Icuka kono koi o omoidašite kitto naite šimau (TV seriál)

• Japonsko

いつかこの恋を思い出してきっと泣いてしまう

• Japonsko

Itsuka Kono Koi wo Omoidashite Kitto Naite Shimau

Love That Makes You Cry

Romantický

Japonsko, 2016, 10x54 min

Mám jen já pocit, že bych hlavní hrdiny tohoto seriálu nejraději nakopal? Paradoxně si ale nemyslím, že by byl zlý scénář. Ano, je to na pěst, ale domnívám se, že tvůrci to takto chtěli. Doopravdy, upřímně jsem přesvědčen, že tací lidé existují a nemusí to být výsada pouze Japonska. Lidé, co se neumí vyžvejknout, útěk je pro ně přijatelnější, myslí víc na ostatní - protože je to jednodušší. Po několika prvních epizodách jsem vyjádřil názor, že v tomto seriálu jsou typické japonské vlastnosti, ale bylo mi vysvětleno, že až tak altruističtí Japonci zase nejsou. Věřím jen částečně - nějakou cílovou skupinu tento seriál mít musí :). Stručně. Úvod mě bavil, pak jsem se naštval a zanevřel, teď jsem s odstupem viděl poslední tři epizody. Nejprve se mi líbily, pak jsem se zase naštval. Doukoukání bylo utrpení, ale finálně to zas až tak zle nehodnotím. Herci jsou doopravdy dobří a svým způsobem jejich výkon oceňuji.(26.4.2016)