Reklama

Reklama

Naprosto dokonalé

  • Velká Británie Absolutely Fabulous: The Movie (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Edina a Patsy jsou zpět — v jejich velkolepém debutu na filmovém plátně! Stále překypují šarmem a půvabem, prohýřených nocí v londýnských klubech by se nikdo nedopočítal. Po jednom nepovedeném večírku módních veličin jsou ale obviněny z katastrofické nehody, která potkala Kate Moss, a stávají se oběťmi mediální štvanice. Zdá se, že v Londýně už jim pšenka nepokvete, proto odlétají na Francouzskou riviéru s plánem usadit se tu natrvalo a užívat si život na vysoké noze až do smrti! (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (24)

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Bizarně dadaistické, naprosto neuchopitelné ve své absolutní neochotě dávat smysl jako film. Je mi jedno, jestli se to umělecký záměr, nebo pád na hubu, ale tohle je natolik za hranou, až to má svoje kouzlo. Kdyby se na konci objevilo na místě režiséra J-L Godard, všechno by to krásně zapadlo do sebe. Navíc si cením filmu založeném na tak specifické subkultuře jako PR, copywriterství a marketing - lidé z těchto oborů se zřejmě pobaví upřímně, protože tenhle film jim rozumí. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tenhle humor není špatný, jsou zde momenty, které jsou docela vtipné, ale co si budeme namlouvat, nějak moc extra mi to nesedlo. Ty postavy v sobě mají potenciál, ale stejně tak jsou někdy docela otravné. Ne, možná kdybych viděl původní seriál, ale protagonistky mi nedokázaly pořádně přirůst k srdci. ()

Reklama

p.a.douch 

všechny recenze uživatele

Jděte někam s odpadama!! Už jen nástup na přehlídku a ranní probuzení je super. Edina a Patsy furt jedou svoje, až si z toho Marshall uvědomil, že je ženská. Super návrat starých známých - Matinka a Bubble, Saffy. Já se bavil, konec byl taky super "Takže robertka už nepotřebuješ." Dal bych čtyři hvězdy, ale vzhledem k zástupu odpadů dám pět, ať se můžou estéti vztekat. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Film si zadrhávaně plyne bez vtipu a nápadu. Dvě postarší pařmenky nedokážou rozesmát, ani navázat na seriál, který svou kratší stopáží byl mnohem snesitelnější a vtipnější. Dcera a vnučka jsou v ději úplně nanic. Jen proto, aby se zcela nepatřičně k předchozímu ději a charakteru postav v závěru rozehrálo rozbředlé vyznávání se ze vzájemných citů. Děj ozvláštňuje paleta britských celebrit v čele s Kate Moss. SHRNUTÍ: Když chcete povzbudit ve svém plánu pařit i ve vyšším věku. ()

easaque 

všechny recenze uživatele

1* na to, že seriál Absolutely Fabulous miluju, tak nově natočený celovečerní film je opravdu o ničem a i přes občasné slušné vtípky mu nedokážu dát ani 2 hvězdy. Potěšilo mě vidět po dvaceti letech moje oblíbené postavy, ale všechno bohužel padá na scénáři, který je hodně šílený a nestojí za mnoho. Účast mnohých celebrit ze šoubyznysu taky nepřidává ke kvalitě, takže odhazuju do propadliště dějin. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Galerie (55)

Reklama

Reklama