Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Všichni obyvatelé se v tomhle koutě venkova mohou spolehnout na Jean-Pierrea, lékaře, který o ně pečuje a uklidňuje je ve dne v noci, sedm dní v týdnu. Když Jean-Pierre onemocní, začínající lékařka Nathalie mu přijde z nemocnice pomoci. Podaří se jí však přivyknout tomuto novému životu a zastoupit muže, který se považoval za... nenahraditelného? (Cinemax)

(více)

Videa (3)

Recenze (6)

sanikope 

všechny recenze uživatele

Obyčajnosť - to je to čím film oslovuje ale takisto sa aj zatracuje. Celý film akoby nemal tú základnú premisu- v ktorej by hrdinovia niekam speli. Skôr sa v polospánku len tak tmolili odnikiaľ nikam. Želal som si akýsi hlbší rez-pritom príbeh ponúkal oveľa viac ako si scenáristi dovolil atramentom naškrabať. Dráma o zomierajúcom dedkovi alebo o onkologickom lekárovi, popritom nám však scenáristi nahromadili 3 až 5 minútové skeče, ktoré zabudli spojiť spoločnou niťou. ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

neskutečně reálný příběh všeho je tam akorát nic není předimenzované a konec byl tak jak jsem chtěla aby dopadl.Na slzavé ůdolí jsem neměla náladu.Cluzet se snažil a Denicourt byla velmi sympatická ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

François Cluzet se nám začíná specializovat na umírající a nemocné postavy, což je fajn, protože tam může ukázat, že má herecké schopnosti, ale tenhle skoro až provinční film s tématem až překvapivě ohraným - asi proto, že mi přijde, že u nás se tohle točí furt - ničím zásadně nevyniká, kromě dobrých hereckých výkonů. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Příjemná a neurážlivá Francie odehrávající se na venkově s obyčejnými a neurážlivými lidmi. Film oceňuji pro svojí obyčejnost, ale zároveň ho musím kvůli tomu i zkritizovat, protože některé momenty byly vysloveně na usnutí. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama