poster

Emoji ve filmu

 • USA

  The Emoji Movie

 • USA

  Emoji

  (pracovní název)
 • USA

  Emojimovie: Express Yourself

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Emoji Film

 • Velká Británie

  The Emoji Movie

 • Austrálie

  The Emoji Movie

 • Kanada

  The Emoji Movie

 • Nový Zéland

  The Emoji Movie

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 86 min

Komentáře uživatelů k filmu (141)

 • Vxxx
  ****

  Čekala jsem šílenou blbinu, ale ono to tak hrozné nebylo. Žádný zázrak to není, ale rozhodně mě to bavilo. Smála jsem se víc, jak děti. Vlastně kolikrát jsem se zasmála a ony se ptaly co je tak vtipné. Cílová skupina pro většinu vtípků rozhodně nejsou děti, nýbrž puberťáci a millennials, co se orientují v mobilních aplikacích a sociálních sítích. Na děti můžou fungovat maximálně vtipy o prdění a animace. Nápad filmu je originální, ale dalo se z toho vytěžit mnohem více. Vůbec nerozumím tomu, proč je hlavním emoji "meh", který je animačně snad nejnudnější. 4*(7.8.2018)

 • Malarkey
  ***

  Mám pocit, že tenhle animák není tak úplně pro současné děti, jako spíš pro ty, kteří poznali první stolní počítače, Commodory, Atari, momenty, kdy se začaly rozjíždět první fejsbuky, dotykový telefony a ne ty, kteří v té době již žijí. Jen ty totiž dokáží pochopit, co se v tomhle filmu vůbec děje a jak moc ujetě zábavný to je. Já byl totiž docela spokojenej a upřímně nechápu ten brutální hejt, co se tady na Emoji ve filmu sype. Za mě dobrý.(16.5.2018)

 • T2
  *

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $86,089,513Tržby Celosvetovo $216,999,423Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Riadne trápna zbytočnosť. CGI animáky začínajú pomaly upadať. Akoby studnica nápaditosti sa vyčerpala. /15%/(28.12.2017)

 • B!shop
  ***

  Nechapu tolik nespokojenejch komentaru a mizerny hodnoceni, jasne, neni to zadna pecka, na druhou stranu v porovnani se soucasnou animovanou produkci az na par vyjimek to naprosto v pohode obstoji. Pribeh je sice dementni, ale neda se mu uprit urcita originalita, minimalne prostredim, kde se dej odehrava. Animace spis prumerna, hudba spis nadprumerna, fory obcas zafungujou, obcas ne, linie v "realnym" svete vicemene zbytecna a postavy bezezbytku sympaticky a zabavny. Takze na 80 minut vypnuti naprosto v pohode film.(6.6.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Co když tě pošlou na displej a ty uděláš špatnej ksicht?" No tak to by byla moje noční můra. Tedy kdybych byl smajlík, po kterém jdou antiviry a lajky jsou smyslem jeho života. Jenže já nejsem smajlík a můj mobilní telefon umí pouze telefonovat, psát zprávy a hrát žížalu. Asi proto mě to mezi emočně nevyrovnanými emotikony moc nebavilo. Tak proč jsem se na to díval? Ony se tedy spíš koukaly děti a já jsem se přes jejich ramena naivně pokoušel získat informace o moderním světě, abych taky byl IN. Jenže jsem s hrůzou zjistil, že je mi to pořád jedno, jestli jsem IN, OUT nebo letadlo.(19.2.2018)

 • xxmartinxx
  **

  Nebudu hrát pohoršení, není k tomu důvod - námět je to ve skutečnosti velmi dobrý a mohlo z něj být hodně vytěženo. Minimálně tolik co z LEGo příběhu a V hlavě, které to jakoby kombinuje. Bohužel to není ani tak zábavné jako LEGO ani tak jímavé jako Pixar. Přesto je to další animovaná postmoderní dystopie (zajímavý trend) s několika zajímavými momenty, která si rozhodně nezaslouží být nejhůř přijatým filmem roku. Je to spíš nevýrazné než špatné. 50 %(10.8.2017)

 • Spiker01
  ***

  Takový shit to vážně není, jen pouhopouhý levnější animák bez jakéhokoliv zajímavého nápadu, který lze vidět jednou a po pár dnech na něj člověk zapomene. Podle mě tragédie na úrovni Ratcheta a Clanka nebo Angry Birds, horší ne.(20.10.2018)

 • juta
  ***

  Na Emoji chtěla moje přítulka do kina, tak jsem musel jít, i když jsem věděl, že o žádný velký zázrak nepujde. :D Já na tyhle vychytávky a různé aplikace moc nejsem. Některé vtípky ušly, jiné zase ne. Příběhově to také spadá do průměru. Konečný verdikt je, že se na to dá koukat, ale žádné extra věci od toho nečekejte. :-)(7.9.2017)

 • pepo
  **

  Je to farebné a hýbe sa to. A to je asi tak všetko. Nie je to vtipné, napínavé, dojímavé ani vizuálne pôsobivé. A snaží sa to o všetko, nie že nie. Proste predražená reklama na appky bez akéhokoľvek srdca alebo nebodaj nápaditosti. Ale inak to nie je nijako agresívne nepríjemne, takže sa to dá prežiť. 3/10 P.S. Bol som na tom s požičaným dieťaťom a tomu sa to páčilo.(10.8.2017)

 • Ivoshek
  **

  Jako dospělák jsem viděl dětských animáků desítky, tak mám srovnání. Tomuhle chybí silnější nebo zajímavější příběh. Celé to pobíhání appkami mi přišlo trochu stereotypní.(4.9.2017)

 • Dzeyna
  ***

  Mobilní drama o přežití smajlíků.(16.8.2017)

 • ARI50
  ***

  Pěkný.(24.12.2017)

 • Will_X
  ***

  Nebylo to tak hrozný, jak sem podle zdejších komentářů čekal. Celkem solidní animák v dnešní době, neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. 55%(21.8.2018)

 • MoiJe
  **

  Instagram je cool.(14.10.2017)

 • Frajer42
  **

  Podle zdejšího hodnocení jsem byl připraven na nejhorší. Zdejší filmové hodnotitelstvo má na animáky celkem čich. Čekal jsem tedy velmi dlouho na okamžik, který nastává asi 2x do roka, na okamžik, kdy budu mít na animák chuť. Ten okamžik nastal dnes. Při sledování jsem rozhodně netrpěl (jako drtivá většina hodnotících), nicméně ani jsem se nebavil (jako nikdo z hodnotících). Průměrná animace zřejmě vůbec nikoho nevytrhne. Příběh včetně zápletky mi přinesl přesně to co jsem čekal jen z názvu snímku. Pár úsměvných momentů jsem zaregistroval, na příběh se koukat dalo, takže takové hezčí dvě hvězdy sem zřejmě patří. Žádalo si to snad jen zajímavější ústřední trio. Přeci jen, když žádná ze třech postav není zajímavá, tak je něco zle.(30.12.2017)

 • BMW12
  ****

  Nevím proč tolik kritiky, mně ten film přišel v pohodě. Příběh o smajlících ve smartphonu mě celkem bavil, do toho vynikající hudba, to vše se rovná 4*.(21.11.2018)

 • luka4615
  *

  Tak tohle se vážně moc nepovedlo. V The Emoji Movie se totiž sešlo všechno myslitelné špatné, počínaje nevýrazným, místy i mdlým příběhem a konče velmi nešťastným vměšováním genderových stereotypů. Jediné plus tedy míří k animaci, nicméně ani to už snímek The Emoji Movie nezachrání od pomyslného "skopnutí" do studny filmového podprůměru. „My feelings are huge. Maybe I'm meant to have more than just one emotion! I have so much more.“(12.11.2017)

 • liquido26
  ****

  Koukám na to tragický hodnocení. Tak zlý to určitě nebylo. Je pravda, že příběh je stokrát ohraná cesta losera k poznání, že je lepší být takovým jakým je než někým, kým není, každopádně hezká animace a vtipný svět smartphonu. Vzhledem k tomu, že už 5 let vlastním starou nokii a tomuto typu telefonů se zuby nehty bráním, tak mi asi plno narážek uniklo :-)(10.12.2017)

 • Patw
  ****

  Na tento film se sneslo tolik kritiky, tolik špíny a nikdo nechodil pro kameny daleko, že když jsem si film pustil, nečekal jsem opravdu ale opravdu nic. Byl jsem připraven na to, že budu mít chuť film vypnout, nebo, že ho dokonce vypnu jako se mi stalo třeba u Trollů. Jenže ejhle.. Já se u filmu bavil! Negativní kampaň kolem mě zafungovala tak dobře, že přes očekávanou katastrofu jsem se nakonec dobře bavil a film se mi líbil. Jasně, není to to nejlepší animované dílo, to netvrdím, ale na to, že mi byla slibovaná a namluvená animovaná katastrofa (nejen tohoto) roku, jsem se bavil docela dobře. Za mě spokojenost.(22.10.2017)

 • Derek
  *

  strasna nuda...(15.10.2017)

 • kaylin
  **

  Asi se nedalo čekat, že to bude skvěle promyšlený a zábavný snímek, ale oproti názorům, kterém jsem před zhlédnutím viděl, tohle nebylo tak otřesné. Jen se musí nechat, že celkový nápad nebyl ani trochu využit, i když není špatný. Hrálo se moc na jistotu a pár dobrých scén a vtípků snímek nezachrání.(2.12.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace