Marvel Superhrdinové - Avengers: Sjednocení! (TV film)

Lego Marvel Super Heroes: Avengers Reassembled

Animovaný / Dobrodružný

USA, 2015, 22 min

Rob Silvestri

Mark Hoffmeier

Asher Lenz

Furt primitivní pitomost pro nejmenší, ale oproti předchozímu dílu to příběhově drží alespoň trošku pospolu a má to lepší LEGO akci a vtípky.(1.12.2018)

Přes dvacet minut akce, která se jen tak nezastaví. Vtipné, pořád se něco děje, výborný animák!(26.1.2016)

https://youtu.be/bHJVI31T-54 /80%(5.5.2018)

Oproti Marvel Superhrdinové to má méně té parodie a humoru. Je zde zastoupen, ale je ho jako šafránu. O to více je akce. Takže je otázka, kdo si vlastně přijde na své. Trochu to vypadá, jako by tvůrci v předchozím Lego-marvelovském příběhu opravdu čistě jen parodovali a chystali se na něco většího a to je právě tento díl. Tak jako tak si pořád nemůžu zvyknout na Lego postavičky a animované filmy. Lidi s dírou v hlavě a nasazovacími parukami mi prostě nějak nesedí...(4.4.2019)

Tohle je stopáž, která superhrdinským LEGO filmům sluší. 20 minut napěchovaných akcí a fórky, Spidey, Ant-Man na šípu, variace na fastball special. Já jsem moc spokojený. 90 %(30.1.2016)

• - Ide o prvý film z dielne Marvel, kde sa predstaví postava Iron Spider. (toi-toi)

• - Pri budove Avenger Tower možno zhliadnuť plagát s postavami Rocket Raccon a Groot z filmu Guardians of the Galaxy (2014). Ide o postavy, ktoré tiež patria do Marvel Universe. (toi-toi)

• - Film bol odvysielaný na televíznej stanici Disney XD. (toi-toi)