poster

Viktorka (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Československo, 1982, 15 min

Scénář:

Vojtěch Steklač
 • otík
  *

  Bakalářská povídka naprosto o ničem. Starší pár si pořídí televizor, nazve jej Viktorka a tato potvora se pořád kazí. Manželka tak zve pořád dokola opraváře, což se v závěru příběhu promítne do setkání s babičkou, která jim na televizi poskytla část peněz. Tohle je opravdu o ničem, naprosto zbytečných 15 minut televizní produkce. Jediné, co stojí za zmínku, je herecké obsazení.(29.1.2017)

 • MickeyStuma
  ***

  Dobu, kdy každý neměl doma televizi si dnes už málokdo umí představit. A zvláště situaci, kdy si ji někdo koupí a má z toho takovou radost, že jí dá jméno a nedá na ní dopustit. A to nám připomíná tato bakalářská povídka. Televize pořád nefunguje jak by měla, opravář drahý a tak její majitel pan Kovář nelení a stále se snaží najít kde je zádrhel. Úsměvná je i situace v zaměstnání paní Kovářové, kde děvčata probírají seriál a ona k tomu nemá co říct. I takto to za socialismu chodilo. Dnes nemyslitelné.(1.2.2016)

 • LadyPupu
  *

  No, co toto bylo? Darovat si k 20. výročí svatby telku je ok. Aspoň nějaký závan svěžesti ve vztahu po tolika letech (a v té době), ale proč proboha se v ní ten Beneš furt hrabal když byl šikovnej jak hrábě v kapse? Vždyť to vůbec nebylo vtipný. Ale pokud to měla být dobová reklama na Multiservis, tak to jo. Ovšem i tak to bylo neuvěřitelně pitomý. Jedna jediná malilinkatá hvězdička pro paní Bohdanovou, která se chvílemi tvářila tak zoufale, jako by si uvědomovala, co za slátaninu to točí. Děs běs.(18.1.2016)

 • rakovnik
  **

  Postrádal jsem humor. Ale oprýskaný Mělník byl fakt hnusný, soudruzi.(26.1.2017)

 • vitekpe
  ***

  Beznej bakalarskej dil ze zacatku osmdesatek. Dobra Bohdanova, Rosulkova i Benes. Mlada Zehrova a Cockova.(11.6.2016)

 • - Exteriéry byly natáčeny v Mělníku na historickém náměstí. (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace