The Flying Serpent

John T. Neville

Jack Greenhalgh

Leo Erdody

• George Stobbart

Stará, béčková hororová srandička o vedcovi, ktorý objaví podivnú príšeru podobnú prehistorickému vtákovi, ktorú sa pokúša prenasledovať a neskôr aj zabiť. Škoda však, že väčšinu stopáže prekecá a ja som sa zbytočne nudil (ešte, že to malo iba necelú hodinu). Na svoju dobu to ale až také zle nie je, pozerať sa to v kľude dá a tým, čo sa páčil napr. známejší "Devil Bat" sa snáď bude páčiť aj toto.(1.9.2011)

Celkem příjemně strávené hodinka. Film o létajícím monstru a hrdinech kteří byly jak přes kopírák. Monstrum vypadá celkem srandovně ale na tu dobu jsem ochoten to odpustit. Kdybych film viděl ve 40 letech byl bych odzbrojenej, dnes po filmech jako Godzilla a jiných monster filmů, film považuji za průměr, ale té hodiny nelituju, sem tam až komickej efekt ale co čekat.(27.11.2013)

• Oktavianus

Další nepovedený horor od Sama Newfielda. Ale on to horor asi být neměl, spíš nějaký dobrodružný film s prvky sci-fi. Hvězdu navíc dávám nejen za nápad použít motiv Montezumova pokladu nebo aztéckého létajícího boha Quetzalcoatla, ale i za "jeho" zpodobnění - strnulá gumová potvůrka na šňůře, která strojově přesně mává křídly, je tak strašně roztomile naivní, že místo toho, abych za to hvězdy strhával, jednu přidám. No, prostě to tak je. Jinak je to nezajímavý a tuctový příběh o vědci, co používá podivnou létající příšeru k likvidaci svých nepřátel. Kolikrát už to tady bylo? A kolikrát daleko lépe zfilmované? Mockrát.(20.2.2014)