Polechtat pravdu

Ukázka z filmu

Když na internetu náhodou narazí na bizarní video se "soutěží v lechtání", kde jsou mladíci placeni za to, že se nechají spoutat a zlechtat, obrátí se reportér David Farrier na pořadatele s žádostí o článek. Odpověď, kterou dostane, mu však vyrazí dech - odesílatel se vysmívá jeho sexuální orientaci a vyhrožuje mu podáním žaloby, pokud se v tom začne šťourat hlouběji. A on, tak jako každý dobrý novinář čelící výhrůžkám a zastrašování, udělá pravý opak: vypraví se do zastrčených "lechtacích" podniků v Los Angeles a odhalí obrovské impérium proslulé sužováním a ničením životů všech, kteří se rozhodnou proti účinkování v těchto filmech protestovat. Čím hlouběji ve svém vyšetřování zachází, tím podivnějším se případ stává. Farrier, který odhaluje skryté identity a zločineckou činnost, se navzdory stále zlověstnějším výhrůžkám a varováním stane posedlý zjištěním pravdy. S humorem a vervou shromažďují Farrier a spolurežisér Dylan Reeve všechny dostupné zdroje, aby se dostali až na dno této "lechtací" červí díry. (HBO Europe)

Ukázka z filmu

orgia

Fakt desivy. Chvilema jsem si pripadal jak pri sledovani filmu 8 mm. Pro zajimavost - David D Amato 18. 3. 2017 ve veku 55 let zemrel. ()

slunicko2

Není lechtání jako lechtání. Nějak jsem nepobral, proč v době, kdy se lidi nestydí za vystupování v pornofilmech, dělá údajně autorům "lechtacích" snímků takový problém se k nim přiznat. Nabízí se tři možnosti: a) tvůrci lechtacích snímků jsou na hlavu padlí, b) autoři dokumentu dělají z komára velblouda nebo konečně c) já sám jsem vadný, protože lechtání za peníze mi nepřijde horší, než klasické porno. ()

Radko

Šteklenie je prejav dominancie, nie aktivita, ktorej primárnym cieľom je radostné uvoľnenie v dôsledku vyvolania smiechu. Šteklenie ako spôsob mučenia, využívaný armádou pri vypočúvaní zajatcov. Šteklenie navonok prezentované ako športová disciplína, kde víťazom je ten, kto vydrží dlhšie. Šteklenie ako sexuálna úchylka. Šteklenie ako zdroj nečakane veľkých príjmov. No a v neposlednom rade šteklenie ako dôvod vzniku dokumentu. Dvaja investigatívni reportéri odhaľujú sieť štekliacich centier. Tam prúdia interentom nalákaní naivní vyšportovaní mládenci zo sociálne slabších vrstiev, s prísľubom zarobenia si slušného obnosu, výmenou za súhlas s nakrútením videí. Tie viac než iné home videá pripomínajú sadomasochistické porná s nezvyčajnou a na prvý pohľad relatívne neškodnou úchylkou. Záleží však, kto a prečo za celou mašinériou stojí. Záhadná osoba ukrýva svoju identitu za mašinériou právnikov a najatých vykonávateľov. Ako sa napokon ukáže, psychická nevyrovnanosť (možno rozpoltenosť), závislosť na štekliacej úchylke a zjavná radosť z psychického týrania stoja za sieťou vydierania a kyberšikanovania mamutích rozmerov. ()