poster

Do Lafzon Ki Kahani

Drama / Romantický

Indie, 2016, 128 min

Režie:

Deepak Tijori
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  *****

  Kórejský originál som nevidel, a tak som si to aspoň naplno vychutnal v tomto indickom podaní s Randeepom a Kajal. A musím uznať, že to bol naozaj zážitok. Malo to v sebe drámu, romantiku, tajomstvo, kopu prekvapivých zlomov vyplývajúcich z retrospektívy, a napokon nechýbalo ani napätie. Možno v tom bolo až príliš veľa náhod, ale napriek tomu si myslím, že po scenáristickej stránke to bolo veľmi dobre zvládnuté. Kombinácia lásky, tajomstva minulosti, pocitu viny a obetavosti teda slávila úspech.(25.12.2018)

 • Andrea1717
  *****

  Romantický príbeh o kráske a zvierati, on tvrdý boxer, ona nežná slepá dievčina a ich osudy sa náhodou pretnú, zamilujú sa ale prídu problémy a nad ich láskou sa usadzujú temné mračná... no veď uvidíte. Ale Randeep a Kajal sú dobrá dvojica v tomto filme, čo on na slovách ušetrí, to odrapoce ona. Film sa neodohráva v Indii ale v Malajzii, žiaľ žiadne klasické tanečné scény, ale piesne sú pekné a vydarené.(17.11.2018)

 • kaylin
  ***

  Tenhle snímek je prachobyčejná romance, která jev závěru ještě zbytečně slzopudná, ale ona funguje. Funguje díky tomu, že jsou zde postavy, které jsou jednoduše zajímavé a dobře zahrané. Povedený casting vás přiměje snímek sledovat od začátku až do konce, kdy budete přát hrdinům, aby to skončilo dobře.(28.4.2017)

 • marrjaana
  ****

  Na film jsem se koukla jen kvůli Randeepovi (Kajal mám sice ráda, ale asi bych kvůli ní do toho nešla). A jsem z něj naprosto unešená! Nedávno mě uchvátil v Highway a dneska mě naprosto dostal v tomto! Jeho boxer byl dokonalý a s Kajal se ve filmu doplnovali, tam kde jeho postava ukazovala tvrdou skořápku se její hroutila pod náporem emocí. Kvůli nim se lehko přehlédnou i mezery v příběhu a naprosto se filmem necháte strhnout...(17.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace