Do Lafzon Ki Kahani

Drama / Romantický

Indie, 2016, 128 min

Deepak Tijori

Kórejský originál som nevidel, a tak som si to aspoň naplno vychutnal v tomto indickom podaní s Randeepom a Kajal. A musím uznať, že to bol naozaj zážitok. Malo to v sebe drámu, romantiku, tajomstvo, kopu prekvapivých zlomov vyplývajúcich z retrospektívy, a napokon nechýbalo ani napätie. Možno v tom bolo až príliš veľa náhod, ale napriek tomu si myslím, že po scenáristickej stránke to bolo veľmi dobre zvládnuté. Kombinácia lásky, tajomstva minulosti, pocitu viny a obetavosti teda slávila úspech.(25.12.2018)

Romantický príbeh o kráske a zvierati, on tvrdý boxer, ona nežná slepá dievčina a ich osudy sa náhodou pretnú, zamilujú sa ale prídu problémy a nad ich láskou sa usadzujú temné mračná... no veď uvidíte. Ale Randeep a Kajal sú dobrá dvojica v tomto filme, čo on na slovách ušetrí, to odrapoce ona. Film sa neodohráva v Indii ale v Malajzii, žiaľ žiadne klasické tanečné scény, ale piesne sú pekné a vydarené.(17.11.2018)

Tenhle snímek je prachobyčejná romance, která jev závěru ještě zbytečně slzopudná, ale ona funguje. Funguje díky tomu, že jsou zde postavy, které jsou jednoduše zajímavé a dobře zahrané. Povedený casting vás přiměje snímek sledovat od začátku až do konce, kdy budete přát hrdinům, aby to skončilo dobře.(28.4.2017)

Na film jsem se koukla jen kvůli Randeepovi (Kajal mám sice ráda, ale asi bych kvůli ní do toho nešla). A jsem z něj naprosto unešená! Nedávno mě uchvátil v Highway a dneska mě naprosto dostal v tomto! Jeho boxer byl dokonalý a s Kajal se ve filmu doplnovali, tam kde jeho postava ukazovala tvrdou skořápku se její hroutila pod náporem emocí. Kvůli nim se lehko přehlédnou i mezery v příběhu a naprosto se filmem necháte strhnout...(17.6.2019)