Rozpočet EUR 780,000Tržby Celosvetovo $668,000▐ Tragédia. Tak toto je teda riadne tupý humor. Na jeden ako tak znesiteľný frk príde desať otravných, prízemných až des. Karel Janák vie aj lepšie točiť, toto fakt nevyšlo. /5%/(4.3.2018)

• Rex Mundi

Zďaleka to nebola až taká tragicky pekelná katastrofa a žumpa, ako som sa obávala. Veď nikto nečakal, že zo skečov o dvoch zazobaných blbkách vznikne film s intelektuálnym pozadím, bravúrnymi hereckými výkonmi a vizuálnym majstrovstvom. Ani, že pôjde o mnohovrstevný inteligentný humor. Zato na tzv. stupídnu komédiu domácej produkcie je to znesiteľný kúsok. A to som ani nemala v úmysle to vidieť. V kine teda rozhodne nie. Ale nahrali sme to z telky a pustili si ako víkendový výplach, lebo popri hraní sa s malým deckom sa aj tak nič náročnejšie pozerať nedá ;-)(6.2.2019)

• Fretakata

Zmes trápnosti a stupidity. Odhodlala som sa dopozerať to: koniec bol už úplný grc.(10.6.2018)

• Spiker01

Esence slovenské komedie...i s vlastním Darth Vaderem. Jen na vlastní nebezpečenstvo.(5.1.2019)

• MMR

K téhle trapárně snad ani nejde napsat rozumný komentář. Navíc si tato trapárna ani komentář nezaslouží. Je to žumpa.(27.12.2017)

• gogo76

Chce to pevnú vôľu dopozerať tento nevtipný trapas, no bol som zvedavý ako si poradili s celovečerným filmom , ktorý stojí na tak primitívnych a nevtipných postavách. Dopadlo to podľa očakávania, nič iné ani vzniknúť nemohlo. Je to záhada ako toľko komediálnych hercov dokáže vyprodukovať tak nezáživnú a nevtipnú komédiu. Za celý film som sa usmial len pri vtipe s "pleťovkou" inak som to len pretrpel a bol vďačný za záverečné titulky. Cením si však odvahu s akou sa pustili to tejto vopred odsúdenej a neúspešnej sračky. Buď šialená odvaha alebo v hlave červík s menom mozgoďob...20%.(1.12.2017)

• *CARNIFEX*

Obe herečky sú mi nesmierne sympatické. Bol som na pár vystúpeniach v divadle. No toto je solídny prepadák na hrane trápnosti.(17.11.2017)

Takže zase nič ale vôbec nie tak teroristické akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Prekvapivo sa tu totiž vykročilo správnou cestou. Má to hlavu aj pätu, niektoré gagy sú skvelé (bezďák, prasa, niektoré cameá) a aj herečky sú fajn. Keby nebolo prepálenej dĺžky ( pol hodinu dole), niektorých remeselných prešľapov (hudba a aj celková práca s ňou je na facku) a najmä nedostatku chechtákov v rozpočte, mohlo to byť dokonca aj veľmi fajn. Ale nie je. No aj tak je to vzhľadom na tuzemskú konkurenciu suverénne najlepšia slovenská porevolučná komédia a ukážka toho, že ak si niekto nabudúce americký model naštuduje ešte trochu dôkladnejšie, dočkáme sa kvalitnej zábavy. A za túto nádej si zaslúži hviezdičkovo prihodiť. P.S. Kino sa bavilo, takže cieľovka bude spokojná. 5/10(20.4.2017)

• eLeR

Lasica sa hádam tých hrncov dočkal, Bambi sa vrátil do lesa a vôbec .. na Pleťa!(30.4.2017)

• Flego

Keď to mala byť vtipná kritika showbiznisu, tak to bol veľmi chabý pokus. Keď to už predsa len malo nejakú výpovednú hodnotu, zabili to infantilným a debilným "humorom". Dve hlášky mali úroveň, Lasicova a toho bezdomovca. To sú tie lepšie stránky filmu. Všetko ostatné nefunguje. Cuky Luky film je roztrieštenou, naivnou, hlúpou rádoby-komédiou, ktorá nemá nič spoločné s vtipno-satirickými scénkami z televízie. Naposledy som bol takto nahnevaný pri Všetko alebo nič, dokonca musím skonštatovať, že tento filmársky "výron" bol ešte horší.(9.11.2017)

Jednoduchý humor přesně dle mého očekávání. Hodně velká oddychovka, která místy i pobaví.(4.11.2017)

• dopitak

Karel Janák odešel na Slovensko? Tak to je ta nejlepší zpráva týdne. Veľa šťastia želám. Duo Polnišová + Šebová - měli bychom ho znát? Z nějakého tříminutového seriálu. Přemýšlel jsem, za to by měla být jedna hvězda. Jedinej vtipnější moment byl bezďák s pleťovkou. Má to být parodie na slovenské VIP? Tak jo. Palec nahoru za Lasicu.(29.10.2017)

