A Flying Jatt

• Indie अ फ्लाइंग जट्ट

Rominator

Malhotra (Kay Kay Menon), bohatý a vlivný byznysmen, by potřeboval postavit most, který by zkrátil cestu k jeho továrně u jezera, ale vyskyne se problém. Stavbě brání paní Dhillonová (Amrita Singh), která nechce prodat pozemek kvůli posvátnému stromu. Vše dojde tak daleko, že je najmut Raka (Nathan Jones), aby se o celou záležitost postaral. Raka dorazí ke stromu s úmyslem ho porazit, ale přítomný Aman (Tiger Shroff) se pokusí udělat vše, aby ho zastavil... Jacqueline Fernandez (Kirti) byla roztomile ulítlá a Gaurav Pandey (Rohit) dokázal pobavit. Ekologické téma bylo v příběhu tlačeno do popředí násilím a ubírá to na celkovém dojmu z celého filmu. Určitě to mohlo dopadnout lépe, protože některé nápady nebyly vůbec špatné. A real superhero is someone who fights for people even though he has no superpowers. ()

Lacike

V poslednej dobe som mal celkom stastie na bollywoodske filmy, ktore boli pristupne aj pre naseho bezneho divaka. Na A Flying Jatt som sa celkom tesil, kedze to ma byt parodia na komixy. Ale vysledok je tentoraz tradicny blaznivy Bollywood. Cize mnozstvo otravnych pesniciek, trapne pitvorenie sa postav, nevtipne pokusy o humor, akcne sceny natolko prehnane a s mizernymi trikmi, ze pripominaju produkciu od Assylum. Proste nic pre nasinca odchovaneho na Hollywoode alebo Azii. Dokonca aj Tiger Shroff, ktoreho som si v poslednej dobe oblubil tu hra takeho neskutocneho naivku a nešiku, ze ma cely cas stval. Snad sa mu ten chystany Rambo podari lepsie. 2/10. ()

ConanVJ

Pěkný indický super hrdinský film, ve kterém Tiger předvedl opět spoustu parádních bojových scén. Efekty jsou pěkné a neurazí.Odlehčený styl s hudebními vložkami mi sedl a dávám 85% :) ()

kaylin

Tak nějak už podle posteru jsem poznal, že tohle je něco, co se mi bude líbit. A také se mi to líbilo. Bavil jsem se v podstatě od začátku do konce, i když některé scény byly trochu moc jak z telenovely. Je to ale namachrované, jsou zde skvělé kaskadérské kousky, což vyznívá ve výborných soubojích, ale třeba i taneční čísla jsou skvělá. Tiger Shroff si tenhle film ukradl pro sebe, ale ostatní postavy také úplně nezanikají. ()

Andrea1717

Priemerná komédia o novopečenom superhrdinovi, ktorý sa ešte len učí byť superhrdinom. Vo filme je zopár naozaj vtipných scénok na ktorých sa smejem ešte teraz, Tiger aj keď nepatrí medzi mojich najobľúbenejších hercov v podstate zahral celkom fajn, Jacquelin mi tu prišla trošku pristará na túto rolu a aj v porovnaní s Tigerom. Vo filme sa mi páčila mamička, tanečné scény boli tiež dobré, celkovo ale film nepôsobí veľmi výnimočne, sú miesta kde sa divák naozaj dobre baví a miesta ktoré by kľudne mohli z filmu strihnúť von a nikomu by nechýbali. ()

marrjaana

Naprosto dokonalé! Po dlouhé době úžasný masala film, vtipný, po digi stránce dokonalý, náboženská a eko propagace tak akorát, akce vyvedená do nejmenších detailů, drama také super, jen mi trochu na nervi lezla jeho máma a ta romantická linka mi přišla ne úplně dotažená, ale to neva protože o tom to nebylo. A Tiger byl zase naprosto kouzelnej . Právě jsem to dokoukala a jsem plná pozitivních dojmů, proto je ten komentář tak sluníčkovej :D. ()

Durgas

Môj prvý Bollyvwoodsky film. A musím povedať, že mám skutočne rozporuplné pocity. Tak v prvom rade je to (samozrejme) úplne iné, ako filmy, ktoré bežne poznáme. Napríklad, keď uprostred deja začnú len tak zrazu všetci tancovať a spievať, trošku vás to vyhodí z konceptu. Taktiež je videť, že Bolly je oproti Holly ešte vo viacerých veciach vo vývine, napríklad vo veľmi naivnom zobrazovaní niečoho, čo má z deja prirodzene vyplynúť. Miestami to bolo ale ozaj vtipné, miestami až tak zlé, že to bolo dobré. Určite som sa pri tom nenudil a napriek počiatočným obavám som to bez problémov dal až do konca. ()