poster

Smaragdgrün

 • Slovensko

  Smaragdovo zelená

Fantasy / Dobrodružný / Romantický

Německo, 2016, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wajny13
  ***

  Gwendolyn má zlomené srdce. Zdá se, že Gideonovo vyznání lásky bylo pouhou fraškou, aby šel na ruku jejich úhlavnímu nepříteli, hrozivému hraběti Saint Germainovi. Ale pak se stane něco naprosto nepochopitelného a Gwennin svět je vzhůru nohama. .......................................................................................................................................................................................Z tohohle dílu jsem byla nejméně nadšená (z knižní předlouhou neměl téměř nic společného a já se tak těšila). Myslím si, že ten kdo četl knihu bude zklamaný. Děj filmu mi přišel moc natahovaný; některé pasáže mi připadali zbytečné; hlavní postavy se od minulých dílů moc nezměnili, což je dobře, protože celá série se odehrává v krátkém časovém úseku a vadilo mi, že některé postavy byli vynechány. Nejvíc mě naštval konec (čekala jsem ho jako v knize - "elixír" a pohádka na věky). 3*(7.1.2017)

 • Ashar
  ****

  Závěr se mi líbil, byl napínavý a konec se vydařil k mé spokojenosti. Doporučuji všem romantickým duším.(19.3.2017)

 • Silencia90
  ***

  Tento díl se mi líbil z celé série nejméně, a to proto, že se také téměř nedržel předlohy a vytvořil tak spoustu nelogičností.(13.10.2017)

 • Arsenal83
  **

  Pokračovanie fádnej Rubínovo červenej a Zafírovo modrej, ktoré sú určené deťom. Tie to ale tiež nemusí veľmi baviť. Celkovo ide o fantasy film so zakomponovaním dokonca slobodomurárov, to mládež nemusí ani pochopiť.(25.3.2017)

 • Ivusha
  **

  Já vím, že srovnávat knihu s filmem je blbost, ale tady si to neodpustím, protože společné to má snad jen název a jména postav. Film je natahovaný, nudný, celé to ztratilo kouslo a nejen konec je naprosto nelogický. Nakonec se asi nejvíc povedl druhý díl, který se snažil držet předlohy asi nejvíc...(9.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace