Emoji ve filmu

• Irsko

• Kanada

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 86 min

Páči sa mi ako spracovali rôznorodosť aplikácií a tiež humor, ktorý je poväčšine detinský, no nájdu sa aj narážky na dospelejšie vtipy. Osobne by som volil kombináciu animovanej a hranej formy, tak ako to bolo pri Lego movie, kedy reálnom svete hrali skutočný herci. Príbehovo to už nie je ničím výnimočné, ale ako oddychová zábavka určite poteší(14.8.2017)

• lubospoti

Je dost animovaných filmů, na které se rád podívá i dospělý. Emoji ve filmu však mezi ně nepatří. A myslím, že z něj nebude příliš nadšená ani mladší generace. Ono totiž jen přitažlivé téma dětem také nestačí. Námět je sice hodně originální, ale nějak se ho nepodařilo přetavit v zajímavý příběh.(24.10.2017)

• Oralfabet

Kéž by opravdu šlo sbalit holku tím, že ji pošlu jednu fakt cool emoji, jako se tomu stalo v úžasně dojemném závěru téhle krásné pohádky. Doporučuji debilním třináctkám, které si ze sociálních sítí dělají modly. Přišlo mi to jako Inside Out, jen s tím rozdílem, že tohle byla nekoukatelná sračka. Toho High Fivea jsem fakt nenáviděl.(26.11.2017)

Výborný film. Moje hodnotenie filmu: 75%(4.12.2017)

• honajz2

Nedokázal jsem si představit, jak TOHLE může proboha vypadat, jak to může fungovat, jak to může vůbec vzniknout. Prostě jsem to musel vidět, abych věděl, jak moc špatné to je. A ano, špatné to je. Kupodivu, nejhorší animák roku 2017 to fakt není, i když jsem skoro žádný neviděl (Šmoulové: Zapomenutá vesnice je totiž o dost horší). Ale nelze to brát jako pochvalu. Ten film je nudný, trapný, postavy otravné nebo hloupé. Myšlenka filmu je neskutečně originální (kecám, kolik animáků je o tom, že někdo nezapadá mezi ostatní a pak všechny zachrání) a příběhově to je, jak už jsem psal, prostě nuda. A nechápu, proč se zde vyskytují trollové. Jak souvisí s mobilem? Jsou součástí internetu a do mobilu se vám nedostanou, což mě vrací ke scéně v koši - jak tam můžou být trollové v koši, když v mobilu nejsou? Konec klasický taneček, u toho si snad u tohodle žánru stěžovat nemůžu. I přes to všechno zlé a špatné tu jsou zajímavé momenty - třeba ta krátká scéna s důchodci je vymyšlená skvěle. Jednu slabou hvězdičku to ode mě nakonec dostane, ale vidět znovu už to nechci.(27.12.2017)

• oveckaoa

Na odpad to není viděl jsem daleko větší zrůdnosti než tohle třeba Pes Rocku. Tady je slušná animace a klasický příběh ve stylu jdu z místa A do místa B pak si uvědomím, že jsem jedinečný a měnit se nemíním tak jdu zpět o místa A. Největší problém vidím v tom, že nevím komu je to určené děti cca do 5 let neví asi co je Cloud, Troll a podobně a na dospělé to není skoro vůbec vtipné (zaregistroval jsem cca 2 dobré vtipy jeden s facebookem a druhý už ani nevím) a příběh za moc nestojí. P. S. 1 Patrick Stewart musí být na tom hodně špatně, když dabuje postavu exkrementu, která za celý film řekne 3 věty zhruba (snad mu to aspoň dobře zaplatily) ( o tom, že patří mezi nejčastější Alexovi smajlíky radši nemluvím) P. S. 2 Doporučuji vypnout při sledování mozek logiku to totiž nemá takže Alexovi se líbí jakási holka a on místo, aby si s ní promluvil a řekl jí to tak jí pošle smajlíka (budiž chápu, že to musí mít nějaký děj) pak, ale nechápu proč jí neposlal jiného a neřekl, že je to omyl panebože vždyť sedí o lavici před ním to je tak složité jí něco říct hlavněže jí píše sms a posílá smajlíky pořád jak pacený. A jinak pochopím, že si ve třídě během učení nevypne mobil, ale to je tak těžké si vypnout aspoň zvuky, aby to nemusel každý slyšet. P.S. 3 Jedna scéna tam těžce vykrádá animák V Hlavě dokonce kromě postav je úplně identická P.S. 4 Pointa je následující jelikož umí Pche udělat desítky ksichtů tak všichni ostatní (kromě Jailbreak,která to vede) časem skončí v koši jelikož jsou zbyteční a oni navíc mu to přejí a schvalují.(12.8.2017)

