Reklama

Reklama

V oblacích

  • Německo Manou the Swift (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Malý Manou je výborný letec a těší se na zkoušku létání, kterou musí podstoupit každý racek, aby se mohl s celým hejnem bezpečně vydat na zimu do jižních krajů. Nešťastnou náhodou ale skončí jako zmoklá slepice v moři a musí si vyslechnout posměšky od mladších racků a výtky od těch dospělých. Na mořského racka je totiž neobvykle malý a není se co divit. Ve skutečnosti je Manou rorýs, mezi racky se jako pískle tak nějak omylem připletl, získal si srdce jednoho páru a už s nimi zůstal. Teď se ovšem dozvěděl pravdu, objevil jiné rorýse, dokonce jednu slečnu a odchází s nimi z domovského hnízda za dobrodružstvím. Rorýsi jsou akrobati oblak, rychlí, přesní, vytrvalí. Zatímco rackové se zdržují na skalách, rorýsi si užívají v městečku. Manou se s ostatními vrhá do opojných závodů uličkami, střemhlav se vrhá podél věží chrámů, prolétává kopulemi paláců a loví za letu drobky ze stolů místních kaváren. Ve městě není nouze o zábavu, nové kamarády a zážitky. Brzy se ale objeví nebezpečí, které ohrožuje všechny, a ptáci jakkoliv velcí či pyšní se proti němu musí spojit. Manou jako zástupce obou hejn pak sehraje velkou roli. Rorýsi jsou sice jeho pravá rodina, mámu a tátu má ale navždycky mezi racky. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (8)

ESW 

všechny recenze uživatele

'Teď se ovšem dozvěděl pravdu, objevil jiné rorýse, dokonce jednu slečnu a odchází s nimi z domovského hnízda za dobrodružstvím'.. Vyvolava to spoustu otázek. Co tím chtěli říct? Proč to říkají takhle? Proč ten rorýs vypadá jako plyšový morče? A to Němci a Kate Winslet nemají něco lepšího na praci? ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

No máme tu očividný pretlak nezaujímavých a podpriemerných animákov, ktoré sú len kópiou niečoho iného. Všimol som si, že sa to týka hlavne európskych animákov, ktoré síce vizuálne konkurujú svojim americkým úspešnejším "bratom", avšak neprinášajú absolútne nič nové. Pre deti je to určite hravé a užijú si to, ale dospelák pritom umrie nudou. 40 % ()

Reklama

Pepa.Pepina 

všechny recenze uživatele

Děti baví ale je to příšerná vykradená sračka. Kdo viděl Letíme tak je tohle to samé ale ne v bleděmodrém ale debilně okopírovaném ne kabátě ale trenkách. Hudba jak s očkového pornofilmu. Hlavní postavy jsou tupé. Prostě klek. Jedna hvězda za to, že na to koukají mé děti. Ale jen proto, že tam jsou nebezpečné krysy ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Těchto filmů kdy jiný živočišný druh žije u jiného pak to zjistí a zachrání oba druhy poslední dobou přibývá. Chválím animaci, která je solidní v porovnáním s například takovým Psím Veličenstvem z tohoto roku příběh je klasika, který už tu byl milionkrát. Na to, že je režisérů debut ke kterém si psaly scénář režírovaly to a produkovaly se to dá jen nečekejte zázraky. 40 procent za 1 vtip kdy samice rorýse říká rackovi před svým ctitelem, že ten racek je silný jinak kdyby chcípl ten krocan nebo co bylo dal bych více . ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Animák na slušnej úrovni, na prvý pohľad „jednoduchým“ príbehom. Avšak v detailoch sa skrývajú podstatné veci... Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Galerie (55)

Reklama

Reklama