Nenarozená pomsta

Matteo Bini

Kostýmy:

Sarah-Jane Perez
  • LIVINGDEAD

Film o krávě, která poslouchá své nenarozené děcko. Nezdá se Vám, že se s těmi horrory s těhotnými roztrhl pytel? Herečka Alice Lowe krásy nepobrala a tak může hrát jen vyšinuté děvky a zvláště ve filmech, které si napsala a ještě i natočila. Film Prevenge je naprostá ztráta času a nechápu, jak se dostal do kategorie komedie?(30.4.2017)

„Nenarozená pomsta“ je dobrý film. Je to hodně drsný film. Je to film, o kterém celkem jasně víte, kam směřuje, ale stejně si nejste jistí, jak dopadne. Na filmu je hodně vidět, že je britský, a znamená to rozhodně něco dobrého. Jako kdyby se pod tím vším skrýval suchý humor, který na vás vyskakuje v podobě jednotlivých úmrtí. A navíc je tu velmi zajímavá vizuální stránka, která dovede překvapit maskami ve finální části.(18.12.2017)

• Morholt

Nápad výborný, zpracování mizerné. Zkrátka a jednoduše těhotná ženská se mstí tím, že podřezává lidi. Motivace je víceméně jasná, vraždy nejsou nijak nápadité a promlouvající mimčo také nemá ten správný efekt. Alice Lowe zahrála sice slušně, ale po komediální stránce nenabízí lautr nic. Zklamání. 25%(25.4.2017)

• Pitryx

Tak jsem si přečetl „komedie“ a „potoky krve“ a hned jsem věděl, že to musím vidět. Tak jo. Viděl jsem to. Ale ani jedno (komedie), ani druhé (potoky krve) se nekonalo. Viděl jsem jiné filmy, kde ty potoky byly. Tady pár gore záběrů, dohromady stěží dvě minuty, a prý potoky. Film sám o sobě je nebetyčná kravina, že snad větší jsem už dlouho neviděl. V polovině jsem to vypnul, protože kazit si sobotní večer touhle pitomostí jsem nechtěl. Dokoukal jsem to až při škrábání brambor.(26.4.2017)

Celkom slušná "idea", len škoda, že samotný potenciál snímku (z hororovej stránky), ani z ďaleka nebol využitý natoľko, akoby si skutočne zaslúžil. Každopádne, pozrieť sa nato dalo, aj keď dejová linka, či určitý priebeh udalostí, nedokázali nijak mimoriadne prekvapiť. Väčšina hororových pasáží je taktiež na jedno kopyto, pričom ani samotné gore nebolo nijak mimoriadne "šokutývne". Skrátka, u mnohých z mnohých vyhrá len samotná myšlienka, čo je dnes akosi málo ... - 55%(30.3.2017)

• - Počas tehotenstva napísala Alice Lowe jednostránkový scenár, ktorý poslala štúdiu a neočakávala pozitívnu odpoveď. O to viac ju prekvapilo, keď štúdio jej žiadosti vyhovelo a rozhodlo sa poskytnúť prostriedky pre vznik filmu. (Marceloo)

• - Natáčanie trvalo len 11 dní kvôli tomu, aby tehotnej režisérke a predstaviteľke Ruth, Alice Lowe nespôsobovalo ťažkosti. (Marceloo)