poster

Quantum Break (TV seriál)

Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2016

 • Corpsegrinder
  ***

  Hlavním tahákem je samozřejmě interaktivita kdy je zajímavý jak se příběh odvíjí dle toho jak člověk hraje (ačkoliv zase tolik se toho nemění). Ostatně bez hry by hodnocení šlo drasticky níž protože právě bez těch herních pasáží by to bylo tak nějak o ničem. Spolu to ale funguje fajn. I tak mě trochu mrzí že zrovna kvůli tomuhle šel do koše Alan Wake 2 :)(1.12.2017)

 • dragon94
  ****

  Quantum Break měl potenciál udělat v herním světě skutečnou revoluci. Bohužel nestalo se tak. Může za to mnoho aspektů, Ať už je to stereotypní hratelnost, nerealističtí protivníci, kteří UI moc nepobrali, nebo fakt že seriál s hlavní dějovou linkou téměř vůbec nesouvisí. Naproti tomu má Quantum Break pořád dost co nabídnout. Vynikající efekty, skvěle zahrané postavy, a vcelku dost promyšlený příběh, který sice částěčně zazdívá nepovedená hratelnost, která jej připravuje o patřičný spád, i tak je třeba jej ale ocenit. Celkově je Quantum break průměrná hra a lehce podprůměrný seriál s dobře promyšleným příběhem o cestování v čase bez žádných větších paradoxů atd. Díky tomu, že se podařilo vše dobře uzavřít, a nevznikli ve hře žádné blbosti, přidávám hvězdičku navíc. Ono totiž filmů, seriálů, knih nebo her, kde by bylo dobře uchyceno cestování v čase bez toho, aby se to tvůrcům rozpadlo pod nahama, je po čertech málo. 4* 73%(25.7.2017)

 • - Seriál byl vytvořen speciálně pro stejnojmennou hru na Xbox One a Microsoft Windows. (Corpsegrinder)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace