Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

castor

Prožít si nějaký fajn den znovu? Přitom vědět, co by se dalo udělat lépe? Proč ne? Jenže naše hrdinka jich má nespočet. Samozřejmě všichni cynikové budou plivat, všichni uměnovědci se raději nepřiznají, že něco podobného viděli a všichni ostatní na to velmi brzy zapomenou. Patřím mezi ně, nicméně když se oprostím od všeho klišovitého a povrchního, co nám tenhle teenagerovský svět nabízí, tempo bylo slušné, některé situace sympatické, závěr alespoň nějaký. Pochopitelně se tu tváříme, že přespáváme v knihovně, že známe všechny problémy a bolístky mladých, že víme, co je v kurzu a jak důležité je přátelství a rodinná sounáležitost. Zoey Deutch znovu dokazuje, že ji má kamera ráda a že ona to tvůrcům oplácí solidním herectvím, soundtrack je slušný, režie s ohledem na limity scénáře zrovna tak. Nicméně (dle očekávání) je vše i přes téma uhlazené, pečlivě střežené, aby se někde nepřešláplo přes čáru. Výsledek je nekomplikovaný, líbivý a skutečně ostré hrany jednoduše chybí. ()

pepo

Časová slučka tentoraz v službách teenagerskej drámy. Je to síce naivnučké, no pointa je pekná a hlavná hrdinka to spoľahlivo potiahne.A je to uchopené lepšie (temnejšie), než by divák čakal. 6/10 ()

Xmilden

Zpočátku pro mě absolutně nezajímavá záležitost. Sledovat skupinku holek, které se připravují na večerní párty, fakt nepovažuju za něco bez čeho bych se neobešel. Samozřejmě jsem tušil, že se dočkám Hromnicové zápletky. Musím říct, že film se stále lepšil lepšil, až se zlepšil. Na Zoey Deutch se příjemně koukalo a nakonec se film snažil vytrysknout i nějaké ty emoce. 55% ()

Fiftis

Samantha si prejde veľmi ťažkou ​​životnou skúškou, ktorej koniec asi mnohých prekvapí. Aj keď to tak vyzerá, nejedná sa o jednoduchý film. Zásadná psychologická cesta osudom jedného dňa dávajúci človeku ohromnú lekciu života je uceleným konceptom celého príbehu. "Staňte sa tým, čím ste! Vaša existencia sa tak stane jedinečnou a to tým, že vylepšujete svoju existenciu! "Byť človekom prijatým ostatnými je takým hlavným motívom príbehu. Týka sa to voľby vedúcej k tomu, že je človek šťastný vplyvom riadenia svojho inštinktu a srdca, ktorá je podmienená súdom ostatných. Čo by sa stalo keby každý človek dostal tú rovnakú možnosť žiť stále dookola jeden deň až by nakoniec dospel k tomu, že najlepšie je užívať si každú sekundu, vnímať život okolo všetkými zmyslami a mať radosť. Jednoducho len radosť zo života a urobiť pre seba to najlepšie, pretože to je to najlepšie pre všetkých. Asi by toho na svete bolo vidieť viac. ()

misterz

Rozhodne nemôžem snímku uprieť snaživosť. Technická stránka nebola vôbec zlá a v rámci svojho rozpočtu dosiahla vysokú úroveň. Oslovila ma hlavne kamera. Ani herci neboli najhorší a žienky tu boli mimoriadne pekné. No vzhľadom na výborný a mne veľmi sympatický námet som čakal niečo zmysluplnejšie a pointovo prepracovanejšie, hlavne ten záver sa mi zdal dosť odbitý, skrátka niečo tomu po obsahovej stránke ešte chýbalo. Bavilo, no nenadchlo. Lepší priemer. 65/100 ()

kingik

O tom, kterak na svátek zamilovaných středoškolačka neštěstí na sebe přivolala. Sám jsem byl udivený, že film pro mládež může mít filosoficky přemýšlivý rozměr a duchaplnou myšlenku. A to je zřejmě možný důvod, proč se vyhnul našim kinům. Závratný komerční úspěch totiž z toho nekoukal. A i tak mu nechybí atributy, které omladinu můžou bavit, i když se v žádném případě nejedná o komerční flák, ostatně, obešel se i bez velkých hereckých taháků. Maximálně můžete zhodnotit, jak to zapomenuté Jennifer Beals sluší sto let od jejího Flashdance, Diego Boneta dostal jen malou roli profesora. Sam (Zoey Deutch) je na střední členkou kvarteta pipin, kterým vévodí atraktivní a lehce povýšenecká Lindsay (Halston Sage). A na Valentýna mají všechny společně vyrazit na mejdan, což se i stane. Jenže Sam se téhož dne dostane do časové smyčky, čímž začne opakovaně prožívat ten samý den, který zpravidla vyvrcholí nějakou tragédií, k níž dojde přesně 39 minut po půlnoci, což není nijak vysvětleno. Sam, aniž by její kámošky a lidé okolo tušili, prožívá jen s menšími obměnami stále stejný den dokola, přičemž to následně využije k tomu, aby se z ní stal lepší člověk. Kupříkladu si vyřeší problémy v rodině, školní outsiderce se bude snažit rozmluvit její špatný psychický stav, svému klukovi sedne na obličej aj. To poslední jsem si vymyslel, nicméně film funguje i bez přemíry sexuálních narážek a oplzlostí, tolik typických pro americké školní prostředí a mládež pohybující se v něm. Tvůrci šli na to z druhé strany, k ruce si vzali literární předlohu, u nás prakticky neznámou, a vše vsadili na duchaplný koncept, časovou smyčku, jinak v podstatě neoriginální atribut, sofistikovaně pojali jen jako jakýsi předěl ke svým inteligentním sdělením. Zoey Deutch v hlavní roli prochází vývojem, z průměrné a nepříliš sympatické ženštiny je záhy fajn školní krasavice, a jde jí to sympaticky. Co jsem méně přivítal, bylo to, že film se téměř vůbec nedržel žánrové celistvosti. Bylo to většinou dost zajímavé, nicméně film někdy až přespříliš neuceleně a přehnaně přeskakoval z žánru do žánru, otřel se o mysteriozní horor, nekonvenční thriller, komedii, pak hned zase změna do hlubokomyslného dramatu. Pointa filmu celkem po čase předvídatelná, ale působivá. Jedná se určitě o zajímavý film, do něhož byste neřekli, že bude tak mnohovrstevný, až u něj budete nemálo namáhat i mozkové závity. 8/10 ()

Dzeyna

Mně se to líbilo a to vážně hodně. Hlavní hrdinka je krásná a milá a navíc celkový příběh je skvělý. Člověk se nenudí a přemýšlí, jak to bude "zítra". ()

silentname

"Before I Fall" je podľa mňa nakoniec relatívne pozerateľným filmom. Nič originálne, nič vysoko kreatívne, no na druhú stranu v niektorých momentoch musím film oceniť. Ale nakoľko by som chcel film pochváliť až potom, tak najprv odbúram pár vážnych problémov. S výnimkou neoriginálneho príbehu. Postava Lindsay je podľa mňa absolútne hrozná. Dokonca neviem či sú pre mňa záverečné momenty medzi ňou a Sam opodstatnené, lebo v realite je to podľa mňa skutočné monstrum tohto filmu. Soundtrack filmu je skutočne otrasný. Kopec elektronických a "moderných" skladieb, ktoré absolútne rušia atmosféru a nepasujú do filmu. Priam ma iritujú. S výnimkou jednej skladby, ktorá je umiestnená asi 20 minút pred koncom. A najmä mám pocit, že film občas niečo naznačí, a potom sa k tomu absolútne nevráti. Ako napríklad v jednej momentke sa dozvieme, že baby urobili fór na Juliet s ružou. Aký? Čo sa tam udialo? Dozvieme sa o niekom, že boli v minulosti priatelia. Prečo nemohli mať spolu momentku, ktorá by niečo naznačila, alebo vysvetlila. Alebo vôbec zmenila tón filmu a dala konaniu postáv dôvod? Prvá epizóda filmu je skutočne nepríjemná. Sú to otravné baby na strednej škole a máme tu všetky klišé, čo poznáme a videli sme. A bude to až po prvom páde, kedy to začne trošku meniť veci. A najmä začneme sa aj viac dozvedať o postavách. A hoci som si zo začiatku k nim vôbec nevybudoval cestu, tak ku koncu boli Ally aj Elody celkom fajn. Kent je veľmi dobrou postavou, aj keď sa mu film mohol viac venovať, a potom je tu Juliet. Juliet je podľa mňa veľmi dobrou postavou a keď sa konečne o nej dozvieme viac, všetko to začne do seba zapadať. A vyzerá to, že stredná škola v Amerike je častokrát najväčšia svetová džungľa, ktorá dokáže človeka maximálne zničiť. A dnes, v dobe internetu, kde človek všetky hanby sveta môže vidieť naživo a neustále to bolí asi ešte viac. Takže keď si to zhrniem a dám dokopy, má to pár dobrých momentov, nemyslím si, že film je úplná strata času a celkovo som aj vlastne rád, že som ho videl raz. Každopádne takto to asi aj ostane. A radšej si pozriem iné filmy s touto tématikou, ktoré ich zvládli lepšie. Hodnotenie: C+ ()

eLeR

Začínam mať neblahé tušenie, že filmy so slečnou Deutch, u mňa končia pravidelne menšou katastrofou. A to si myslím, že tento bol zatiaľ ten najlepší. Síce ohraná téma, ktorú vídame v každom druhom teen filme, ale zaujal ma ten nápad: prežívanie jedného dňa stále dokola ... zostalo však len pri tom. Herecky nič moc, spracovanie síce fajn, ale niečo tomu chýbalo. Nemastné-neslané. ()

Happens

Trhliny ve scénáři jsou do oka bijící a divákovu inteligenci urážející. Nevysvětlené zacyklení se, kdy je všem hned na začátku jasné, jak se z toho dostat ven, ale hlavní hrdinka si dává na čas a ukáže emocionální rozkolísanost takového kalibru, že jí výslednou přeměnu není možné uvěřit - z populární namyšlené frajerky na empatickou a milující hodnou průměrnou holku. Film je koukatelný, ale cílová skupina bude odpovídat dámské vrstvě populace středních škol. ()

Arsenal83

Dievčenská teenagerská melodráma, ktorá má priniesť isté posolstvo. Tématicky neprináša nič nové. Opakovanie časových slučiek sme tu už mali niekoľkokrát. Trochu plochý začiatok vyústi do inšpirujúceho finále v rámci hlavnej myšlienky týkajúcej sa šikany a sformovania postoja ako sa má správať človek k človeku. Škoda len, že ten koniec bol tak trochu predvídateľný. ()

honajz

Ta jedna hvězda je za skvělou kameru - ty hory, lesy, městečko, super záběry. Jinak film vykrádá, co se dá. Teenage dramata, vlastně "dramata", a aby to bylo jako jo originální, hodí se sem časová smyčka, aby hlavní nesympatická hrdinka měla dost času prozřít, zjistit, že její mladší sestra ji má ráda, se všemi se smířila a pak se obětovala. Kolikrát a u kolika filmů jsme tenhle námět už četli/slyšeli*/viděli? Tady je to navíc skutečně cílené na americké puberťačky, a to až káravým prstem, aby nebyly zlé na své ošklivé, tlusté spolužačky, protože to mohou být citlivé bytosti. Je to prostě v tomto ohledu z prstu vycucaná agitka na téma menšin, které musíme chránit a pomáhat jim, i když sami třeba nechtějí. Jinak ten teen život mi lezl krkem už od prvních záběrů, všechny ty holčičí vtípky a "vtípky", řešení chlapů, sexu, co na večírek, diskotéky... a pak to vidíte znovu a znovu a může vám hrábnout. ()

anderson

V komentároch k HAPPY DEATH DAY som objavil odkaz na tento film a musel som ho vidieť. A vravím "Pánboh s nami a zlé preč!". Asi definitívne najhorší časoslučkový výtvor. Ten film je maximálne vykalkulovaný, stupídny, s pointou ktorá sa snaží byť zúfalo prekvapivá a šokujúca, a pritom je úbohá ako aj všetky herecké výkony tých pošahaných tínedžerov. Pohľad na herectvo hlavnej hrdinky vo mne navyše permanentne vyvolával dávivý reflex. Dopozeral som to len z úcty k flešdensovej Jennifer. Takmer na samej hranici odpadu! (6.1.2018) ()

hansel97

Docela zdatně natočené i přes podle mě ne tak povedený materiál. Grády to pořádně má až po polovině filmu a Zoey Deutch je sice sympatická, ale herecky ji i v malé roli zastiňuje Elena Kampouris. ()

Morholt

Další z variací na Hromnice, která v tomto případě cílí především na teenagerky, což je v první půlhodině až bolestně znát. Nicméně s každým dalším opakováním získává film na jistotě a i když je ústřední motiv klišé charakteristické pro většinu časových smyček, tady ho režie servíruje příjemnou formou, aniž by příliš tlačila na pilu. Výborně zahrála Zoey Deutch a ačkoliv byla její hrdinka zprvu protivná až běda, postupně začala získávat na sympatiích a v závěru už nebyl problém držet jí palce, aby dopadla co nejlépe. Škoda nezáživné první třetiny. 60% ()

JohnCZ

Klasický námět časové smyčky provedený jako teen drama? Supr a co víc, výborně to funguje. Vypointování je sice trochu naivní, ale když divák překousne pubertální výstřelky v úvodu, je prozření hlavní hrdinky velice zábavné na sledování. Holky v hlavních rolích jsou sympatické, všemu vévodící Zoey Deutch vyloženě božská a ani režie není vůbec pozadu, potemnělý háv tomu velice seděl a prostředí kanadského města Squamish, kde se měl film údajně natáčet, je oku velmi lahodící. Já myslím, že hodně dobrý a být třeba o 7 let mladší, tak je to u mě jasná kultovka. Takhle "jen" velmi dobré lehce mysteriozní drama. ()

MICHAEL73

Film s časovou smyčkou dnes není moc originální kontent. Přesto mě tento titul láká a tento film je dobrý přídavek do této „ságy”. Film ze začátku působí zmateně a dlouze - dlouhé záběry a natáhnuté scény. Ale později se z něj vyvinulo velmi zajímavé drama, které je rovněž dobře zpracované. Ale prakticky příběh už známe z filmu Na hromnice o den více. Hlavní hrdina stále dokola prožívá ten samý den dokud se nenapraví. Ale zvolený typ středoškolačky v tomto prostředí je dobrý. Rozhodně to není žádný filmový zázrak, ale pokud hledáte drama-mystery film, zde máte typ. ()

katasta

Tohle se vážně nepovedlo. Stejný námět má i Groundhog Day, který je mnohonásobně lépe zpracovaný a vymyšlený. Tohle postrádalo jakékoli herecké výkony, pořádnou zápletku a dokonce i hlavu a patu. Celé to bylo naprosto nesmyslné a bez záměru. Vlastně není moc co pochválit. Horší hodnocení nedávám jen kvůli tomu, že navzdory tomu, jak to bylo o ničem, jsem u toho neusla. ()