Taška (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1980, 19 min

Jaroslav Dudek

Jaroslav Dietl

Patrani po ztracene tasce (doklady, penize apod.), to cele v predsvatebnim deliriu. :)(19.4.2016)

• Marthos

Jiřina Bohdalová a její tři dcery ve zběsilé bakalářské road-movie na trase Praha - Žatec - Kadaň. Nervy drásající pátrání po červené tašce vydrží jen ti nejotrlejší (10%).(21.5.2017)

• LadyPupu

Předsvatební psycho v hlavní roli se zeleným Wartburgem a červenou taškou. Splašený ženský v čele s Jiřinou Bohdalovou pro samý jídlo zapomenou při jedné z mnoha zastávek tašku uprostřed sídliště v Žatci. Což neví. Díky tomu skončí na VB, kde se jim snaží pomoct soudruzi příslušníci. Neúspěšně. POZOR SPOILER!!!! Všechno dobře dopadne. Ty vole! Se nedivím, že to tady nemá žádný hodnocení ani komentáře. Jsem asi jedinej blbec, kterej to vydržel dokoukat do konce.(8.1.2016)

Krásná povídka ze života..krásné předsvatební zmatky kolem červené tašky..místo, aby ji ženy hlídaly jak oko v hlavě, nechají ji stát přímo na rušné, žatecké ulici...ale opět se ukázala poctivost našeho národa a vše dobře dopadlo.(19.4.2016)

Dva postřehy. Po mnoha letech jsem si uvědomil, jak bylo ve wartburgu málo místa. A pak mě zaujaly ty všudypřítomný bábovky, nepamatuju si, že by někdo na svatbu pekl několik bábovek. A Termerová to taky pohnojila - přece když najdu na ulici tašku, tak volám URNA a né že si to dotáhnu domů a začnu se v tom hrabat. Ale jako groteska to vůbec není špatný.(20.9.2017)