Riley Vance (Shenae Grimes-Beech) získala pred Vianocami zamestnanie svojich snov: pracovať ako osobná asistentka Williama Younga (Steve Lund) v spoločnosti Young Industries. Nemohlo to prísť v lepšom čase, pretože sa práve chystala vrátiť domov, po tom ako si dlhšie nedokázala nájsť prácu. Keď si však uvedomí, že bola prijatá omylom na základe zámeny identity, je nútená pravdu tajiť, inak by riskovala, že vysnívanú prácu stratí. William firmu nedávno zdedil po svojom otcovi a je pod tlakom, aby zatvoril jej vlajkovú továreň na hračky, ktorá sídli v malom meste a je pre jeho obyvateľov existenčne dôležitá. Riley sa s Williamom postupne zbližuje a napokon ho presvedčí, aby mestečko navštívil, sám zhodnotil situáciu a až potom sa rozhodol, či továreň ponechá v prevádzke alebo ju zatvorí. Aby však Riley dokázala mesto zachrániť, musí najprv vo Williamovi znovu oživiť jeho dlho spiaceho vianočného ducha... (TV Doma)

Kritik.

Chudáčik bohatý, to musí byť ťažký a krutý život, keď vás všetci obdivujú a volajú na rôzne podujatia zdarma. Sú na vás a vašom názore závislí. Takže máte dôvod ľutovať sa (?) Och... :) Inak celkom oddychovka, ktorá sa dá vydržať. ()

piglit

Dobře, díky nápadu se jim podařilo vyprodat sklady a zachránit fabriku, ale výhled do budoucnosti (nemají žádné nové výrobky) se nezměnil. Takže jenom oddálili nevyhnutelné a business jim zkrachuje o rok nebo o dva později. ()

RedRose991

Milá vianočná oddychovka. Trochu presladená a nereálna, ale zároveň jemne originálna. Páčilo sa mi hlavne vizuálne spracovanie, Vianoce cítiť zo všetkých scén a farieb. Vo vianočnom čase, keď človek priam túži po troche gýčovitej vianočnej romantiky, ideálne. Napriek tomu je myšlienka aj dej celkom schopný, nestagnuje a nie je chaotický, čo ma príjemne prekvapilo na tento typ filmu. ()