poster

Deathstalker III – Nájezdníci z pekla

 • USA

  Deathstalker III: Deathstalker and the Warriors from Hell

 • USA

  Deathstalker III – The Warriors from Hell

Akční / Dobrodružný

USA / Mexiko, 1988, 83 min

 • hiroshima
  *

  Nejhorší díl ze všech Deathstalkerů. Všechno působí strašne odfláknutě a nedodělaně. Vím, že u béčkových filmů jako je práve Deathstalker se na efekty nehraje, ale absence krve a jakéhokoli viditelného zranění při sečných a bodných ranách filmu nepřidává. Sám Deathstalker nepůsobí jako hrdina, ale spíše jako kašpárek. To samé se dá říct o jeho záporném rivalovi. Přistihnul jsem se, že v průběhu filmu jsem párkrát kouknul na stopáž, a dožadoval se konce. To se mě u předchozích dílů nestalo ba právě naopak jsem se bavil, obzvlášť u prvního dílu. Jedíný kladný bod je snad hudba (nikoli zvuk) ve filmu. Avšak to je opravdu málo.(23.4.2012)

 • B!shop
  ***

  Tak necekane tu opet mame novyho predstavitele Deathstalkera a tentokrat je to fakt traged. Sice vypada docela sympaticky, ale je to silenej slusnacek, skoro se nesape po zenskejch a svaly zapomnel asi doma. Ono celkove je to takovej nejvymeklejsi dil, souboje jsou diky naprosto idiotskejm zvukum naprosto smesny, kdyz uz nekdo nekoho rizne je videt, ze na tele nema ani skrabanec a pribeh je v podstate potreti to samy, zase deme zabit carodeje a zachranit princeznu. Aspon, ze hudba uz neni tak infantilni. Asi nejslabsi dil.(28.8.2010)

 • Vampireman
  **

  Musíš zasít ječmen! Deathstalkerovo charisma bych chtěl mít - v jednom momentě přiloží ženštině ke krku ostré dřívko a v dalším ji už klátí. Děj je přes kopírák dvojka - homosexuální záporák, co svoji orientaci mistrně skrývá klácením dvou buchet, který spolu hašteřej jako v telenovele, potřebuje zkombinovat tři itemy aby byl nejmocnější a uklidnil se. Vyvolá si armádu Deathstalkerem zabitých bojovníků, který se ale nechaj překecat a bojujou proti němu. Pak je tu lascivní čaroděj co přežije jasnou smrt jenom proto, že je čaroděj, zřejmě. Překvapivý bylo akorát, že si Deathstalker nenabalil třetí pricenzu a radši vodjel vstříc čtvrtýmu dílu.(29.8.2013)

 • destroy83
  ****

  Třetí dobrodružství neohroženého Deathstalkera - dobyvatele hradů, dívčích klínů a kata zlých čarodějů. Tradičně se mění režisér i představitel hlavního hrdiny. Tentokrát dobrodružství začíná v jedné vesničce, kde Stalker okouzluje svými schopnostmi místní ženštiny a kam zároveň vtrhává družina zlého čaroděje Troxartase, aby získala jednu ze tří částí magického kamene. Část kamene je v rukou princezny Carissy a kouzelníka Niciase, kteří se ve vesničce také momentálně nacházejí. Za pomoci těchto dvou se Stalker vydavá na nebezpečnou cestu ke ztacenému městu pokladů, ovšem v zádech s družinou zabijáků a pod stálým dohledem čar Troxartase. Na cestě ho opět čeká spousta soubojů, krásných ženštin a samozřejmě tradiční záchrana princezny. Děj se nijak nevymyká standardu série. Příběh je celkem slušný, ovšem postrádá jakékoliv krvavé scény a s nahotou to také není slavné. Hlavní hrdina opět hláškuje a kosí nepřátele jak jsme zvyklí, ale postrádá většinu svých negativních vlastností (hlavně nešmátrá po ženských), což je škoda. Největší prostor dostává humor a důvtip hlavního hrdiny, bizarnosti se až na družinu mrtvých vojáků takřka nekonají, což k výše zmíněnému důrazu na vtip až tak nevadí. Výprava snímku je opět perfektní a s lehce pozměněným hudebním doprovodem dochucuje velmi chutný béčkový koktejl, kterému dávám s klidným svědomím čytři hvězdy.(26.3.2011)

 • AGAMENON
  ***

  Opět jiný představitel udatného hrdiny a jiný režisér. Toto pokračování průměrné jedničky a skvělé dvojky je někde uprostřed. Nebere se vážně tak jako první díl, ale to není taková bžunda jako dvojka. Hudba je slušná (v úvodních titulcích zní Sador, vládce vesmíru od Hornera), herci pochopili, že nehrají drámo a hlavní představitel umí šermovat(narozdíl od hlavního padoucha). Samozřejmě toto hodnocení je pro lidi, kteří vědí na co se dívají.(18.3.2003)