Zoe patrí k najšikovnejším študentom prestížnej internátnej katolíckej školy. Už pri prvom stretnutí s novou učiteľkou, sestrou Sophiou, sa jej niečo nezdalo v poriadku. Možno to bol červený rúž alebo odmietnutie recitovať rannú modlitbu. Alebo spôsob, akým sa pozerala na jej brata Jasona... Akoby bol dezert. Čím viac Zoeino podozrenie narastá, tým bližšie majú k sebe sestra Sophia a Jason. Táto príťažlivosť hraničí s vášnivým zvádzaním. Zoe má podozrenie, že Sophia je podvodníčka. Kto jej ale uverí? Veď navonok ide predsa o svätú ženu... (TV Markíza)

Bambus3000

Ďalší zo série filmov ktorý si zaslúži odpad alebo 5 hviezdičiek. Ja volím 5 hviezdičiek. Aj keď príbeh je jednoduchý a predvídateľný ako osud komunistickej krajiny, tvorcovia stavili na istotu a obsadili strašné bomby. A to si ja nesmierne vážim. Veď priznajte si ľudia, kto by ste nechceli byť zneužívaní vami posadnutou sexi blonďatou šupou? ()

JohnMiller odpad!

Ježííííš, to čo bolo? Mníška (síce sa na ňu iba akože hrala ale aj tak) ktorý vyzerá ako pornoherečka prichádza do katolíckej školy a zvádza študenta ktorý vyzerá tiež akoby vystrihnutý z filmov pre dospelých. K tomu zlá kamera, zlé osvetlenie, lacný televízny look. Ja teda neviem komu bol tento škvár určený ale medzi babkami ktoré sledujú TV Doma a mnou keď som donútený, to asi moc nezažiari. ()

vanTrilobit

Filozoficky má Bambus3000 nesporne pravdu a vlastným telom by ju chránilo desať z deviatich mužov vo veku 13 až 31 rokov. Napriek tomu: skrátil by som to na 8 minút, a bol by z toho slušný pornofilm za 4****. ()