Reklama

Reklama

Ztracená dívka

Obsahy(1)

Někdy je lepší nechat minulost pohřbenou. Zdá se, že na mladou sirotu Jane se po patnácti letech usmálo štěstí. Jako osmiletou ji našli, jak se toulala v zasněženém lese. Nepamatovala se, kdo je, jak se jmenuje, jestli má rodiče, ani jak se tam dostala. Patnáct let poté ji kontaktuje známá miliardářka a tvrdí, že je její matka a ona její dlouho ztracená dcera. To, co vypadá jako šťastný konec, se ale promění v noční můru. Na rodinném panství, kde matka žije s Janiným nevlastním otcem, se v každém rohu objevují strašidelná tajemství. K tomu zjišťuje, že ne každý v této nefunkční rodině je rád, že je zpět. Je nucena čelit démonům minulosti a zachránit se před vražedným spiknutím, které má její rodinu připravit o jmění. (TV JOJ)

(více)

Recenze (4)

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Amanda Eastwood Vilhelmová v mysterioznom thrileri, ktorý je krátky, dementný, ale so snahou zaujať zvratmi a flashbackmi. V konečnom dôsledku to divák dopozerá do konca. Videl som už aj horšie počiny na túto tému. 1 z 5 ()

BlondJames 

všechny recenze uživatele

Až na sexy herečku(dobrá, dejme tomu, na obě sexy herečky) a krásné honosné sídlo(při jehož sledování si okusujete tichou-no možná ne tak tichou, záleží na tom- jak moc cvakáte závistivou nudou zuby) nám tento film nic nového nenabízí, takže fakt nechápu, proč a jak a kdy.. slabší dvojka.. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Film priniesol zaujímavý úvod, ktorý bolo kam posunúť. Mladé dievča, ktorá je akýmsi okatým mixom Laury Haddock a Amandy Seyfried, dom, ktorý mal nádych toho z Tí druhí, a podivní znovu nájdení rodičia plus ich služobná. Všetko rozohrané tak, aby sa to mohlo vydať až hororovou cestou a ono to aj bolo využité, čo sa mi páčilo. Lenže len asi 10-15 minút. Následne to prešlo k predvídateľnému záveru bez fantázie, kde sa budete len čudovať či vrahovia navštívili festival tuposti alebo prečo reagujú ako retarďáci a kým jedného človeka zapichnú ako teľa, druhého sa snažia pochovať za živa. V poslednej polhodinke má najprízemnejšia stupidita hody. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama