Venkovský lékař

• Francie Médecin de campagne (více)

Všichni obyvatelé se v tomhle koutě venkova mohou spolehnout na Jean-Pierrea, lékaře, který o ně pečuje a uklidňuje je ve dne v noci, sedm dní v týdnu. Když Jean-Pierre onemocní, začínající lékařka Nathalie mu přijde z nemocnice pomoci. Podaří se jí však přivyknout tomuto novému životu a zastoupit muže, který se považoval za... nenahraditelného? (Cinemax)

Malarkey

Příjemná a neurážlivá Francie odehrávající se na venkově s obyčejnými a neurážlivými lidmi. Film oceňuji pro svojí obyčejnost, ale zároveň ho musím kvůli tomu i zkritizovat, protože některé momenty byly vysloveně na usnutí. ()

kaylin

François Cluzet se nám začíná specializovat na umírající a nemocné postavy, což je fajn, protože tam může ukázat, že má herecké schopnosti, ale tenhle skoro až provinční film s tématem až překvapivě ohraným - asi proto, že mi přijde, že u nás se tohle točí furt - ničím zásadně nevyniká, kromě dobrých hereckých výkonů. ()

kolemjdouc

neskutečně reálný příběh všeho je tam akorát nic není předimenzované a konec byl tak jak jsem chtěla aby dopadl.Na slzavé ůdolí jsem neměla náladu.Cluzet se snažil a Denicourt byla velmi sympatická ()

sanikope

Obyčajnosť - to je to čím film oslovuje ale takisto sa aj zatracuje. Celý film akoby nemal tú základnú premisu- v ktorej by hrdinovia niekam speli. Skôr sa v polospánku len tak tmolili odnikiaľ nikam. Želal som si akýsi hlbší rez-pritom príbeh ponúkal oveľa viac ako si scenáristi dovolil atramentom naškrabať. Dráma o zomierajúcom dedkovi alebo o onkologickom lekárovi, popritom nám však scenáristi nahromadili 3 až 5 minútové skeče, ktoré zabudli spojiť spoločnou niťou. ()

maceiko

Odychovka, ktorá po zhliadnutí vyšumí z hlavy a ktorej reálnosť a držanie sa pri zemi je jej najväčší benefit i hendikep zároveň. V najlepších momentoch fajn dráma no v tých najhorších recept na zaspanie. Na záver mi nedá neokomentovať na slovo vykradnutú intro scénu z Breaking Bad, to čo bolo ? ()