Tini: Violettina proměna

Ramón Salazar

Kostýmy:

Connie Balduzzi
  • artas

Gýč aký som už dávno nevidel. Mám rád aj romantické filmy a vďaka manželke som ich mnoho videl, ale toto je jedno klišé za druhým, miestami som si myslel, že pozerám reklamu na 100% pomarančový nápoj. Jedna hviezda za krásne Sicílske prostredie.(15.3.2017)

Já si rozhodně nemyslím, že je to ztráta času. Film mě mile překvapil, opravdu jsem neočekávala nic zázračného. Negativní hodocení je tady především díky tomu, že lidi vidí slovo "Violetta" a automaticky házejí do odpadu, ale to je fakt zbytečné, protože film má se seriálem společné jen některé herce/postavy, ale děj je o zcela něčem jiném než samotný seriál. Obrovským plusem tohoto snímku je především prostředí, ve kterém se natáčelo. Prostředí navozuje nádhernou idylku, kterou pak zcela dokreslují příjemné a milé postavy (ať už to jsou obyvatelé vesnice nebo mladí umělci, kteří s Violettou žijí v residence u Isabelly). Písně, které ve filmu zazněly např. Siempre Brillarás či Losing the Love, se mi neskutečně líbily, i ony dokreslovaly skvělou atmosféru filmu, pohlazení pro naše uši, stejně tak jako nádherné prostředí pohlazení pro naše oči! Samozřejmě, herecké výkony možná nebyly dokonalé, ale už jen to kouzlo celého filmu mě nenechalo se na tyto věci soustřeďovat a celé jsem si to jenom užívala! :)(13.3.2017)

Seriál neznám, i tak se mi film velmi líbil. Pokládám za důležité varovat neromantiky, nekoukat, nehodnotit. Určeno především pro milovníky romantických slaďáků s dobrým koncem. Film pro večer u krbu s kafíčkem a dobrým pamlskem.(12.3.2017)

• slunicko2

Nádherná sicilská příroda, blahobytná vila, krásní mladí lidé...jsou tu všechny ingredience kvalitní červené knihovny.(2.6.2017)

Moc hezký příběh a hezká hudba:-)(12.8.2017)

• - Film se natáčel v překrásném prostředí historického městečka Taormina, které leží na severovýchodě italského ostrova Sicílie. (brecht98)