A Flying Jatt

• Indie

अ फ्लाइंग जट्ट

Akční / Komedie / Sci-Fi / Romantický

Indie, 2016, 151 min (Alternativní: 105 min)

Priemerná komédia o novopečenom superhrdinovi, ktorý sa ešte len učí byť superhrdinom. Vo filme je zopár naozaj vtipných scénok na ktorých sa smejem ešte teraz, Tiger aj keď nepatrí medzi mojich najobľúbenejších hercov v podstate zahral celkom fajn, Jacquelin mi tu prišla trošku pristará na túto rolu a aj v porovnaní s Tigerom. Vo filme sa mi páčila mamička, tanečné scény boli tiež dobré, celkovo ale film nepôsobí veľmi výnimočne, sú miesta kde sa divák naozaj dobre baví a miesta ktoré by kľudne mohli z filmu strihnúť von a nikomu by nechýbali.(25.10.2017)

Tak nějak už podle posteru jsem poznal, že tohle je něco, co se mi bude líbit. A také se mi to líbilo. Bavil jsem se v podstatě od začátku do konce, i když některé scény byly trochu moc jak z telenovely. Je to ale namachrované, jsou zde skvělé kaskadérské kousky, což vyznívá ve výborných soubojích, ale třeba i taneční čísla jsou skvělá. Tiger Shroff si tenhle film ukradl pro sebe, ale ostatní postavy také úplně nezanikají.(25.10.2016)

Naprosto dokonalé! Po dlouhé době úžasný masala film, vtipný, po digi stránce dokonalý, náboženská a eko propagace tak akorát, akce vyvedená do nejmenších detailů, drama také super, jen mi trochu na nervi lezla jeho máma a ta romantická linka mi přišla ne úplně dotažená, ale to neva protože o tom to nebylo. A Tiger byl zase naprosto kouzelnej . Právě jsem to dokoukala a jsem plná pozitivních dojmů, proto je ten komentář tak sluníčkovej :D.(22.10.2017)

• Lacike

V poslednej dobe som mal celkom stastie na bollywoodske filmy, ktore boli pristupne aj pre naseho bezneho divaka. Na A Flying Jatt som sa celkom tesil, kedze to ma byt parodia na komixy. Ale vysledok je tentoraz tradicny blaznivy Bollywood. Cize mnozstvo otravnych pesniciek, trapne pitvorenie sa postav, nevtipne pokusy o humor, akcne sceny natolko prehnane a s mizernymi trikmi, ze pripominaju produkciu od Assylum. Proste nic pre nasinca odchovaneho na Hollywoode alebo Azii. Dokonca aj Tiger Shroff, ktoreho som si v poslednej dobe oblubil tu hra takeho neskutocneho naivku a nešiku, ze ma cely cas stval. Snad sa mu ten chystany Rambo podari lepsie. 2/10.(3.11.2017)

Môj prvý Bollyvwoodsky film. A musím povedať, že mám skutočne rozporuplné pocity. Tak v prvom rade je to (samozrejme) úplne iné, ako filmy, ktoré bežne poznáme. Napríklad, keď uprostred deja začnú len tak zrazu všetci tancovať a spievať, trošku vás to vyhodí z konceptu. Taktiež je videť, že Bolly je oproti Holly ešte vo viacerých veciach vo vývine, napríklad vo veľmi naivnom zobrazovaní niečoho, čo má z deja prirodzene vyplynúť. Miestami to bolo ale ozaj vtipné, miestami až tak zlé, že to bolo dobré. Určite som sa pri tom nenudil a napriek počiatočným obavám som to bez problémov dal až do konca.(30.3.2017)