poster

Dagaši kaši (TV seriál)

 • Japonsko

  だがしかし

 • Japonsko

  Dagashi kashi

 • USA

  Dagashikashi

 • Velká Británie

  Dagashikashi

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2016, 12x24 min

 • SonGokussj
  *

  First impressions: Bohužel postava, která mne velmi zajímá, nebude postavou hlavní... (Ano, je to ta blondýnka). Hlavní hrdina i fialka jsou sám o sobě podivní, fialka mám pocit koukala na mnoho a mnoho dílů Danganroppa, protože má úplně stejné oči a vůbec jí nesluší. Odeberte jí divnej úbor a bude naprosto generická... Co ve mně první episoda uchovala? Že je to jen reklama na různá jídla. NIC-VÍC... Krom toho, že jsem dostal chuť na kafe... NIC-VÍC... Dám šanci na druhou episodu, jinak s tím velmi rychle skončím. 40% | 2EP: Shokugeni no Shouma mělo také téma jídlo, na druhou stranu to bylo nenuceně zábavné, důraz byl kladen na charaktery a všechno do sebe tak nějak pasovalo. Dagashi Kashi je pravý opak. Trapné scény, naprosto nesympatická Danganronpa charakter ze stejně nesympatické show a hlavně - vše, co se tam nonstop probírá, je jen jídlo jídlo jídlo... Jediný, kdo si v tom může najít zalíbení, je nějaký manažer malého cukrářství... 2EP drop 20%(14.1.2016)

 • Five By Five
  *****

  Veľmi pekná kresba, hudba, sympatické postavy... Chýba iba rozvinutejší príbeh... Každopádne sa teším na druhú sériu.(9.8.2017)

 • Jeoffrey
  **

  Začátek je lehce bláznivý a místy je to dosti přehnané. U prvního dílu jsem měl pocit, že koukám na něco jako Karlíkova továrna na čokoládu s tím, že hlavní hrdinka je ujetá stejně jako Willy Wonka, ale nějak v té její bláznivosti nevidím jakoukoli moudrost a nebo alespoň něco díky čemu bych jí považoval za něco víc něž jen energického šílence... I zbytek postav hodně přeháněl a vůbec spousta scén v prvním díle byla totálně přepálená, příliš vyhrocená a divná. Smutný faktem bohužel je, že jsem se u prvního dílu vlastně vůbec nezasmál a tak ta veškerá snaha o přehnaný humor vyšla mě naprosto na prázdno. Animace se mi moc nelíbí, hudby jsem si příliš nevšiml, charaktery spíš divné, než zajímavé. U dalších dílů mám zase neskutečný dojem, že sleduji teleshoping, nebo slepenec reklam na cukrovinky. Ukazují mi jak je jíst, dozvídám se zajímavosti o nich, které mě ale vůbec nezajímají. Původní legrace a přehánění je pryč a jako by se probouzela mocná síla "merchandisingu". Za původní "bláznivý" koncept bych byl asi radši a tohle mě začíná pomalu nudit... 3/10(8.1.2016)

 • Gogo333
  ***

  Anime mě docela zaujalo. Líbilo se mi téma i vzhled Hotaru. Bohužel mě zklamalo příběhem a dějem. Vše jde tak pomalu, hlavní příběh upadne do pozadí a nic se kolem něj neděje. Hotaru je docela otravná, ale za to Saya mě moc bavila a epizody s ní, kde měla hlavní roli, byly super. Společně s postavami jsem ochutnával stejné dobroty, takže jsem měl o požitek z anime navíc, ale i tak to tomu moc nepomohlo. Navíc díky takovému prázdnému konci jde spíše o průměrné anime. Znova se už nepodívám a dobroty si zamlsám u něčeho jiného. 55%(6.6.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace