Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Minimie
  *

  O velmi populárním britském seriálu 90. let Absolutely Fabulous jsem poprvé slyšela až letos, kdy tvůrci zrealizovali comeback v podobě celovečerního filmu. Musím říct, že marketingové oddělení odvedlo dobrou práci a minimálně tady v Londýně z filmu udělalo událost, která naznačovala, že by snad mohlo jít o něco koukatelného... Uff. Před dvaceti lety možná měly tyhle dvě dámy šmrnc a důvtip, ale tady bohužel vyznívají jako naprosto groteskní a ubohé existence, ke kterým nemůžete cítit žádnou sympatii, protože jejich trapnost prostě nezná konce. Nemůžu si pomoct, ale stejně jako hlavní postavy Patsy a Edina má tenhle film jen falešné pozlátko, pod kterým se skrývá jedno velké nic. Hvězdička za scénu v letadle s "do nothing bitch" Rebel Wilson, jinak na filmu není absolutně nic "fabulous".(16.7.2016)

 • p.a.douch
  *****

  Jděte někam s odpadama!! Už jen nástup na přehlídku a ranní probuzení je super. Edina a Patsy furt jedou svoje, až si z toho Marshall uvědomil, že je ženská. Super návrat starých známých - Matinka a Bubble, Saffy. Já se bavil, konec byl taky super "Takže robertka už nepotřebuješ." Dal bych čtyři hvězdy, ale vzhledem k zástupu odpadů dám pět, ať se můžou estéti vztekat.(8.4.2017)

 • kaylin
  ***

  Tenhle humor není špatný, jsou zde momenty, které jsou docela vtipné, ale co si budeme namlouvat, nějak moc extra mi to nesedlo. Ty postavy v sobě mají potenciál, ale stejně tak jsou někdy docela otravné. Ne, možná kdybych viděl původní seriál, ale protagonistky mi nedokázaly pořádně přirůst k srdci.(22.11.2016)

 • xxmartinxx
  ***

  Bizarně dadaistické, naprosto neuchopitelné ve své absolutní neochotě dávat smysl jako film. Je mi jedno, jestli se to umělecký záměr, nebo pád na hubu, ale tohle je natolik za hranou, až to má svoje kouzlo. Kdyby se na konci objevilo na místě režiséra J-L Godard, všechno by to krásně zapadlo do sebe. Navíc si cením filmu založeném na tak specifické subkultuře jako PR, copywriterství a marketing - lidé z těchto oborů se zřejmě pobaví upřímně, protože tenhle film jim rozumí.(11.12.2016)

 • easaque
  *

  1* na to, že seriál Absolutely Fabulous miluju, tak nově natočený celovečerní film je opravdu o ničem a i přes občasné slušné vtípky mu nedokážu dát ani 2 hvězdy. Potěšilo mě vidět po dvaceti letech moje oblíbené postavy, ale všechno bohužel padá na scénáři, který je hodně šílený a nestojí za mnoho. Účast mnohých celebrit ze šoubyznysu taky nepřidává ke kvalitě, takže odhazuju do propadliště dějin. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](14.12.2017)