Imagine Dragons: Smoke + Mirrors Live (koncert)

• Kanada

Imagine Dragons: Smoke + Mirrors Live

Hudební

Kanada, 2016, 94 min (Alternativní: 56 min)

Dick Carruthers

Jeremy Azis

Perfektní práce se střihem i zvukem. Díky tomu vyniká každý detail, ze záběrů dýchá atmosféra a užíváte si, jak jsou Imagine Dragons sehraní.(3.3.2016)

Byla jsem na koncertě v Praze a musela jsem jít i na koncert do kina. To, že miluju Reynoldse, je stará známá věc a proč je jasný - ten si čas na podiu vyloženě užívá a energii posílá skrze každou píseň, bez jakýkoholiv hlasovýho zádrhele. Výborná hra světel a střih. Sóla a jmenovitě to v Radioactive je jeden z nejlepších hudebních live počinů vůbec. No zkrátka všechno, čeho se Imagine Dragons dotknou, se mění ve zlato. Závidim Torontu o něco větší playlist a svýmu minulýmu já z O2 Areny 16.2.2016, kdy jsem si mohla prožít víc tu emotivní složku koncertu, načež tu čistou akustickou jsem si oživila dneska s omezením vzhledem ke slušnosti vůči spolusedícím v sále. Překvapuje mě, že alespoň třetina sálu nezpívá, pro mě je tohle braní ohledů docela muka, ale i tak 'believe me when I say that I wouldn't have it any other way'.(2.3.2016)

• - Koncert se promítal ve světě jen jediný večer, a to 2. března 2016. (Sevcik)

• - Záznam se natáčel na koncertě v Torontu. (Sevcik)