V oblacích

Birds of a Feather

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Německo, 2019, 88 min

• ESW

'Teď se ovšem dozvěděl pravdu, objevil jiné rorýse, dokonce jednu slečnu a odchází s nimi z domovského hnízda za dobrodružstvím'.. Vyvolava to spoustu otázek. Co tím chtěli říct? Proč to říkají takhle? Proč ten rorýs vypadá jako plyšový morče? A to Němci a Kate Winslet nemají něco lepšího na praci?(5.9.2019)

Animák na slušnej úrovni, na prvý pohľad „jednoduchým“ príbehom. Avšak v detailoch sa skrývajú podstatné veci... Osobné hodnotenie: 70% (***) (29.9.2019)

• Pepa.Pepina

Děti baví ale je to příšerná vykradená sračka. Kdo viděl Letíme tak je tohle to samé ale ne v bleděmodrém ale debilně okopírovaném ne kabátě ale trenkách. Hudba jak s očkového pornofilmu. Hlavní postavy jsou tupé. Prostě klek. Jedna hvězda za to, že na to koukají mé děti. Ale jen proto, že tam jsou nebezpečné krysy(4.11.2019)

• oveckaoa

Těchto filmů kdy jiný živočišný druh žije u jiného pak to zjistí a zachrání oba druhy poslední dobou přibývá. Chválím animaci, která je solidní v porovnáním s například takovým Psím Veličenstvem z tohoto roku příběh je klasika, který už tu byl milionkrát. Na to, že je režisérů debut ke kterém si psaly scénář režírovaly to a produkovaly se to dá jen nečekejte zázraky. 40 procent za 1 vtip kdy samice rorýse říká rackovi před svým ctitelem, že ten racek je silný jinak kdyby chcípl ten krocan nebo co bylo dal bych více .(28.9.2019)

• Trixinka

Co se příběhu týče, nic nového se nekoná. Animace celkem v poho, jen jsem moc nepochopila vzhled rorýsů - připadali mi spíš jako nějací hlodavci než ptáci.(30.9.2019)