Trash Fire

The Wrath

Komedie / Horor / Romantický

USA, 2016, 91 min

První půlhodinu jsem jsem ve společnosti těch nepříjemných, zlých postav vyloženě trpěl. Po přesunu děje k sestře a babičce hlavního hrdiny ale začne být Trash Fire zajímavým způsobem znepokojivý. Film je prezentovaný jako komedie - a humoru je v něm dostatek, ale jedná se přinejlepším o komedii velmi černou, s až devastujícím účinkem.(5.11.2016)

Trash Fire se ze začátku tváří jako depresivní reklama na nefunkční partnerský vztah, no jakmile se věci hnou kupředu, tvůrci dají plný průchod doposavadním náznakům černého humoru, takže divák se dostává sledování děje až na hranici jakési pomatenecké freak show. Za mě palec hore, smál jsem se dost. 80%(7.12.2016)

Málokedy sa stane, že by ma nejaká postava, najmä v hororovom žánri, tak zabávala svojou rozkošnou mizantropiou a asociálnym správaním ako to dokázal Owen (A. Grenier) v tomto snímku. Toľko odpisov čo tu použil buď na priateľku alebo jej známych s rodinou sa vidí len málokde. Pritom niektoré z nich mi riadne vyzvŕtali bránicu, pretože situácia, kedy boli použité k tomu ešte pomohla - skrátka výborný timing humoru. Koniec zase pridal na atmosfére a napätí, pričom posledné minúty ponúkli aj ten dlho sľubovaný masakrík, aj keď teda neišlo o nič extra. Hororový prvok sa tu asi vyriešil tak, že sa na steny vylialo pár kýblov s červenou farbou a bol šmitec. Samotná kostra dejovej linky je tu síce slabo pútavá a málo zaujímavá, no vzhľadom na umné vyplnenie hluchých miest funkčnou zábavou a humorom, hodnotím snímok aspoň tým priemerom. Komická stránka snímku skrátka mnohé zachránila. 60/100(11.12.2017)

Zatímco první půlhodina postavená na konverzacích a přehlídce sebestřednosti, bulimie a epileptických vibrací vypadá jak pilot nějakého hořkého sitcomu (název by mohl být How I met my asshole), zbytek připomíná Meet the Parents přetáhnuté černým suknem humoru, jemnou dávkou cynismu a hrstkou broků.. Svérázná vykonavatelka boží vůle, chovající chřestýše v záchodových mísách a nešetřící slovem coura, vás pak během něj donutí přemýšlet, jak je člověk formován prostředím a jak jde bigotnost ruku v ruce s rukou pod vlastními kalhotkami..(8.3.2017)

Dlouho jsem se filmu vyhýbal o to víc mu přilepším v závěru. První půl hodinu jsem se hodně nasmál. Ego arogantního hlavního hrdiny bylo sice přes čáru, ale tím to bylo právě zajímavé. Jakmile se děj přesune k babči do baráku z černo humorné komedie se stává znepokojivý, lehce zvrácený i uchylný Thriller, který originalitou vyčuhuje. Velmi dobrá až nevídaná zábava. 75%(12.5.2017)