poster

Sleight

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2016, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Niki_Uzumaki
  ***

  Film s opravdu velkým potenciálem, bohužel ve výsledku ne tak vydařený. Trailer mě navnadil na super sci-fi podívanou, ale celý film provází jisté nelogičnosti a zdá se mi, že příběh mohl být mnohem propracovanější, působí na mě "odbytě". Jako oddychovka se to dá, ale rozhodně to není film, na který si někdy v budoucnu vzpomenu.(26.7.2017)

 • castor
  **

  Zase jeden hošan, který sešel z cesty, přitom má srdce takřka ze zlata. Přes den kouzlí v ulicích, po večerech si přilepšuje coby drogový dealer. A pochopitelně se připlete do problémů. Naštěstí má krásnou a nesmírně chápavou přítelkyni, pak v sobě objeví cosi, co jsem ani nějak nechtěl chápat, zažijeme pár žánrových kotrmelců, abychom si „užili“ náležitý happy-end. Tenhle kousek je svou nezajímavostí a zbytečností odsouzený k zapomnění. Bohužel.(3.11.2017)

 • Morholt
  ***

  Čeho jsem se bál asi nejvíc byla poplatnost dnešní společenské objednávce, ale tady mě film příjemně překvapil. Ne že by tu ten rasový podtext nebyl, ale spíš to byl jen takový letmý dotek. Dalším pozitivem byli herci. Zejména představitel hlavního hrdiny podal výborný výkon a jsem toho názoru, že tenhle kluk má budoucnost. A do třetice mi sedl i ten magický prvek, kdy je sice mladý kouzelník nadán jistými schopnostmi, ale rozhodně se nejedná o žádného Merlina. O to víc jsem byl zvědav, jak se to celé vyvine. Jenže bohužel konec tvůrci vůbec nezvládli a vypomohli si tou nejlacinějš berličkou, která se v jejich bezprostřední blízkosti válela. Ale i tak jsem dostal víc, než jsem čekal, takže jsem nakonec spokojen. 60%(6.11.2017)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Překvapivě mě to bavilo více než jsem čekal. Vcelku drsný a reálný pohled na mladého drogového dealera, který se dostane do problémů, což hrozí vždy při téhle riskantní "práci". Plusem je, že je pouličním kouzelníkem, tedy divák se dočká i zajímavých triků, funguje i chemie s krásnou přítelkyňí a finále krásně přitvrdí, kde dojde i k násilí, za což jsem ochoten přidat na hodnocení. Malý dobrý film. 75%(20.7.2017)

 • kaylin
  ****

  Jasně, že do toho filmu trochu nakukuje rasová problematika, ale přitom je to snímek akční, až thrillerového charakteru se sci-fi prvky o jednom klukovi, který to s magií dotáhne trochu dál než jiní. Film postupně graduje, kdy nakonec musí přijít to, co přijde. V podstatě takový temnější "Kick-Ass" z ghetta.(24.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace