poster

Kde je Kyra? (festivalový název)

 • USA

  Where Is Kyra?

 • USA

  Beat-up Little Seagull

  (pracovní název)

Drama

USA, 2017, 98 min

Režie:

Andrew Dosunmu

Kamera:

Bradford Young

Hudba:

Philip Miller

Producenti:

Christine Vachon

Střih:

Oriana Soddu

Scénografie:

Lucio Seixas

Kostýmy:

Mobolaji Dawodu
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lovely.Bones
  *

  Bez sentimentu nejslabší film, co jsem letos na FebioFestu viděl. Upřímně nesnáším, když jsou lidé v kině na mobilech ale tady jsem to taky nedával. Mám rád pomalé filmy, ale ta pomalost musí mít nějaký účel. Tohle bylo pomalé z nějakého mně neznámého důvodu, a už vůbec ta pomalost nepomáhala už tak řídkému ději, který žádnou zápletku vlastně nemá. Navíc je to naprosto směšné a tak triviální, že jsem se si několikrát v průběhu filmu řekl: "Jako vážně?". Ta jedna hvězda je za Michelle, která i přesto, že ve filmu nemá absolutně co hrát, tak tomu alespoň něco dává (jinak by to působilo jako studentský film natočený za 30 dolarů) a celkové vyznění filmu, které se snaží sice poukázat na problematiku chudoby ve Státech. Takže, i přesto, že to režisér myslel asi dobře a Michelle si myslela, že dělá nějaký festivalový super film, tak je to teda upřímně strašně moc slabé a nudné, takže si nedokážu představit jediného člověka, kterému bych to mohl doporučit.(25.3.2018)

 • Enšpígl
  *

  Tahle rádobyartová pozička disponuje neuvěřitelně příšernou hudbou, no hudbou spíš něčím co připomíná tahání kovového nábytku po kovové podloze, zřejmě tvůrci usoudili, že když už nemůžou svým filmem na diváka zaútočit na jeho emoce, zaútočí na jeho uši. Michelle snad nestárne i když zrovna v kontextu tohoto filmu je to trošku paradoxní výrok, přiznávám.(23.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace