Reklama

Reklama

Popelka a čtyři rytíři

(seriál)
  • Jižní Korea Sindelellawa ne myeongeui gisa (více)

VOD (1)

Epizody(16)

Bohatý gentleman si všimne kurážné Ha-won a najme ji jako spolubydlící ke svým třem nedospělým vnukům, aby je dostala do formy. (Netflix)

Recenze (14)

jarah 

všechny recenze uživatele

Uvažovala som, či sa neuchýlim k hodnoteniu troma hviezdičkami, pretože ma občas nelogické správanie protagonistov a nevyužitý potenciál témy dvíhal zo stoličky. Štvrtú hviezdu zachránila Jessi https://www.youtube.com/watch?v=q8NtQKp7Awg s jej chytľavou soundtrackovou skladbou, ktorá mi hrá každý deň už dobrého pol roka, odkedy som zhliadla tento seriál. So-dam Park je veľmi milá a talentovaná herečka, nie je to ten klasický, na prvý pohľad príťažlivý kus ženy, a to ma na nej najviac baví. Užíva si pozornosť troch (vlastne štyroch) rytierov a má pravdu. Tušila som od začiatku, ktorý z nich si získa jej srdce, lebo žiadne prekvapenia sa v celej sérii nekonajú. Beriem to tak, že tvorcovia natočili nízkorozpočtovú inscenáciu a znova raz stavili na sledovanosť založenú na výbere idol-hercov. ()

Lex.San 

všechny recenze uživatele

Oklepával jsem se z nachlazení a měl jsem chuť na nenáročnou podívanou, kterou Popelka slibovala, a musím říct, že jsem od ní odcházel spokojený. Čekal jsem více méně pohádku a tu jsem taky dostal. S líbivými písničkami a příjemným hereckým obsazením. Jediná postava, která mě trochu točila, byla Park Hye-Ji, protože jí na můj vkus trvalo až moc dlouho, vymotat se z minulosti a nečekat na budoucnost. V průběhu sledování jsem byl odhodlaný dát vyšší hodnocení, ale ke konci se postavy začaly motat v kruhu a plácat se v sebelítosti, takže nakonec z toho vyšly 4*. Malé P. S. – nevím jak vy, ale mě příběh tak do třetiny držel dost v napětí s kým vlastně hlavní hrdinka nakonec skončí. S její volbou jsem byl ale spokojen ;) (7/10) ()

Reklama

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Jsou v tom klišé, která mi už lezou na nervy (hodný nesobecký člověk, atd.). Ale závěr vyloženě nezvrzali. Bylo příjemné, že poměrně dlouho člověk nevěděl s kým a jestli vůbec s kým, ta trhlá holka nakonec skončí. První polovina se mi líbila trochu víc. Ze tří bratranců se mi nejmíň líbil ten, koho si nakonec vybrala. Ale dokázal jsem ho akceptovat, protože charaktery postav nakonec měly logiku. Podobný příběh (a samozřejmě slabší příběh), jako BBF, jenže ona jednoduchost není sama o sobě zlá. Park So-dam aktuálně vnímám s její postavou a osobností za nejvíce sexi asijskou herečku (což je zajímavé, protože jsem si na její zjev musel v úvodu zvykat). Škoda, že ji scénáristé nehodili do plavek :). ■ Hudební video z prvních dvou epizod: https://www.youtube.com/watch?v=A1aRHQ6EnXE ()

Elio 

všechny recenze uživatele

Dorama Cinderella and the four knights nabízí sice lehce naivní, ale příjemný příběh, který vás psychicky nevyždíme, ale zato vám předá určitý „good feeling“ na další pracovní dny. A tak si možná budete přehrávat donekonečna povedené scénky, gagy, ale i romantické chvíle, které zahřejí u srdce, i když s realitou nemají pranic společného. Od toho tu ale tenhle žánr není. Takže, za mě 4 hvězdičky. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Dokoukala jsem to, i když poslední asi čtyři epizody mě fakt štvaly, protože to mělo pěkné momenty a protože hlavní hrdinka nebyla úplně na zabití. Nebyla to úplná chudinka, nebyla to nesympatická slepice, od toho jsme tu měli tu druhou, co si šila šaty pro radost a lpěla na jednom z bratranců takovým způsobem, až to bylo vskutku nezdravé. Každopádně díky tomu, že ústřední hrdinka byla fajn slečna, co měla docela jasno, jak to chce v životě mít, v podstatě neměla v sobě takovou tu klasickou hrdinkovskou husičkovost. Jistě, zase byla hrozně hodná, ale tak nějak se to drželo v mezích, které se daly v klidu snést. Navíc měla dobrou chemii se všema klukama, ne nezbytně v romantickém slova smyslu. No ale pak tu máme ten zbytek. Například již zmiňovaná nesympatická slepice bez pořádného charakteru, která se chovala jako největší chudinka a kterou odmítal jeden z bratranců kvůli... kravině (vždyť nakonec bylo i ukázáno, jak velká kravina to byla). Takže tyhle dva jsme tam měli, aby slípka mohla trpět a Kang Hyunmin se mohl tvářit, že je nad věcí. Že je největší playboy na světě (byl na začátku na rande asi se 2-3 náhodnýma buchtama a pak bylo konec jeho donchuanství), bohužel bez vývoje. Jen to prostě v jednu chvíli udělá hop od playboye k týpkovi, co strááášně zpytuje svědomí. Pak tu máme Kang Seowoa, ptáčka zpěváčka, který je sice milou postavou, ale taky totálně vyprázdněnou, o ničem a je tam vlastně aby ti bratranci byli tři. A to že je populárním zpěvákem vlastně nemá v celém příběhu žádný – nebo téměř žádný – smysl. To samé by se dalo říct i o slípce a jejím šití šatů... Prostě to tam je, protože tak by to asi mělo být. A pak je tu Kang Jiwoon, rebel rodiny. Protože je to rebel, tak ho tak oblékli, dali mu tu vášeň pro auta a tak, ale vlastně vůbec jako rebel nepůsobil. Byl to prostě šmudla, který z nějakého neznámého důvodu hrozně tíhl ke slípce, aby zjistil, že k ní vlastně netíhne, protože ho víc baví Eun Hawon. Občas mě to bavilo, občas jsem měla problém se jen na obrazovku podívat, jak to bylo hrozný. Hlavně jak se začalo ke konci kupit jedno klišé za druhým, tak mi opravdu trvalo několik dní, než jsem se vůbec přemluvila, abych to dokoukala. Přesto naprosto chápu, co na tom lidi baví. Je to bezstarostné, můžete vypnout a nechat se unášet na vlnách popelkovství. Když to vezmeme kolem a kolem, seriál už svým názvem jasně dává najevo, že se nejedná o něco, co je třeba brát vážně. Problém je ten, že se seriál občas bere vážně a tady to pak drhne. Lepší 2* (přemýšlela jsem i nad 3* přes všechny ty nedomyšlenosti). ()

Galerie (154)

Reklama

Reklama