Externí recenze k filmu (7)

 • ČervenýKoberec.cz (Karolina Benešová) ***

  "Příběh neurazí ani nepřekvapí, jen tiše proplyne kolem ve společnosti dobré herecké sestavy. Pro děti je to film příliš dospělý, pro dospělé trochu naivní a předvídatelný. Atmosféra se celkem vydařila, škoda jen, že s postavou Petra se velmi špatně sžívá a nezachrání ho ani charisma Ondřeje…" (více)

 • EuroZprávy.cz (Robert Pavelka) ****

  "Jedná se o snímek z kategorie typicky rodinných, myšleno v tom dobrém slova smyslu. Děti budou fandit, kvůli Edovi si možná i popláčou (i když dnešní mládež se zdá být značně otrlá) a dospělí si v předvánočním čase, do něhož je i film časově zasazen, třeba uvědomí, že mají mnohem snadnější pozici.…" (více)

 • Filmpress.sk (Elena Ťapajová)

  "Čo sa týka vianočnej atmosféry - v obchodoch už od jesene - jej máme niekedy plné zuby. Ale Vianoce, bez ohľadu na to, či to uznávame alebo nie, sú sviatkami rodiny, plnenia želaní a rozžiarených detských očí. Sú časom rozprávok a zázrakov. Prečo filmy s ich atmosférou, tie rozprávky o nádeji a …" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Co je Pohádkám pro Emu ještě možné vyčíst, je až příliš okatá snaha zalíbit se a dojímat. Zároveň jim to ale nelze mít tak úplně za zlé, protože emocionálně snímek funguje opravdu nadstandardně dobře, jak by asi správně fungovat měl, a mezi současnou českou komerční tvorbou se řadí do výrazného…" (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) ***

  "Cestovatel Rudolf Havlík má na kontě zatím jen průměrnou komedii Zejtra napořád. Tahle jeho druhá režijní a scenáristická štace však dopadla lépe, přestože je patrné, že o ostříleného rutinéra se nejedná. Především nad některými veletoči ve scénáři budete kroutit hlavou, protože rychlost, se kterou…" (více)

 • Novinky.cz (Stanislav Dvořák) ***

  "Ačkoliv jsme podobné slzopudné příběhy typu „jak sehnat novou maminku/tatínka” viděli mnohokrát, tenhle není z nejhorších. Díky srandičkám Ondřeje Vetchého a relativně uvěřitelnému ději vydrží do konce i širší publikum, zejména však ženy." (více)

 • TotalFilm.cz (Jaroslav Král) ****

  "Je smutné, že musíme poslední dobou na českých filmech oceňovat i řemeslný standard. U Pohádek pro Emu ale naštěstí není třeba nic vytahovat z paty. Film funguje, scénář obstojí, stejně jako jistá režie. Casting je bezchybný a jako romantický předvánoční produkt nemá film za poslední roky v české…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace