Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve vzdálené budoucnosti už lidstvo osídlilo i planetu Mars a těží se tam hlavně nerostné suroviny. Detektiv Caution Templer odcestuje na Rudou planetu, aby vypátral vraha svého bratra Ina a pomstil se mu. Ino pracoval na Marsu jako policista pro těžební společnost a Templera zajímá, komu překážel a proč... (Peta_N)

Recenze (4)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Zatim asi jedinej koukatelnej film od Jona Hesse prumerny akcni scifi postaveny na Grunerovych kopech celkem solidnim zaporakovy a ne uplne nejhorsim pribehu natocil to opravdu Jon Hess? nejak mi to do jeho tvorby nezapada... ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

Máme tu budoucnost, doba kdy už šlapky dobily Mars. Nasranej Grunej letí na Mars najít vrahy svého bratra. Jde do hotelu, všechny tam zmlátí, jde do baru, všechny tam zmlatí, jde do bordelu, všechny tam zmlátí. Přijde tomu na kloub? ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Miestami príšerne natočené i zahrané, ale akcie majú celkom spád. OUTLAND bol omnoho serióznejší projekt a pritom sa mu céčkový Mars vlastne vyrovná a keďže má kopu súbojov, ani toľko nenudí. TOTAL RECALL je samozrejme v nedohľadne, ale čakal som omnoho väčší prieser... ()

Ertai 

všechny recenze uživatele

Mars, zlá koroprace, těžba, mutace - ano, mocně se zde vykrádá Total Recall. Když si odmyslíme tenhle tuhle ne tak uplně malou filmovou loupež je Mars celkem koukatelné videobéčko, k jehož kladům lze přičíst to, že se mu chvílema daří tvářit, že nebyl točený v opuštěném obchoďáku, Gruner neni uplně máslo a zadek někomu nakopává tak co 5 minut a hudba nebyla nejhorší. Scénář ofkoz nestojí za řeč a Grunerův sidekick je fakt otravnost největší. ()

Reklama

Reklama