Pongdangpongdang Love (TV seriál)

• Jižní Korea

퐁당퐁당 LOVE

Splash Splash Love

Historický / Romantický / Komedie / Fantasy

Jižní Korea, 2015, 10x16 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Povedený komediální zálet do Čosonu za krále, co vymyslí hangul. Líbí se mi, že hrdinka po přenosu do minulosti zase tolik nevyšiluje, ale všechno pěkně promyslí. Má to vtipné chvilky, pak juchací chvilky, ale všeho všudy je to obyčejný příběh, jehož konec mi moc nevoněl. To ovšem nepopírá to, že Seul-gi Kim je nadaná herečka. Lepší 3*. Přeloženo.(23.1.2016)

"Gangam style!" ■ Nerealistická, maličko za vlasy přitažená, ale příjemná fantazie. Skok do patnáctého století.(18.1.2016)

Čistokrevná zábava, která je docela výsměchem historických k-dramat :D Krátké, vtipné a svěží.(12.9.2016)

prijemne...(16.12.2016)

Roztomilá, krátká záležitost. Nic nečekejte a bude se vám to líbit. Parádní, pokud chce člověk na chvíli vypnout a neřešit nic dramatického (ono se to ani v tak krátkém čase nedá, že?)(29.8.2016)

Za mě pecka, pořád jsem se smála. Ponechávám si tuhle jednohubku na zlepšení nálady. Konec trošku předvídatelný, ale nemělo to chybu. Bavili mě celou dobu, jen škoda, že to tak uteklo.(17.8.2017)