Půlnoční láska

• Austrálie

• Nový Zéland

Drama / Romantický

USA, 2018, 91 min

Nemůžu věřit, že tomu nakonec dávám 4*. První polovina se tváří jako béčková teen romantická komedie. Celé je to hrozně klišé a křečovité, předvídatelné a hloupé. Herecké výkony podprůměrné. Nicméně v druhé polovině se dostane do hlavní role drama. A přestože je film stále lehce "cringe-worthy", příběh mě dostal. Nasmála jsem se, dojala a i rozesmutnila. Na konci filmu popotahoval celý sál. Pokud bych měla film k něčemu přirovnat, bylo by to Fault in our Stars. I když tam bylo spoustu momentů, které byly e-e, film jsem si užila a za pár let si ho možná zopakuji, až se budu potřebovat vybrečet. 4*(1.4.2018)

Skoro se až divím, že to není od Sparkse, on ale nemá tyhle smrtelný choroby v repertoáru. Je to super romantika se všema zaběhlejma klišé, ale díky Schwarzeneggerovi jr. a Belle pořád stravitelný. Bella je tu oproti jinejm filmům roztomilejší a zranitelnější a to jí sluší. Příběh vystavěnej, sice předvídatelně, ale tak aby si mě to nakonci získalo.(4.2.2019)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $9,561,064 Tržby Celosvetovo $27,365,467▐ Mladý Schwarzenegger to slušne ustál, Bella Thorne je v pohode. Dejovo je to také už dosť schematické tieto romantické dramatické príbehy o mladých, hrá to aj na emócie ale vďaka ústrednej dvojici to je pozerateľné, dokáže to zaujať, neotráviť. /70%/(3.12.2018)

Jsem rád, že film dopadla špatně, protože jinak by neměl žádný smysl. Pořád jsem nucen přemýšlet nad tím, zdali spolu mladiství pár měl koitus nebo se prostě jen pusinkoval a vyprávěl básničky o ptáčcích a kytičkách. Schwarzenegger 2.0 obstojný. 69% Celosvětový příjem k 12. 2. 2019: $27,365,467, což je 9,77 násobek rozpočtu(12.2.2019)

Jak mu to nemohla říct?! Taková zásadní věc na hranici života a smrti. Že by se k ní choval jinak, že to bylo jiné, to možná ano, ale určitě by to pochopil, jako každý normální člověk a mohli by spolu trávit čas v noci a přes den u ní. Těžko uvěřitelné, přesto na plátně uskutečnitelné. Popravdě jsem měl dost na krajíčku, což svědčí o slušně odvedené filmařské práci. Poslední poznámka směřuje k otci. Největší sympaťák na několik filmů dopředu. Jeho postoj, charakter a entusiasmus byl doslova famózní. Kéž by se takhle dokázal zachovat každý otec.(15.7.2018)

• - Ve scéně, kdy jedou Katie (Bella Thorne) s Charliem (Patrick Schwarzenegger) vlakem a „připíjejí“ s čínou, je krabička jídla otevřená. Po střihu, než jídlo položí, jsou však obě krabičky zavřené. (vojacekr)

• - Natáčení filmu začalo 12. října 2015 ve Vancouveru v Britské Kolumbii (Kanada). (griph)