Nenarozená pomsta

Matteo Bini

Kostýmy:

Sarah-Jane Perez
  • Kushina

Hrozně nudná nežánrově zařaditelná blbost... Nebyla to ani komedie ani horror ani fantasy ani nevím co to vlastně bylo, možná lehce thriller. Kupa nesmyslného podřezávání na styl "alahu akbar" a celá pointa filmu je ta, že ta ženská je magor. Ještě že to mělo jen 88 minut, mít to dýl, tak za tu nudu dám o stupeň menší hodnocení. 30%.(28.9.2017)

„Nenarozená pomsta“ je dobrý film. Je to hodně drsný film. Je to film, o kterém celkem jasně víte, kam směřuje, ale stejně si nejste jistí, jak dopadne. Na filmu je hodně vidět, že je britský, a znamená to rozhodně něco dobrého. Jako kdyby se pod tím vším skrýval suchý humor, který na vás vyskakuje v podobě jednotlivých úmrtí. A navíc je tu velmi zajímavá vizuální stránka, která dovede překvapit maskami ve finální části.(18.12.2017)

• Morholt

Nápad výborný, zpracování mizerné. Zkrátka a jednoduše těhotná ženská se mstí tím, že podřezává lidi. Motivace je víceméně jasná, vraždy nejsou nijak nápadité a promlouvající mimčo také nemá ten správný efekt. Alice Lowe zahrála sice slušně, ale po komediální stránce nenabízí lautr nic. Zklamání. 25%(25.4.2017)

• Ayax

Upravujem spojleristu: Fakt, že je režisérka, scenáristka a hlavná postava v jednej osobe, po celý čas naozaj tehotná, tomu NEpridáva zvláštne kúzlo... Z ,,hororového" hľadiska NEprekonalo očakávania, o horror sa nejedná... pretože pri vraždách bola ukázaná aj malinká porcia gore - asi ako ovsené vločky v rannom mlieku po 25. minútach... Diabolské dieťa fungovalo kvalitne - ešte že malo rohy z toho brucha trčiacie, keďže diabolské... a ako pikoška spojleristu... ,,parádny soundtrack".... Komedie / Drama / Fantasy / Horor / Thriller/MUSIC WTF WTF WTF WTF */*** WTF(6.5.2017)

• Pitryx

Tak jsem si přečetl „komedie“ a „potoky krve“ a hned jsem věděl, že to musím vidět. Tak jo. Viděl jsem to. Ale ani jedno (komedie), ani druhé (potoky krve) se nekonalo. Viděl jsem jiné filmy, kde ty potoky byly. Tady pár gore záběrů, dohromady stěží dvě minuty, a prý potoky. Film sám o sobě je nebetyčná kravina, že snad větší jsem už dlouho neviděl. V polovině jsem to vypnul, protože kazit si sobotní večer touhle pitomostí jsem nechtěl. Dokoukal jsem to až při škrábání brambor.(26.4.2017)

• - Natáčanie trvalo len 11 dní kvôli tomu, aby tehotnej režisérke a predstaviteľke Ruth, Alice Lowe nespôsobovalo ťažkosti. (Marceloo)

• - Počas tehotenstva napísala Alice Lowe jednostránkový scenár, ktorý poslala štúdiu a neočakávala pozitívnu odpoveď. O to viac ju prekvapilo, keď štúdio jej žiadosti vyhovelo a rozhodlo sa poskytnúť prostriedky pre vznik filmu. (Marceloo)