Na to, že som pred tým, ako som na film šiel do kina, čítal samé zlé recenzie, bol som milo prekvapený. Nejedná sa o nič prevratné ani originálne, ale pár vtipných scén sa určite dalo nájsť. Aj keď je tento animák skorej pre deti, veľa narážok určite nemôžu pochopiť. Ale je to farebné, hýbe sa to, tancuje to, takže prečo nie.(14.8.2017)

• mkubalikova

Fujky! 💩 30%(30.12.2017)

Určitě to není taková tragédie, jak nejen zdejší, ale obecná hodnocení líčí. Naopak. Ano, možná to není kvalita Pixaru, ale nápad zpracovat vnitřní svět smartphonu, jeho fungování v rámci aplikací a za postavy dosadit populární fenomén emoji, je rozhodně něco, s čím se dalo dost vyhrát - a filmu se to i povedlo. Nehraje sice na genialitu (hlavně humoru), ale celkem prostý příběh o hledání sebe sama s typickým klišé „být něčím jiný a zda to je, či vlastně není špatně“. Ale nápady dostávají prostor, je to veselé, barevné, sympatické, částečně i popkulturní a kdo smartphonům aspoň trochu holduje, by si v tom měl najít to své, nad čím vyjádří nějakou tu pozitivní emoci. Dost bych vytknul nedostatečné prokreslení vztahů mezi postavami, které se zkrátka nevyvíjely tak, jak by měly. A to samé vyobrazení vnějšího světa, který fungoval bez nějaké hloubky, čistě jako prostor pro ten virtuální. Osobně jsem neočekával nic, možná tak animovanou tragédii, nicméně opak byl pravdou. I bych na to býval do toho kina tehdá šel. 70%(15.5.2018)

• Black-star

Námětově super. Ale ukázka lepší než celý film. Nějak se to utopilo samo v sobě.... až na pár zajímavých momentů - bohužel na kvalitní animáky tomu prostě chybí srdíčko.(14.8.2017)

Cením snahu předvést nám něco absolutně nevídaného, za to paradoxně nám všem, žijícím bok po boku s moderním světem, velmi blízkého. Všechny rádoby hatery, kteří bez uvedení racionálního opodstatnění okamžitě házejí odpad, raději nekomentuju, já jsem si sice přihlouplou, ale jinak příjemně znějící i vypadající cestu napříč prostředím smartphonu užil. Kýčovité jako každý druhý animák poslední doby, ale zajisté ne tak otřesné, jak se spousta ‘odborníků’ snaží sdělit.(14.11.2017)

Zázrak v podobě V hlavě se sice nekoná, vtipy jsou na první dobrou a prakticky žádný hlubší význam nemají, příběh je více méně plochý, jednoduchý, ale jistou myšlenku nezatracuju a určité popkulturní motivy se mi líbily. Nejsem pohoršen, ani unuděn, nějaký emotikový úsměv to ve mně vybudilo, takže dobrý. Tvůrci si můžou zaškrnout další čárku ohledně ztrvárnění emocí a kulturních fenoménů... Co dál?(2.12.2017)

Nebuďte proboha tak negativní. Nejedná se o veledílo jako kdysi vytvářel Pixar jak na běžícím pásu, ale faktem zůstává, že mě Emoji ve filmu příjemně překvapili. Animace se dá přežít, je to celý barevný, roztomilý a jako člověk, kterému táhne na 30 jsem se celkem bavil. Stačí jen vypnout a nechat to plynout. Jak píše xxmartinxx, není to špatný, je to jen průměr, který Vás bude občas i bavit. A klidně bych si dal i dvojku.(13.12.2017)

• NiWi

Sterilní výplach, který jen ukazuje, jak moc technologie ovládají děti a okrádají je o vlastní osobnost.(4.1.2018)

• inutihar

Nuda.(17.6.2018)

Podle mě měl ten film v sobě víc než je jeho hodnocení. Skrýval kouzlo přátelství, chuť někomu pomoci a schopnost držet při sobě. Hodně mě překvapil, původně jsem neměla ani chuť se na něj podívat, když se potom všechno semlelo, začal mne dokonce bavit. Není nic, co bych mu vytkla, mi se líbil, takový, jaký byl. A Gen mu jenom přidal na kouzle. Nemůžu napsat, že byl bez chyby, to bych mu hodně přidávala, ale co můžu napsat s klidem, že ač jsem nápadu dát smajlíky do filmu vůbec nevěřila, ukázalo se to nakonec, jako celkem dobrý nápad s celkem pozitivním koncem. Film doporučuji, pro zasmání a taky proto, že smajlíky používáme úplně všichni. (Alespoň já neznám člověka, který by jej ani jednou nepoužil nebo jej při nejmenším, alespoň neznal ani o nich neslyšel. :-) )(1.10.2017)

• Misulka93

Nápad dobrý.. Realizace řekneme zaspala... Chybí tomu drive a trochu hlubší příběh.. Takhle je to opravdu jen běhání smajlíků po aplikacích v telefonu.. Bohužel(5.12.2017)

• cesky_hrac

Snímek Emoji ve filmu vypráví příběh o smajlíkovi jménem Gene, který vyčnívá z davu A proč? Protože je Emoji (Pro info emoji jsou ty ,,věci" na které klikáte, když chcete vyjádřit emoce. Např: Ahoj jak se máš :-). Ten Gene musí dělat ,, Pche", což on dělá všechno(mračí se, vzlyká..). A dál si příběh zjistěte pří zhlédnutí filmu.. No.. lépe uděláte když se na něho nebudete koukat. Ne, že by byl špatný.. Ale je (podle mě) podprůměrný.Ptáte se z jakého důvodu? Protože když jsem se zamyslel na celým konceptem filmu... Tak jsem zjistil, že je to úplná KRAVINA!!! Před několika měsíci jsem zhlédnul ukázku a moje slova znělá takhle: ,, Co to je? To jako myslí vážně?!" Čekal jsem to nejhorší. UŽ PŘIŠEL ČAS ZHLÉDNUTÍ. Zapnul jsem počítač a pustil jsem si film. Ze začátku se mi zdál tento snímek dobrý.( Když jsem zapomněl o čem to je.) Střed filmu byl jako kdybych ho už někdy viděl..A konec filmu...Šťastný konec. (Někdy přemýšlí, že by film byl lepší kdyby se neodehrával ve chytrém mobilu..) Tak, to zrekapituluji : ,, Emoji ve filmu je snímek, který je podprůměrný protože děj je obyčejný a nezajímavý ale vzato má pěkné animace, dobré americké hlasy a... spoustu chvílí, kdy jsem si dal ruku na čelo. Tento film zhlídněte pokud chcete ale když nechcete nebo se vám do něho nechce, tak se němu vyhněte. Nebudete litovat ani strádat... Celkové moje hodnocení: 46% Obsazení: 8/10 Kamera: 5/10 Scénář: 2/10 Hudba: 1/10 ( Nezachytil jsem pomocí uší žádné dobré skladby, které by hrály jen tak na pozadí- Soundtrack. ) Efekty: 3/10 Animace: 10/10(19.12.2017)

Asi na dvou třech místech jsem úplně netušila, o čem je řeč, což mi akorát připomnělo, že už jsem stará. Jinak jsem se ale hodně pobavila. Mám moc ráda podobný styl filmů, kde je plno narážek a „oživení“ věcí, a v Emoji ve filmu se to podle mě tvůrcům podařilo udělat šikovně, chytře a hlavně vtipně.(6.1.2018)

• himor

Krásna rozprávočka, ale bohužiaľ len vizuálom. Príbeh stojí za prd, vôbec som sa nesmial, bolo to celé akési bezduché. Malo to skvelý potenciál a zase je z toho nič. Škoda. P.S.: hovno bolo ale vtipné :D 35%(9.2.2018)