White Girl

USA, 2016, 88 min

Hlavní postava mi připadla strašně nesympatická. Děj se odehrává mezi nižšími sociálními skupinami v USA, a to zřejmě nutně musí obsahovat sex, drogy a smutný příběh. Samotný děj je pak zklamáním. Holka se přestěhuje, najde kluka na sex, pak ovšem začne fetovat, protože je kluk dealer. Kluka chytí a holka začne svoji kokainovou/šuk*cí jízdu o záchranu týpka ve které "spotřebuje" zboží, které měla za dealera vrátit dodavateli. Budete se smát, budete brečet a budete se smát. Nebudou chybět scény typu "kouření šéfa druhý den v práci", "neoholené podpaží", "mám malá prsa a všem je ukážu", "čůrám a sedám si na prkénko", "šňupání koksu z penisu", "sex s šéfem", "sex s kamarádkou" , "sex s advokátem", "vražda dodavatele dealera" a moje nejoblíbenější "hloupá holka zjistí, že je hloupá ve škole v lavici"...(19.11.2019)

• Domislava95

White Girl pro mě bylo jen 88 minut plných drog, sexu a až zvláštně přitažlivého obličeje Morgan Saylor. Pokud mám ale něco ráda, jsou to reálné a upřímné filmy. Takže i když se s vysokoškolačkou Leah a prostředím, ve kterém se nachází nedokážu zas tolik sžít, spousta recenzí z Ameriky potvrzuje, že film pravdivě poukazuje na problémy, které se dějí a to dokážu ocenit. Bohužel to na 3* nestačí a to ani s Božským v roli právníka a Boney M v soundtracku.(3.2.2017)

Ako režisérsky debut neznámej Elizabeth Wood to bolo slušné. Morgan Saylor si strihla celkom odvážnu rolu zamilovanej a radodajnej feťáčky, v ktorej o nahaté zábery núdza rozhodne nebude. Len slečna režisérka s nimi nemusela až tak tlačiť na pílu (posledná scéna na diskotéke). Aj príbeh bol strašne naivný a prekvapilo ma, ako sa to ***spojler*** splnilo s tým právnikom "zadarmo". Až som si na chvíľu myslel, že sa to fakt skončí happy endom a to by ma trochu aj nasralo :) Našťastie, mne prostoduchosť príbehu až na tieto výnimky toľko nevadila, keďže takéto filmy mám rád. Takže za mňa palec hore a zodpovedajúce hodnotenie :)(7.1.2017)

Nesúhlasím síce s tvrdením, že každý si je strojcom vlastného šťastia, ale v prípade Leah to myslím platí stopercentne. Leah je nesympatická, extrémne blbá, nespoľahlivá a podľa mňa ani nie je nejak pekná. Bezpochyby to bol režijný zámer, ale tak ak s hlavnou postavou nedokážem súcitiť, ani s nejakou inou, vedľajšou, tak ma ťažko môže pohltiť celý film. Samozrejme sa to niekedy stane, ale v tomto prípade som sa pri niektorých Leahiných rozhodnutiach iba nechápavo chytal za hlavu.(25.3.2017)

Ze začátku mi to přišlo jen prostě jako další film z ulice, ale hlavní hrdinka je tak skvěle zahraná, že vás svým chováním strhne, i když to bude nejspíš k pořádné depresi. Sem tam se objeví známá herecká tvář, která tomu ještě pomůže, hlavně pak díky roli, jakou zde hraje. Z takových filmů máte pocit, že naděje už neexistuje.(27.6.2017)