poster

Dark Angel (TV seriál)

Drama / Thriller

Velká Británie, 2016, 62+63 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VenDulin85
  ****

  Těžko říct, nakolik daleko od pravdy hodili filmaři kamenem, za sebe musím říct, že těch 2x 60 minut uteklo velmi rychle a hlavní představitelka byla opravdu... creepy. Dneska už by arsenik neprošel ani u prvního manžela, natož u druhého, natož u... zlaté devatenácté století! Ráda bych věděla, co si o své roli myslel Jonas Armstrong, v prvním díle ty své scénky musel vyloženě žrát, pak už... zvládl zahrát i vážnou tvář, to jo.(4.11.2017)

 • Morholt
  ***

  Taková vražednická rutinka z viktoriánské Anglie, která ničím nepřekvapí a ničím neurazí. Pozitivy jsou slušná dobová atmosféra a výborná Joanne Froggatt, naproti tomu záporné body patří poněkud mdlému tempu a nenápaditosti. Průměr. 50%(8.4.2017)

 • LIVINGDEAD
  ****

  70% Miluji seriály z doby 19. století, kdy se mohlo vesele vraždit a jako důvod úmrtí se uváděly nemoce... :-)(20.6.2017)

 • evilmind
  **

  Normálně z britských show nebývám zklamaný, ale tohle byla tragédie. Respektive vlastně bohužel nebyla - ze všeho nejvíc to připomínalo zfilmovanou stránku o Mary Ann Cotton na Wikipedii. Křečovitá snaha připísknout jí i historicky sporné oběti ve spojení s vyhrazeným časem tak vede k nudnému skákáni v čase od mrtvoly k mrtvole, Škoda.(7.4.2017)

 • Ben Nevis
  ****

  Hraný dokument britské filmařské školy o vražedkyni z 19. století maskující se za dvoudílné TV drama. Tvůrci si vyhráli s výběrem hlavní postavy a nešetřili na dobovém prostředí a kostýmech. Škoda, že se příběh soustředí hlavně na odpravování manželů, pak fuk fuk a paní je popravená. Bohužel Mary Ann Cotton je stejně reálná postava jako Jack Rozparovač, akorát s tím rozdílem, že nevíme identitu Jacka, ale známe oběti, zatímco Mary je reálná historická postava, která mohla, ale NEMUSELA opravit až 21 lidí. Byla usvědčená pouze z jedné vraždy.(25.11.2016)