poster

Marvel's Captain America: 75 Heroic Years (TV pořad)

Dokumentární

USA, 2016, 41 min

 • bartias
  ****

  7/10(28.1.2016)

 • Slasher
  ****

  Super. Kéž by bylo víc takových profilů superhrdinů, kde si projdeme historii komiksů až různých filmových adaptací a to všechno hezky v rámci kontextu dějin a společnosti. Captain America jako tak ikonická ultra-američanská postava má snad v tomhle smyslu ještě zajímavější příběh než jiní Marvelové a je tak zajímavý podívat se na něj a jeho ideály za války anebo během 9/11. Všechno tak dává lepší smysl. Vážně... miloval bych takhle kvalitní dokumenty o každý velký komiksový postavičce, a to klidně i 2x delší.(25.1.2016)

 • adam9
  *****

  Captain America je všude kolem nás. Je to ztělesnění těch nejpozitivnějších a nejčistších rysů lidstva. Fakt, že je oblečen do amerického a je patriot nemění nic na tom, že lepší archetypální fiktivní charakter v boji za nejvzácnější hodnoty neexistuje. Kdo to nevidí, je jednoduše slepý. Svět zkrátka potřebuje Kapitána Ameriku, ať už je Druhá světová, 11. září nebo jiná neblahá událost, jež otřásá světem. Nezáleží na vnějšku, záleží na charakteru a lepší pro mě osobně nejen v Marvelu, nýbrž celkově v komiksech, nevytvořili.(24.1.2016)

 • cguio
  *****

  Zajímavé shrnutí historie postavy Kapitána Ameriky od dob vzniku, kdy na obálce komiksu dával pěstí Hitlerovi až po boj proti teroristům v návaznosti na 11. září. Samozřejmě se dočkáme "krapet" toho americkýho patriotismu, ale u Kapitána Ameriky jsem to snad schopen i odpustit.(23.1.2016)

 • R1CH1E
  ***

  Jako čtyřicetiminutový trailer na Captain America: Civil War to funguje výborně.(24.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace