslední dny večeřim :D(14.1.2016)

 • dopitak
  odpad!

  My chceme AZ kvíz! Familiérní Háma blábolí hovadiny, v prvním kole je polovina otázek pro mateřskou školku a komu nejrychleji kliká tlačítko, nahrabe si rozhodující náskok. Na konci ohromí nejštastnějšího tipaře haldou peněz, které se mu v případě jeho správných finálových odpovědí pokusí sebrat poslední, bonusovou otázkou. Nene, to si radši pustím zapovězenou a televizním menu přeskakovanou Telku a Riskuj s Honzou Rosákem nebo Petrem J. Svobodou! A ještě ty otázky na dílnu ČT, to se asi chtějí pomstít Vašutovi a jeho vědomostem o novácké "zábavě". A úponě největší výser je, jak pokaždé otrocky přečte sáhodlouhou vysvětlující odpověď s milionem detailů, které nikoho nezajímají. (18.5.2016)

 • SOLOM.
  **

  I já se musím přidat na stranu nespokojených diváků. Podobné soutěžní pořady jsem kdysi sledoval, ale s Riskuj se tohle opravdu srovnávat nedá. Je sice pravda, že se díky některým otázkám dozvím i docela zajímavé věci o naší vlasti, ale jinak je to celkem nuda. Na polovinu otázek nikdo neodpoví (ani se nepřihlásí) a to poslední kolo se mi taky nějak nezdá. Viděl jsem jenom pár dílů, ale ani Háma to nevytrhne. Jediné co beru jako pozitivum je ta možnost, kdy můžete jednu z otázek dát svému soupeři.(21.8.2016)

 • Kimon
  ***

  Žádné připitomělé šou, soutěž jak má být. Aleš Háma to vkusně zvládá (nudný není), ale výběr soutěžících asi nebude příliš velký. Mnozí mají více sebevědomí, než rozumu, ale budiž. Divák se dozví o své vlasti zajímavé věci, i když mnohdy ne od soutěžících. Aleši, jen do toho. Tempo a spád je tak akorát, a ti, kteří chtějí blbý šou, ať koukají na komerční televize.(25.2.2016)

 • MikeCool
  *

  TV-pořad. Vědomostních soutěží si docela cením, ale dnešní moderní způsob "Vymyslet vědomostní soutěž s úplně novými pravidly" se mi bohužel nezamlouvá, což potvrzuje i tato soutěž bez kapky atraktivnosti. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 20% (1*) |(28.9.2016)

 • Aleš Háma

 • - V jednom z rozhovorů Aleš Háma uvedl, že během jednoho natáčecího dne se připraví čtyři nové epizody. [Zdroj: ceskatelevize.cz] (majky19)

 • - Pro moderátora Aleše Hámu to nebyla první zkušenost s moderováním televizní zábavní soutěže. Dříve moderoval např. soutěž Taxík (od r. 2008). (majky19)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace