Almost Christmas

Almost Christmas

Komedie / Drama

USA, 2016, 112 min

• fraktal

Hloupý pokus o komedii, kde prostě nemůžete uvěřit snad ani jediné postavě, že by myslela (alespoň trošku) cokoliv z toho, co říkají. Naprosto šablonovitý děj, hloupé dialogy. Jedna hvězdička za hezké tvářičky dětiček.(29.12.2016)

• Thomick

Why oh why? Proč si černošská komunita v USA neustále dělá takovou medvědí službu tvořenim filmů na jedno brdo o tom, jak příšerný drama je soužití... um... bezesporu jen hodně malý části černošský komunity v USA? Proč se neustále dokolečka musí utužovat veškerý stereotypy o černošský komunitě v USA? Proččččččč?(26.4.2017)

Asi je to tím, jak se blíží Vánoce, ale já jsem si tenhle film docela užil, i když je docela předvídatelný. Danny Glover mě ale v posledních letech dovede zaujmout, a Mo'nique předvádí, že má rozhodně komediální potenciál. Její huba se snad nezavře. Dobré scény, fajn postavy, průměr dám s klidem.(27.3.2017)

• hansel97

Příjemný duch Vánoc je asi tak jediné, co má film k nabídnutí. Evidentně míří pouze na cílovou skupinu Afroameričanů, tudíž ho nějak extra jiní lidé neocení. Upřímně by mě ale překvapilo, kdyby ho i černošské diváctvo tak milovalo, protože je až odporně stereotypický.(4.12.2016)

55 %(25.12.2018)