poster

Emoji ve filmu

 • USA

  The Emoji Movie

 • USA

  Emoji

  (pracovní název)
 • USA

  Emojimovie: Express Yourself

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Emoji Film

 • Nový Zéland

  The Emoji Movie

 • Austrálie

  The Emoji Movie

 • Irsko

  The Emoji Movie

 • Kanada

  The Emoji Movie

 • Velká Británie

  The Emoji Movie

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2017, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (103)

 • Streeper
  **

  Co jsem četla z recenzí, tak se jedná o nejhorší animovaný film za posledních 10 let a možná s tím souhlasím. Animovaný příběh, který se odehrává v mobilu je na tuhle dobu velmi originální, ale zpracování filmu nestojí za nic. Nemá to žádnou gradaci, není to nic napínavého, má to sice mravní ponaučení v podobě, že i když je někdo jiný, tak je stejně důležitý jako ostatní, ale jinak je to vážně o ničem.(11.8.2017)

 • T2
  *

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $86,089,513Tržby Celosvetovo $216,999,423Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Riadne trápna zbytočnosť. CGI animáky začínajú pomaly upadať. Akoby studnica nápaditosti sa vyčerpala. /15%/(28.12.2017)

 • xxmartinxx
  **

  Nebudu hrát pohoršení, není k tomu důvod - námět je to ve skutečnosti velmi dobrý a mohlo z něj být hodně vytěženo. Minimálně tolik co z LEGo příběhu a V hlavě, které to jakoby kombinuje. Bohužel to není ani tak zábavné jako LEGO ani tak jímavé jako Pixar. Přesto je to další animovaná postmoderní dystopie (zajímavý trend) s několika zajímavými momenty, která si rozhodně nezaslouží být nejhůř přijatým filmem roku. Je to spíš nevýrazné než špatné. 50 %(10.8.2017)

 • juta
  ***

  Na Emoji chtěla moje přítulka do kina, tak jsem musel jít, i když jsem věděl, že o žádný velký zázrak nepujde. :D Já na tyhle vychytávky a různé aplikace moc nejsem. Některé vtípky ušly, jiné zase ne. Příběhově to také spadá do průměru. Konečný verdikt je, že se na to dá koukat, ale žádné extra věci od toho nečekejte. :-)(7.9.2017)

 • Ivoshek
  **

  Jako dospělák jsem viděl dětských animáků desítky, tak mám srovnání. Tomuhle chybí silnější nebo zajímavější příběh. Celé to pobíhání appkami mi přišlo trochu stereotypní.(4.9.2017)

 • Dzeyna
  ***

  Mobilní drama o přežití smajlíků.(16.8.2017)

 • pepo
  **

  Je to farebné a hýbe sa to. A to je asi tak všetko. Nie je to vtipné, napínavé, dojímavé ani vizuálne pôsobivé. A snaží sa to o všetko, nie že nie. Proste predražená reklama na appky bez akéhokoľvek srdca alebo nebodaj nápaditosti. Ale inak to nie je nijako agresívne nepríjemne, takže sa to dá prežiť. 3/10 P.S. Bol som na tom s požičaným dieťaťom a tomu sa to páčilo.(10.8.2017)

 • ARI50
  ***

  Pěkný.(24.12.2017)

 • MoiJe
  **

  Instagram je cool.(14.10.2017)

 • Frajer42
  **

  Podle zdejšího hodnocení jsem byl připraven na nejhorší. Zdejší filmové hodnotitelstvo má na animáky celkem čich. Čekal jsem tedy velmi dlouho na okamžik, který nastává asi 2x do roka, na okamžik, kdy budu mít na animák chuť. Ten okamžik nastal dnes. Při sledování jsem rozhodně netrpěl (jako drtivá většina hodnotících), nicméně ani jsem se nebavil (jako nikdo z hodnotících). Průměrná animace zřejmě vůbec nikoho nevytrhne. Příběh včetně zápletky mi přinesl přesně to co jsem čekal jen z názvu snímku. Pár úsměvných momentů jsem zaregistroval, na příběh se koukat dalo, takže takové hezčí dvě hvězdy sem zřejmě patří. Žádalo si to snad jen zajímavější ústřední trio. Přeci jen, když žádná ze třech postav není zajímavá, tak je něco zle.(30.12.2017)

 • liquido26
  ****

  Koukám na to tragický hodnocení. Tak zlý to určitě nebylo. Je pravda, že příběh je stokrát ohraná cesta losera k poznání, že je lepší být takovým jakým je než někým, kým není, každopádně hezká animace a vtipný svět smartphonu. Vzhledem k tomu, že už 5 let vlastním starou nokii a tomuto typu telefonů se zuby nehty bráním, tak mi asi plno narážek uniklo :-)(10.12.2017)

 • luka4615
  *

  Tak tohle se vážně moc nepovedlo. V The Emoji Movie se totiž sešlo všechno myslitelné špatné, počínaje nevýrazným, místy i mdlým příběhem a konče velmi nešťastným vměšováním genderových stereotypů. Jediné plus tedy míří k animaci, nicméně ani to už snímek The Emoji Movie nezachrání od pomyslného "skopnutí" do studny filmového podprůměru. „My feelings are huge. Maybe I'm meant to have more than just one emotion! I have so much more.“(12.11.2017)

