Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo

• Jižní Korea 달의 연인 : 보보경심 려 (více)

Epizody(20)

Během záchrany topícího se malého chlapce dojde k zatmění slunce a dívka, která pro něj skočila do vody, se ocitne v minulosti. Nyní je z ní Hae Soo, sestřenice manželky osmého prince Wang Wooka. Přestože je Hae Soo nejprve zmatená z nastalé situace, snaží se zvyknout a přizpůsobit se novému prostředí a díky tomu má také možnost poznat i ostatní prince včetně obávaného čtvrtého prince Wang Soa. (andiek05)

Recenze uživatele kklepkaa k tomuto seriálu (1)

Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016)

Krásná ukázka toho, že moc a láska nejdou dohromady. Hlavní hrdinka byla cca půlku série roztomilý svěží závan na dvoře krále Taejo na začátku panování dynastie Goryeo, v druhé půlce se z ní stala nezdolná žena, která schytávala jednu ránu osudu za druhou. Z konce jsem byla mírně zklamaná. Závěrečná scéna to ale krapet vylepšila. Opravdu silné, nezapomenutelné drama. Co se týče zpracování seriálu nemám, až na drobné mouchy, co vytknout. Tahouny jsou rozhodně ústřední dvojice, hlavně Joon-ki Lee byl ve své roli skvělý, ale ani ostatní princové se nenechali zahanbit. Také se mi dost líbil, nezvykle vzhledem k době, moderní soundtrack. ()