poster

Emoji ve filmu

 • USA

  The Emoji Movie

 • USA

  Emoji

  (pracovní název)
 • USA

  Emojimovie: Express Yourself

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Emoji Film

 • Nový Zéland

  The Emoji Movie

 • Austrálie

  The Emoji Movie

 • Irsko

  The Emoji Movie

 • Kanada

  The Emoji Movie

 • Velká Británie

  The Emoji Movie

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 86 min

Komentáře uživatelů k filmu (129)

 • kaylin
  **

  Asi se nedalo čekat, že to bude skvěle promyšlený a zábavný snímek, ale oproti názorům, kterém jsem před zhlédnutím viděl, tohle nebylo tak otřesné. Jen se musí nechat, že celkový nápad nebyl ani trochu využit, i když není špatný. Hrálo se moc na jistotu a pár dobrých scén a vtípků snímek nezachrání.(2.12.2017)

 • tatanapope
  ***

  Je to příjemné podívání, ale spíše pro menší děti. Pro dospělé tam je velký nedostatek vtipných scén.(17.8.2018)

 • silentname
  odpad!

  Ukážka ako to vyzerá v štúdiu, ktoré sa stará o stoku animovaných filmov. "Emoji Movie" absolútne nikoho nesklamal a priniesol presne ten odpad, ktorý od neho všetci očakávali od čias prvého ohlásenia filmu. Nechcem urážať Sony Animation a mali aj filmy, ktoré boli okey a pozerateľné, no potom rovnako prišli s filmami, ktoré by som najradšej nikdy nevidel. Myslím si, že už ukázali svoje super "kvality" roku 2006, keď prišli s filmom "Open Season" a myslím, že teraz sa situácia opakuje. Nemôžem povedať, že by to bolo až na takej nízkej úrovni, nakoľko vtedy ma kombinácia Kutcher a Lawrence dostala do stavu absolútnej nechute a zúrivosti. "Emoji Movie" je na tom podobne, no nakoľko tu boli očakávania posunuté skutočne nízko, tak sklamanie neostalo a už som len dostal to, na čo som bol reálne pripravený. Viem, že "Open Season" má svojich fanúšikov a nikoho z nich neodsudzujem, no vidím to tak, že tento film moc veľký fanklub mať nebude. Animácie sú pozerateľné, no myslím si, že animátori hlavne si chcú udržať aj nejakú prácu. Len keby mali pracovať s niečím lepším, než je v tomto filme. Postavy sú buď otravné alebo nesympatické alebo klišé a príbeh je maximálne prevarený a recyklovaný z iných animovaných filmov, ktoré svoju hlavnú myšlienku podali lepšie. Je to sprosté, plné product placementu, hrozného humoru a jediné čo to spraví je otrávi svojich divákov. Neodporúčam pozerať. Hodnotenie: F(10.8.2017)

 • Aljak
  **

  Nebolo to úplne zlé, ale ani žiadna sláva. Nápad možno nebol až taký márny a nezaujímavý, ale tá zápletka bola veľmi slabučká. Až som mal pocit, že to bola miestami poriadna ideová vykrádačka iných vysoko úspešných animákov ako Wreck-It Ralph (záchrana pred vírusom, resp. neželaným efektom) či Inside Out (putovanie systémom so snahou záchrániť čo sa dá). Takže tak. Zopár dobrých hlášok a niekoľko trefných scén to aspoň ako tak zachránili od katastrofy. Ale aj tak, viac ako na 2* to nevidím.(17.11.2017)

 • Šimpy
  ***

  Konečně vím, jak to funguje v mobilu. Ale nakonec celkem milý a úsměvný film, s klasickým příběhem o hledání sebe sama. Ale spousta momentů, kdy jsem se upřímně zasmál. Místy sice naivní (závěrečný rozhovor majitele telefonu s dívkou Addie), ale místa naprosto vybroušené dialogy. K tomu parta kámošů v kině, takže super. High Five! :-)(13.8.2017)

 • Master19
  *

  Úporná snaha o reverzní humanizaci smajlíků, čili statického otisku lidské emoce. Úkol vpravdě nadlidský a podle toho vypadá výsledek. Parádní jízda plná technicky kvalitně vymyšlených můstků, které tak nějak i ukotvují děj (dá-li se to tak říct) nemůže zakrýt prvotní přehmat a logicky neobhajitelný "nápad za všechny prachy". Ehm... :-/(16.3.2018)

 • Yoshimitsu
  **

  Nebyl to špatný nápad udělat svět smajlíků, ale to zpracování je horší. Příběh je o jednom emoji, který neumí udělat svůj přidělený ksicht dokonale, stává se vadným a cílem na zničení, ani pár vtipných scén to nezachrání. Dávám 40%(19.8.2017)

 • Miki8888
  odpad!

  Ty zlaté maliny jsou oprávněné! Po 25 minutách sem to vypnul, totální blbost.(5.3.2018)

 • Streeper
  **

  Co jsem četla z recenzí, tak se jedná o nejhorší animovaný film za posledních 10 let a možná s tím souhlasím. Animovaný příběh, který se odehrává v mobilu je na tuhle dobu velmi originální, ale zpracování filmu nestojí za nic. Nemá to žádnou gradaci, není to nic napínavého, má to sice mravní ponaučení v podobě, že i když je někdo jiný, tak je stejně důležitý jako ostatní, ale jinak je to vážně o ničem.(11.8.2017)

 • Pajkenzi
  ****

  Srandovní emoji animák, můžu říct, že to se povedlo, nenudilo mě to a sranda tam byla(28.12.2017)

 • ZHODNOTITEL
  ****

  Je to fajn. Kupodivu mě to bavilo. Je to takové jednodušší ale líbilo se.(6.12.2017)

 • ghatos
  **

  Tak zlé to není. Trochu mě překvapuje, že to lidi, tak *ere. Jasně, reklama pro děti to je, ale to je dnes normální. Kýčovité, klišoidní...48%.(19.12.2017)

 • M.i.k.e
  ***

  je sposuta lepších a výraznějších animáků,ale že by Emoji byly nejhorším filmem roku se úplně říct nedá.Příběh je standard o hledání sebe sama,nicméně tu a tam vykoukne hodně zajímavý nápad a narážka a je celkem škoda,že toho tvůrci nedokázali využít víc.Potenciál k tomu tady určitě byl...50%(12.11.2017)

 • Hamaradža
  **

  Emoji movie si ten hejt nezaslúži. Vôbec nie tak urážajúce inteligenciu diváka ako som čakal, skôr priemerný pásový produkt bez srdca a s tým najlacnejším scenárom, ale s pár vydarenými vtípkami a hlavne - nenudí. Na jedno pozretie ok.(11.8.2017)

 • majec4
  odpad!

  meh..odpad.(18.9.2017)

 • Asmodin
  **

  Je to trochu klišé, ale víc by se mi líbil závěr, kde by zdůraznili, že se jedná o smajlíky z facebooku.(7.12.2017)

 • HonzaSim
  ****

  Hodně podhodnocené, bůhví proč. Není to zdaleka takové, jak může výsledné hodnocení napovídat. Znám mnohem horší "animáky", které tu sklízí chválu. Vypíchnul bych taneční pasáž a oprášení starých pecek. Ztvárnění aplikací a emotikonů se mi líbilo a navíc mám chuť si zase pustit něco z tohoto žánru. Za mě spokojenost.(7.8.2018)

 • 666Carnage
  **

  Tenhle animák není zase, tak špatný, že by jste ho vypnuli v půlce. Nenudíte se ale ani z něj nejste nikterak hotový a rozhodně nejásáte. Podíváte se na něj maximálně jednou. Některý nápady dobrý ale slabší humor a mohlo to mít trochu větší sílu kdyby někdo nenapsal scénář po cestě do práce někde zaseklý v zácpě. Dneska už se dělá prostě animák snad o všem jen aby se vytřískaly nějaký ty chechtáky. Dětem do deseti let se to asi bude líbit ale myslím si, že ten kdo má rád animáky mi dá za pravdu, že tohle není to pravé ořechové. Snad už nikdy více. 35%(16.1.2018)

 • Furmi
  **

  Videné na premiére 11.8.2017 Praha Anděl. Nezabudnutelný fail premietačov ktorí v tretine film vypli lebo na ten istý čas mala premiéru i Anabelle 2 bol asi najvtipnejší zážitok z tohto animáku.(14.8.2017)

 • griph
  odpad!

  Máte rádi barvičky? Převládají u vás ty svítivý? Tak to jděte na tento film, který je přímo dělaný pro vaše HOMOušské choutky! Pokud byste měli trochu pestřejší chutě, dočkáte se dokonce i lahodných cute hovínek! Jestliže stále nemáte chuť na tuto ochutnávku animované sračky, tak si zajděte na své zaprděné sedátko a máte to skoro free! Stačí pořádně zabrat, aby vám z vaší černé díry vylezlo to, co dokázali tvůrci této sračky.. :)(4.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace