poster

Island - úchvatné divadlo prírody

Dokumentární

Slovensko, 2015, 20 min

(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Cheeter
  ***

  Záběry na přírodu pěkné, stejně jako rozhovory domorodci. Akorát dokumentu scházela nějaká červen nit, napřeskáčku se objevují rozhovory se záběry na krajinu. Rozhodně si myslím, že se látka nechala zpracovat lépe.(2.7.2016)

 • boo-boo
  **

  Island je taký pekný, že vizuálna stránka dokumentu o ňom sa ani dovrzať nedá. Ostatné je však nedomrlé až strach - preslovy nefungujú, rozhovory s miestnymi prebiehajú bez konceptu len tak akoby mimochodom a vôbec to postráda nejaký ťah alebo výpoveď. Proste len hurá, poďme s kamerou na Island, tento víkend sú lacné letenky.(10.8.2017)

 • frankie_xo
  **

  Pokud by se jednalo o záznam dodávaný účastníkům zájezdu jako součást výletu, tak hodnotím jako velmi profesionálně zpracované dílo, které potěší každého turistu. Pokud jde ale o dokument o Islandu, tak je to dost slabé. Musím ale uznat, že záběry z dronu vypadají moc hezky. Snímek dokáže naladit na další návštěvu Islandu nebo připomenout nedávno viděné. Jeden moment mě ale dost naštval. Je tam záběr z pláže Ytri Tunga. Možná to jen zkresluje záběr kamery, ale vypadá to, že slovenští turisté naprosto ignorují požadovanou minimální vzálenost k tuleňům. Hrozné je to dělat, hrozné je se u toho natočit, hrozné je to dát do dokumentu.(27.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace