Nidži'iro Days (TV seriál)

• Japonsko

虹色デイズ

• Japonsko

Niji-iro Days

Rainbow Days

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2016, ?x13 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

"Duhové dny" na mě působí jako ukázka běžného romantického života středoškoláků. Máme tu partu 4 kluků s různými charaktery, jednu dívku, kterou se snaží ten stydlivý sbalit, ale moc mu to nejde a pár dalších dívek, aby ti ostatní chlapci nezůstali na ocet. Ta romantika se mi docela líbí, ale Natsukiho naivita a stydlivost je místy až do nebe volající (fakt měl předtím nějakou holku?). Humor je sice slabší, ale v některých scénách se i trochu bavím. No je to prostě průměr, nijak extrémně nepotěší ani neurazí. 5/10(11.1.2016)

First impressions: Parta končících středoškoláků zažívá normální život na škole. Jeden z nich je zamilován a ostatní budou dělat bůh ví co. Show určitě neurazí, avšak ničím ani nepřekvapuje. Jestli vezmete Danshi Koukousei no Nichijou, necháte je vyrůst, uberete veškerý humor, přidáte karikatury, roztřídíte jejich chování barvou vlasů a jednoho z nich zamilujete do nějaké dívky, máte cca tuto show. Nemastnou, neslanou, neurazí, nijak ale nepotěší. Drop. Šedých a fádních 50%(10.1.2016)

"Všichni jsme hetero. Sice na první pohled vypadáme jako další teplá banda, ale jsme jiní. Co? Jaká duha? Už jsme zmiňovali, že jsme všichni heterosexuální?" Taková oddychovka s jednoduchým dějem i postavami, u které se nemusí zapojovat mozkové buňky. A jednotlivé díly jsou navíc ještě krátké, takže se ani nestihnete začít nudit. Prakticky jediné co mi vyloženě vadí je vztah Mattsuna a Mari, tedy "když vám holka několikrát dá jasně najevo, že vás nechce, tak ji musíte uhánět tak dlouho až řekne ano", protože to je v reálu neskutečné peklo, a tak se pak člověk nemůže divit, že se Mari chová tak jak se chová. 6/10(16.1.2016)