poster

White Girl

Drama

USA, 2016, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ****

  Ze začátku mi to přišlo jen prostě jako další film z ulice, ale hlavní hrdinka je tak skvěle zahraná, že vás svým chováním strhne, i když to bude nejspíš k pořádné depresi. Sem tam se objeví známá herecká tvář, která tomu ještě pomůže, hlavně pak díky roli, jakou zde hraje. Z takových filmů máte pocit, že naděje už neexistuje.(27.6.2017)

 • Flakotaso
  ***

  Dobrý debut. Má to drajv, film se u žádné podzápletky dlouho nezdržuje, protože vše má bílé, sypké řešení a kolotoč se točí, dokud jej nezastaví jeden hasák, který se zčistajasna objeví v ruce až do té doby nejrozumnějšího dealera v dějinách kinematografie. Trochu škoda, protože do profilu jeho postavy onen závěr příliš nezapadá, na druhou stranu...k dikci filmu to sedí, jelikož amerických filmů ze současnosti, které se tak velkým obloukem vyhýbají otravnému klišé o "silné, chytré a nezlomné ženské hrdince", opravdu není zas tak mnoho. Jednou totiž trpělivost zákonitě musela dojít. Morgan Saylor výborná - nechápavé pohledy a tiky doslova probodávají plátno a její mrdavost je zahraná opravdu rozšafně v téměř každé scéně.(19.11.2019)

 • Domislava95
  **

  White Girl pro mě bylo jen 88 minut plných drog, sexu a až zvláštně přitažlivého obličeje Morgan Saylor. Pokud mám ale něco ráda, jsou to reálné a upřímné filmy. Takže i když se s vysokoškolačkou Leah a prostředím, ve kterém se nachází nedokážu zas tolik sžít, spousta recenzí z Ameriky potvrzuje, že film pravdivě poukazuje na problémy, které se dějí a to dokážu ocenit. Bohužel to na 3* nestačí a to ani s Božským v roli právníka a Boney M v soundtracku.(3.2.2017)

 • Yaan2
  ***

  Hlavní postava mi připadla strašně nesympatická. Děj se odehrává mezi nižšími sociálními skupinami v USA, a to zřejmě nutně musí obsahovat sex, drogy a smutný příběh. Samotný děj je pak zklamáním. Holka se přestěhuje, najde kluka na sex, pak ovšem začne fetovat, protože je kluk dealer. Kluka chytí a holka začne svoji kokainovou/šuk*cí jízdu o záchranu týpka ve které "spotřebuje" zboží, které měla za dealera vrátit dodavateli. Budete se smát, budete brečet a budete se smát. Nebudou chybět scény typu "kouření šéfa druhý den v práci", "neoholené podpaží", "mám malá prsa a všem je ukážu", "čůrám a sedám si na prkénko", "šňupání koksu z penisu", "sex s šéfem", "sex s kamarádkou" , "sex s advokátem", "vražda dodavatele dealera" a moje nejoblíbenější "hloupá holka zjistí, že je hloupá ve škole v lavici"...(19.11.2019)

 • mira007
  ****

  Formou nezávislý film o jedné holčině, jejíž život se točí systemem sex ( celkem syrové odvážné erotické scény - viz. felace asi uměleho penisu?)), drugs ( každej v NY fetuje a kdo ne, ten asi už nemá nosní přepážku) and rockenrol ( kalí se nonstop)l. Hlavní hrdinka mne hned iritovala - promiskuitní zamilovaná nespolehlivá fetka a ačkoliv to má hrozně jednoduchou dějovou linku, tak mne ten film pohltil ani nevím čím. Působí atmosféricky a mne opravdu pohltil. Výkon hlavní hrdinky opravdu pecka ( jestli nehrála sama sebe)(31.7.2017)