Bad Sister

Lia Burton

Kostýmy:

Christy Mele
  • JohnMiller

Ježííííš, to čo bolo? Mníška (síce sa na ňu iba akože hrala ale aj tak) ktorý vyzerá ako pornoherečka prichádza do katolíckej školy a zvádza študenta ktorý vyzerá tiež akoby vystrihnutý z filmov pre dospelých. K tomu zlá kamera, zlé osvetlenie, lacný televízny look. Ja teda neviem komu bol tento škvár určený ale medzi babkami ktoré sledujú TV Doma a mnou keď som donútený, to asi moc nezažiari.(14.6.2017)

Ďalší zo série filmov ktorý si zaslúži odpad alebo 5 hviezdičiek. Ja volím 5 hviezdičiek. Aj keď príbeh je jednoduchý a predvídateľný ako osud komunistickej krajiny, tvorcovia stavili na istotu a obsadili strašné bomby. A to si ja nesmierne vážim. Veď priznajte si ľudia, kto by ste nechceli byť zneužívaní vami posadnutou sexi blonďatou šupou?(29.4.2018)

• vanTrilobit

Filozoficky má Bambus3000 nesporne pravdu a vlastným telom by ju chránilo desať z deviatich mužov vo veku 13 až 31 rokov. Napriek tomu: skrátil by som to na 8 minút, a bol by z toho slušný pornofilm za 4****.(2.5.2018)