 • Patw
  ****

  Na tento film se sneslo tolik kritiky, tolik špíny a nikdo nechodil pro kameny daleko, že když jsem si film pustil, nečekal jsem opravdu ale opravdu nic. Byl jsem připraven na to, že budu mít chuť film vypnout, nebo, že ho dokonce vypnu jako se mi stalo třeba u Trollů. Jenže ejhle.. Já se u filmu bavil! Negativní kampaň kolem mě zafungovala tak dobře, že přes očekávanou katastrofu jsem se nakonec dobře bavil a film se mi líbil. Jasně, není to to nejlepší animované dílo, to netvrdím, ale na to, že mi byla slibovaná a namluvená animovaná katastrofa (nejen tohoto) roku, jsem se bavil docela dobře. Za mě spokojenost.(22.10.2017)

 • Derek
  *

  strasna nuda...(15.10.2017)

 • corpsy
  **

  Tvorcovia zrejme chceli malých a najmenších naučiť posolstvo, že netreba byť sebeckým a ľahostajným voči nikomu a ničomu a treba ostať samým sebou, lenže verím, že decká si z toho všetkého vezmú skôr túžbu mať najvymakanejší mobil s miliardou appiek a že ľudské vzťahy by sa mali riešiť cez digitálne technológie. Som rád kedy som sa narodil, pretože verím že dnešná generácia si do budúcnosti týmto všetkým dosť ublíži a nedopadne dobre. Animák samotný nie je tiež nič svetoborné, občas dosť nudí, kašle na staršieho diváka ( väčšinou ). Tých pár svižných dialógov a gagov, je aj na necelú hodinku aj pol málo.(15.12.2017)

 • URBAN
  ***

  Upřímně je to blbost, ale s tímto jsem na to šel a začátek tohoto filmu byl trochu horší než jsem čekal, ale potom se to nakonec trochu obrátilo a nebylo to tak špatné. Pro dospělé publikum to není, ale na jedno shlédnutí to neuškodí. Aneb jak říkal hlídač v kině: Ano, budu tu bohužel celý film. Jednou to stačí. A 4Dx efekty nebyly pro tento film úplně vhodné, ale lepší než bez nich, ale na animák nejspíše už v tomto provedení nepůjdu. ( 19.8.17/Cinema City Nový Smíchov 4Dx )(22.8.2017)

 • Vyhy
  **

  Rozhodně to není nejhorší animák, který jsem kdy viděl. Je pravda, že to ale odflákli. Kdyby se víc zaměřili na svět aplikací, humor a hlavní postavy, mohlo to bavit víc jak děti, tak i nás dospělé. Mělo to obrovský potenciál, ale takto se to jen ztratí pod návalem dalších animáků. Ale oceňuji, že konečně jsme se dočkali jiných hrdinů, než těch zvířecích.(15.8.2017)

 • kaylin
  **

  Asi se nedalo čekat, že to bude skvěle promyšlený a zábavný snímek, ale oproti názorům, kterém jsem před zhlédnutím viděl, tohle nebylo tak otřesné. Jen se musí nechat, že celkový nápad nebyl ani trochu využit, i když není špatný. Hrálo se moc na jistotu a pár dobrých scén a vtípků snímek nezachrání.(2.12.2017)

 • Šimpy
  ***

  Konečně vím, jak to funguje v mobilu. Ale nakonec celkem milý a úsměvný film, s klasickým příběhem o hledání sebe sama. Ale spousta momentů, kdy jsem se upřímně zasmál. Místy sice naivní (závěrečný rozhovor majitele telefonu s dívkou Addie), ale místa naprosto vybroušené dialogy. K tomu parta kámošů v kině, takže super. High Five! :-)(13.8.2017)

 • silentname
  odpad!

  Ukážka ako to vyzerá v štúdiu, ktoré sa stará o stoku animovaných filmov. "Emoji Movie" absolútne nikoho nesklamal a priniesol presne ten odpad, ktorý od neho všetci očakávali od čias prvého ohlásenia filmu. Nechcem urážať Sony Animation a mali aj filmy, ktoré boli okey a pozerateľné, no potom rovnako prišli s filmami, ktoré by som najradšej nikdy nevidel. Myslím si, že už ukázali svoje super "kvality" roku 2006, keď prišli s filmom "Open Season" a myslím, že teraz sa situácia opakuje. Nemôžem povedať, že by to bolo až na takej nízkej úrovni, nakoľko vtedy ma kombinácia Kutcher a Lawrence dostala do stavu absolútnej nechute a zúrivosti. "Emoji Movie" je na tom podobne, no nakoľko tu boli očakávania posunuté skutočne nízko, tak sklamanie neostalo a už som len dostal to, na čo som bol reálne pripravený. Viem, že "Open Season" má svojich fanúšikov a nikoho z nich neodsudzujem, no vidím to tak, že tento film moc veľký fanklub mať nebude. Animácie sú pozerateľné, no myslím si, že animátori hlavne si chcú udržať aj nejakú prácu. Len keby mali pracovať s niečím lepším, než je v tomto filme. Postavy sú buď otravné alebo nesympatické alebo klišé a príbeh je maximálne prevarený a recyklovaný z iných animovaných filmov, ktoré svoju hlavnú myšlienku podali lepšie. Je to sprosté, plné product placementu, hrozného humoru a jediné čo to spraví je otrávi svojich divákov. Neodporúčam pozerať. Hodnotenie: F(10.8.2017)

 • Yoshimitsu
  **

  Nebyl to špatný nápad udělat svět smajlíků, ale to zpracování je horší. Příběh je o jednom emoji, který neumí udělat svůj přidělený ksicht dokonale, stává se vadným a cílem na zničení, ani pár vtipných scén to nezachrání. Dávám 40%(19.8.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace