Emoji ve filmu

USA, 2017, 91 min

• mkubalikova

Fujky! 💩 30%(30.12.2017)

• griph

Máte rádi barvičky? Převládají u vás ty svítivý? Tak to jděte na tento film, který je přímo dělaný pro vaše HOMOušské choutky! Pokud byste měli trochu pestřejší chutě, dočkáte se dokonce i lahodných cute hovínek! Jestliže stále nemáte chuť na tuto ochutnávku animované sračky, tak si zajděte na své zaprděné sedátko a máte to skoro free! Stačí pořádně zabrat, aby vám z vaší černé díry vylezlo to, co dokázali tvůrci této sračky.. :)(4.9.2017)

Zázrak v podobě V hlavě se sice nekoná, vtipy jsou na první dobrou a prakticky žádný hlubší význam nemají, příběh je více méně plochý, jednoduchý, ale jistou myšlenku nezatracuju a určité popkulturní motivy se mi líbily. Nejsem pohoršen, ani unuděn, nějaký emotikový úsměv to ve mně vybudilo, takže dobrý. Tvůrci si můžou zaškrnout další čárku ohledně ztrvárnění emocí a kulturních fenoménů... Co dál?(2.12.2017)

• Misulka93

Nápad dobrý.. Realizace řekneme zaspala... Chybí tomu drive a trochu hlubší příběh.. Takhle je to opravdu jen běhání smajlíků po aplikacích v telefonu.. Bohužel(5.12.2017)

Nebuďte proboha tak negativní. Nejedná se o veledílo jako kdysi vytvářel Pixar jak na běžícím pásu, ale faktem zůstává, že mě Emoji ve filmu příjemně překvapili. Animace se dá přežít, je to celý barevný, roztomilý a jako člověk, kterému táhne na 30 jsem se celkem bavil. Stačí jen vypnout a nechat to plynout. Jak píše xxmartinxx, není to špatný, je to jen průměr, který Vás bude občas i bavit. A klidně bych si dal i dvojku.(13.12.2017)

• NiWi

Sterilní výplach, který jen ukazuje, jak moc technologie ovládají děti a okrádají je o vlastní osobnost.(4.1.2018)

Asi na dvou třech místech jsem úplně netušila, o čem je řeč, což mi akorát připomnělo, že už jsem stará. Jinak jsem se ale hodně pobavila. Mám moc ráda podobný styl filmů, kde je plno narážek a „oživení“ věcí, a v Emoji ve filmu se to podle mě tvůrcům podařilo udělat šikovně, chytře a hlavně vtipně.(6.1.2018)

• himor

Krásna rozprávočka, ale bohužiaľ len vizuálom. Príbeh stojí za prd, vôbec som sa nesmial, bolo to celé akési bezduché. Malo to skvelý potenciál a zase je z toho nič. Škoda. P.S.: hovno bolo ale vtipné :D 35%(9.2.2018)

• olmikee

Je to vážně smutné když filmek Puppy před filmem je vtipnější než samotný film. V Sony asi už fakt nevědí o čem dělat filmy tak pošlou do kin takovouhle ptákovinu. Absolutně bez humoru a předvidatelné na hodiny dopředu, ale je to barevné a jsou tam všechny známé appky dnešní doby takže se vsadím že za pár let tady máme další díl jelikož si děti to kino vybrečí.(10.8.2017)

Emoji ve filmu přesně podle představ - trhlé. Smajlíky a jiné ikony aplikace vtipné :)(10.8.2017)

Podle mě měl ten film v sobě víc než je jeho hodnocení. Skrýval kouzlo přátelství, chuť někomu pomoci a schopnost držet při sobě. Hodně mě překvapil, původně jsem neměla ani chuť se na něj podívat, když se potom všechno semlelo, začal mne dokonce bavit. Není nic, co bych mu vytkla, mi se líbil, takový, jaký byl. A Gen mu jenom přidal na kouzle. Nemůžu napsat, že byl bez chyby, to bych mu hodně přidávala, ale co můžu napsat s klidem, že ač jsem nápadu dát smajlíky do filmu vůbec nevěřila, ukázalo se to nakonec, jako celkem dobrý nápad s celkem pozitivním koncem. Film doporučuji, pro zasmání a taky proto, že smajlíky používáme úplně všichni. (Alespoň já neznám člověka, který by jej ani jednou nepoužil nebo jej při nejmenším, alespoň neznal ani o nich neslyšel. :-) )(1.10.2017)

Po všech stránkách průměrný film. Občas zajímavý vtípek (důchodci), ale žádný úlet se nekoná. Chvíli dokonce moralizuje (je přece lepší mít opravdový přátele, než jen čumět do mobilu), aby to v závěru film zase popřel (nikdo mi nikdy nevyjádřil tolik emocí, jako ty jedním smajlíkem). ^_^(21.1.2018)

• Mr.nachos

Je to po dlouhé době animák, který za to nestojí. Upřímně řečeno, kdo se nevyzná v termínech jako je Cloud, Firewall, Candy Crush, fungování aplikací, atd., tomu unikne pár rádoby vtipných narážek. Není to vtipné, malé děti se u toho zabaví, protože je to barevné, ale to je asi tak všechno.(10.8.2017)

• aquiver

Není lepší dětem pustit nějaký hezký dětský československý film, než je brát na brak, který je naučí jen ještě více času trávit se svým mobilním telefonem? 10 %(18.8.2017)

Není to intelektuální výbuch, není to umělecká kreace, není to nepochopitelné... takže z jistého hlediska to není film pro fajnového diváka... ale je to zábavné a místy vtipné. Inu, víc jsem od toho nechtěla nečekal, takže pokud někomu stačí tohle, tak směle do toho ;-)(14.9.2017)

Cením snahu předvést nám něco absolutně nevídaného, za to paradoxně nám všem, žijícím bok po boku s moderním světem, velmi blízkého. Všechny rádoby hatery, kteří bez uvedení racionálního opodstatnění okamžitě házejí odpad, raději nekomentuju, já jsem si sice přihlouplou, ale jinak příjemně znějící i vypadající cestu napříč prostředím smartphonu užil. Kýčovité jako každý druhý animák poslední doby, ale zajisté ne tak otřesné, jak se spousta ‘odborníků’ snaží sdělit.(14.11.2017)

Výborný film. Moje hodnotenie filmu: 75%(4.12.2017)

• george82

Dneska už animáku nestačí jen ta animace. Musí to být vtipné a mít to pořádný děj. Což se tady nepotvrdilo a stojí to max. za jedno shlédnutí.(5.12.2017)

50%(1.1.2018)

Asi největší překvapení roku. Po tom, co jsem slyšel, že je to nejhorší a nejtrapnější film roku, jsem čekal, že to bude totální bída, ale bylo tomu přesně naopak. Český dabing super, animace famózní (!), nápad geniální a odkazy na různé aplikace svým způsobem hodně uspokojující. Pro děti dnešní doby jako dělané.(12.1.2018)