poster

Deathstalker III – Nájezdníci z pekla

 • anglický

  Deathstalker III: Deathstalker and the Warriors from Hell

 • anglický

  Deathstalker III – The Warriors from Hell

Akční / Dobrodružný

USA / Mexiko, 1988, 83 min

 • Campbell
  ***

  Tohle je udajně nejhorší díl Deathstalkerova dobrodružství, noc mě celá série přijde naprosto průměrná, a tohle mi dokonce přišlo lepší než nudnější dvojka(nicméně od výborného Wynorského), tohle jsem dokoukal bez problémů, i když ty bitvy s mečem byly strašně pomalé, a já i když s mečem neumím bych nejspíše každého rozthal na kusy než by stihl máchnout mečem(a to jsem dost neohrabanej člověk). Ale jinak se mi to zvráceným způsobem líbilo.(8.10.2011)

 • B!shop
  ***

  Tak necekane tu opet mame novyho predstavitele Deathstalkera a tentokrat je to fakt traged. Sice vypada docela sympaticky, ale je to silenej slusnacek, skoro se nesape po zenskejch a svaly zapomnel asi doma. Ono celkove je to takovej nejvymeklejsi dil, souboje jsou diky naprosto idiotskejm zvukum naprosto smesny, kdyz uz nekdo nekoho rizne je videt, ze na tele nema ani skrabanec a pribeh je v podstate potreti to samy, zase deme zabit carodeje a zachranit princeznu. Aspon, ze hudba uz neni tak infantilni. Asi nejslabsi dil.(28.8.2010)

 • destroy83
  ****

  Třetí dobrodružství neohroženého Deathstalkera - dobyvatele hradů, dívčích klínů a kata zlých čarodějů. Tradičně se mění režisér i představitel hlavního hrdiny. Tentokrát dobrodružství začíná v jedné vesničce, kde Stalker okouzluje svými schopnostmi místní ženštiny a kam zároveň vtrhává družina zlého čaroděje Troxartase, aby získala jednu ze tří částí magického kamene. Část kamene je v rukou princezny Carissy a kouzelníka Niciase, kteří se ve vesničce také momentálně nacházejí. Za pomoci těchto dvou se Stalker vydavá na nebezpečnou cestu ke ztacenému městu pokladů, ovšem v zádech s družinou zabijáků a pod stálým dohledem čar Troxartase. Na cestě ho opět čeká spousta soubojů, krásných ženštin a samozřejmě tradiční záchrana princezny. Děj se nijak nevymyká standardu série. Příběh je celkem slušný, ovšem postrádá jakékoliv krvavé scény a s nahotou to také není slavné. Hlavní hrdina opět hláškuje a kosí nepřátele jak jsme zvyklí, ale postrádá většinu svých negativních vlastností (hlavně nešmátrá po ženských), což je škoda. Největší prostor dostává humor a důvtip hlavního hrdiny, bizarnosti se až na družinu mrtvých vojáků takřka nekonají, což k výše zmíněnému důrazu na vtip až tak nevadí. Výprava snímku je opět perfektní a s lehce pozměněným hudebním doprovodem dochucuje velmi chutný béčkový koktejl, kterému dávám s klidným svědomím čytři hvězdy.(26.3.2011)

 • hiroshima
  *

  Nejhorší díl ze všech Deathstalkerů. Všechno působí strašne odfláknutě a nedodělaně. Vím, že u béčkových filmů jako je práve Deathstalker se na efekty nehraje, ale absence krve a jakéhokoli viditelného zranění při sečných a bodných ranách filmu nepřidává. Sám Deathstalker nepůsobí jako hrdina, ale spíše jako kašpárek. To samé se dá říct o jeho záporném rivalovi. Přistihnul jsem se, že v průběhu filmu jsem párkrát kouknul na stopáž, a dožadoval se konce. To se mě u předchozích dílů nestalo ba právě naopak jsem se bavil, obzvlášť u prvního dílu. Jedíný kladný bod je snad hudba (nikoli zvuk) ve filmu. Avšak to je opravdu málo.(23.4.2012)

 • Vampireman
  **

  Musíš zasít ječmen! Deathstalkerovo charisma bych chtěl mít - v jednom momentě přiloží ženštině ke krku ostré dřívko a v dalším ji už klátí. Děj je přes kopírák dvojka - homosexuální záporák, co svoji orientaci mistrně skrývá klácením dvou buchet, který spolu hašteřej jako v telenovele, potřebuje zkombinovat tři itemy aby byl nejmocnější a uklidnil se. Vyvolá si armádu Deathstalkerem zabitých bojovníků, který se ale nechaj překecat a bojujou proti němu. Pak je tu lascivní čaroděj co přežije jasnou smrt jenom proto, že je čaroděj, zřejmě. Překvapivý bylo akorát, že si Deathstalker nenabalil třetí pricenzu a radši vodjel vstříc čtvrtýmu dílu.(29.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace