poster

Mr Bean: Funeral

Krátkometrážní / Komedie

Velká Británie, 2015, 9 min

 • filmmovier
  *****

  Jak se mi Svatba nelíbila, tak Pohřeb byl geniální. Prostě další svkělá scénka, Atkinson ve vynikající formě. Starý dobrý vtipný Bean, tahle scénka by do seriálu krásně zapadla, protože napsaná byla fakt parádně a ještě skvostně vyvrcholila tím, když Bean vytvořil nápis Vole. A mě osobně udělalo velkou radost, že jsem po tolika reprízích konečně viděl nějaký nový kousek a navíc tak kvalitní. A pokud bude takhle parádní, vůbec bych se nebránil, kdyby vznikl třeba ještě nějaký další. Tahle scénka byla naprostá fantazie a kdo miluje britský humor. Beana a Atkinsona tak jako já, ten to ocení. Tady prostě nemůžu jinak - 100%. BEAN STÁLE ŽIJE!!(6.5.2016)

 • D.Moore
  ****

  Mr. Bean a černý humor, to k sobě vždycky šlo. A vtrhne-li tento "člověk" na pohřeb, zákonitě to nemůže dopadnout dobře. Ano, například to smrkání jsme už kdysi viděli, ale pořád je hrozně vtipné a především Bean je stále to drzé přerostlé dítě, které se nebojí - tentokrát doslova - jít přes mrtvoly, aby dosáhlo svého, ať už je to cokoliv. Škoda, že vznikla jen osmiminutová epizoda a ne celý díl, protože Rowan Atkinson je ve své nejslavnější postavě evidentně pořád jako doma.(5.4.2016)

 • Nach
  ****

  Mr. Bean a černý humor, to vždy patřilo k sobě a zde se to jen potvrzuje. Krátké, vtipné, výstižné a přesto britské. Rowan Atkinson i ve stáří neztrácí nic na své komičnosti. Mr. Bean nevyzrává, což je dobře, ale zůstává nadále dětinský. A starší věk tomu přidává ono kouzlo herectví, které do toho sir Rowan nadále vdechuje. Bravo! 75%(11.3.2017)

 • flanker.27
  ****

  Dobrá připomínka, že Bean stále žije nejen v našich vzpomínkách. LOVE -> VOLE, aneb pro nás Čechy jeden vtip navíc.(9.4.2018)

 • dan4815
  **

  Bohužel, pan Bean to má za sebou a tento díl byl pohřeb tak nějak... jeho. Zábava skoro žádná, pár scén se tam naskytlo, jako inovativních, ale jinak hodně předvídatelné a jeho mimika byla místy až příliš teatrální. Jedná se o slabší kousek, kde tlačí příliš na pilu. Ale tak, má to pár minut, kdyby to mělo hodinu, teprve pak by to byla pohroma.(13.11.2016)

 • - Epizóda Funeral vznikla k 25. výročiu vzniku britskej charity Comic Relief. Tú založil v roku 1985 scenárista Richard Curtis a komik Lenny Henry ako reakciu na hladomor v Etiópii. (Paldiny)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace