Epizody(10)

Fiftis

Aj keď som dal 2.sérií o hviezdu menej, tak až toľko nezaostáva za prvou. Je tam veľa nových pozitívnych zmien. Skôr by si séria zaslúžila 4 a pol hviezdy. Prvá séria skončila celkom zaujímavo, no trochu ma sklamalo, ako rýchlo sa tá situácia s väzením vyriešila. Myslel som, že práve o to pôjde hlavne v druhej sérií, ale ono nie. Každopádne celkom sa vyparili nudné vyšetrovania a seriál sa venuje hlavne našim obľúbeným postavám, čo hodnotím na jednotku. Neviem, či som zaujatý obľubou k Sonyi Walger, ale aj tu v tejto sérií bola pre mňa tým najzaujímavejším. Jej postava často krát prekvapila svojim konaním. Spoiler - Jej vzťahu s Dannym som veľmi fandil, veľmi im to pristalo a som rád, že im to aj vydržalo. Koniec ma prekvapil, opäť to akoby skončilo otvorene a ja môžem len plakať do vankúša, že sa už nikdy pokračovania nedočkáme. Veľmi pozitívne ma celý seriál prekvapil a aj ako muž môžem konštatovať, že so skončením seriálu sa vysporiadávam ťažko. (Videné: máj 2019 / Hodnotenie: Epizóda 2,3,4,10 ***** / Epizóda 1,5,7,9 **** / Epizóda 6,8 *** ) ()