Téměř dokonalé Vánoce

• USA Almost Christmas (více)

Walter Meyers před necelým rokem pochoval svou milovanou manželku, lásku svého života. Blíží se Vánoce a osamělý Walter se rozhodne pozvat všechny své čtyři dospělé děti i s jejich rodinami do velkého, ale prázdného domu, kde trávily bezstarostné dětství. Také jim chce oznámit, že bude dům prodávat. Uvědomí si ale, že s tolika hlavami pod jednou střechou je prakticky nemožné, aby během pobytu nedošlo k hádkám. Dojde i na sourozeneckou rivalitu, na povrch vyplují i další nehezké věci. Pokud jeho rozhádané děti se svými nefunkčními rodinami dokážou společně strávit celých pět dní pod jednou střechou, bude to skutečný vánoční zázrak. (Nova Cinema)

T2

Rozpočet $17miliónovTržby USA $42,158,780Tržby Celosvetovo $42,580,920▐ Na jednej strane poteší vidieť hrať starého dobrého Danny Glovera ale na druhú stranu to nie je až taká príbehová delikatesa, také dosť tuctové na silu ustrelené, či ako že zábavné. /40%/ ()

Chrustyn

Nejsem rasista a Dannyho Glovera mám moc rád ale nemám rád filmy vyhraněné pro černé publikum a pouze s černými postavami. Film má klasickou zápletku, kdy se po roce sejde celá rodina na Vánoce u ovdovělého otce a každý začne řešit své soukromé problémy a už už to vypadá, že vše dopadne špatně. Film není vtipný, vánoční atmosféra je tatam (celý film se odehrává v prosluněném L.A.) a neustále se v něm křičí, nebo chce někdo někoho zastřelit. ()

hansel97

Příjemný duch Vánoc je asi tak jediné, co má film k nabídnutí. Evidentně míří pouze na cílovou skupinu Afroameričanů, tudíž ho nějak extra jiní lidé neocení. Upřímně by mě ale překvapilo, kdyby ho i černošské diváctvo tak milovalo, protože je až odporně stereotypický. ()

Thomick

Why oh why? Proč si černošská komunita v USA neustále dělá takovou medvědí službu tvořenim filmů na jedno brdo o tom, jak příšerný drama je soužití... um... bezesporu jen hodně malý části černošský komunity v USA? Proč se neustále dokolečka musí utužovat veškerý stereotypy o černošský komunitě v USA? Proččččččč? ()

kaylin

Asi je to tím, jak se blíží Vánoce, ale já jsem si tenhle film docela užil, i když je docela předvídatelný. Danny Glover mě ale v posledních letech dovede zaujmout, a Mo'nique předvádí, že má rozhodně komediální potenciál. Její huba se snad nezavře. Dobré scény, fajn postavy, průměr dám s klidem. ()

borec999

Typická rodinná vianočná komédia o rozhádanej a nesúrodej rodinke, ktorá spolu oslavuje Vianoce. Všetci také filmy poznáme, všetci vieme čo od filmov s podobným dejom čakať. A Vianoce u Meyersovcov sú toho ukážkovým príkladom- predvídateľné, plné klišé, nenásilne vtipné a s klasickým happy endom. V čase Vianoc podľa mňa bez problémov sledovateľný film, ktorý vpred ťahajú najmä starý dobrý sympaťák Danny Glover a Gabrielle Union. Priemer. 50% ()

fraktal

Hloupý pokus o komedii, kde prostě nemůžete uvěřit snad ani jediné postavě, že by myslela (alespoň trošku) cokoliv z toho, co říkají. Naprosto šablonovitý děj, hloupé dialogy. Jedna hvězdička za hezké tvářičky dětiček. ()

kluzo

Proč nemůžou natočit černí tvůrci normální, srandovní rodinný TV film bez komplexů čišících z každé minuty? ()

Carcooli

Jsem Vánocmaniak, ale tohle mě absolutně nezaujalo ani nenaladilo na Vánoce. Tuctový snímek, ani špetka nápadu... škoda. ()