• ARI50

Katastrofální.(27.11.2017)

• claudel

Zcela jistě bude mít obrovský potenciál film, který si vezme na paškál současný svět sociálních sítí, umělé a prázdné krásy, (pseudo)celebrit a povrchních vztahů. Ale bude třeba takový film pojmout naprosto odlišným způsobem, než čemu jsme vystaveni v Cuky Luky Filmu. U některých scén a vykreslení některých postav jsem se chytal za hlavu, zda to je vůbec možné. Za celou stopáž jsem se pousmál asi třikrát. Z Lukáše Latináka udělat slovenský sexsymbol je hodné opravdu asi jen parodie. A minirole slavných raději ani nekomentuji.(23.12.2017)

• ScarPoul

Už veľmi dlho som nedal odpad! Film je nefunkčný, nevtipný a nevkusný. Nie je tam jedna pamätná scéna, jeden zaujímavý dialóg a ani jedna zaujímavá postava. Dopozerať to je strašné utrpenie, ktoré sa svojimi cameo roličkami rovná pocitu, keď vidíte prvý krát slovenskú verziu We are the world! Scénaristický, chaotický mišmaš. A to prasa.. Preboha načo to Prasa! Naozaj najhoršia vec akú som videl za hodne dlhú dobu.(28.11.2017)

Seriál mě bavil a film dopadl také dobře. Jde především o satiru, Petra Polnišová a Zuzana Šebová parodují dvě blavácké blbky Cuky a Luky. Samozřejmě nesmíte ten film brát vážně, je to prostě satirická komedie a podle mě se to povedlo. Ale chápu, že ne všem sedne taková satira.(14.10.2018)

• hous.enka

Hloupoučká komedie o hloupoučkém světě šoubyznysu, kde každá špulí rtíky a všechny se chtějí stát misskou. Pár vtipných momentů (nalezení Bambiho, odtučňovací kúra) a obsazení pár hvězdných jmen (Lasica, Bílá, Vajda), ale jinak je to hloupé.(6.11.2017)

"Cuky Luky Film." Vyzerá to tak, že film bude mať opäť svojich odporcov. Ale ja poviem iba toľko. Pokiaľ ste od toho čakali "Forrest Gump", tak ste tu na absolútne nesprávnej adrese a určite si nemyslím, že by film bol zlou komédiou. Mnoho gagov funguje, humor je plynulý a pre každý zlý vtip, ktorý nevyjde to o chvíľu napravia fórom, ktorý skutočne pobaví. Dokonca do toho dali aj dej a čuduj sa svete, dáva to zmysel, má to pointu a celkom to funguje. A pravdu povedia, Cuky a Luky to ani tak neafektujú ako vo svojich skečoch a dokonca si z toho na konci robia aj srandu. A vnímam to pozitívne. Ak bol niekto afektovaný, tak to bola Cruela DeVil skrížená s Erikou Judíniovou v podaní Diany Mórovej. A ako zloduch filmu mám pocit, že nefunguje úplne najpredsvedčivejšie. Je tu aj kopec známych osobností v úplne prekvapivých rolách, ale musím povedať, že nikto ma v tom filme neiritoval. Možno pár vecí by som našiel ako mínusy. V prvom rade úplne jednoznačná reklama pre KFC, ktoré má asi pobočku iba v Bratislave. Nie je mi jasné, prečo tam musel mať toľko miesta. Potom je tu trošku tradičný dej, kde vieme niektoré veci predpokladať, ale na druhú stranu má film aj vcelku dobrý zvrat, ktorý nebudem spoilovať. Lebo prekvapivo... toto mi nenapadlo. Myšlienka filmu znie: "Nech má každý na svete svoj šnicel." Polnišová je dobrá, Šebová rovnako a spolu fungujú skvele. Paródia na Hriešny Tanec je fajn, no miestami mám pocit, že už to trvalo dlhšie než bolo nutné. Ale ako ľahkú komédiu s pár dobrými gagmi a humorom, ktorý funguje toto doporučujem. Ak chcete Cuky a Luky, tak v tomto filme ich obe dostanete. A ak chcete dobrú komédiu, dočkáte sa podľa mňa aj tej. Čeknite si film a zabavte sa tiež. Hodnotenie: B+(22.4.2017)

• kaposlav

Neverím, že niekto tomu dal 4* nie to ešte 5*.(14.12.2017)

Keď si tak čítam komentáre, mám pocit, že úspech filmu spočíva hlavne v tom, že väčšina čakala úplnú kravinu. Cuky Luky však neprekvapujú iba svojím úžasným nadhľadom - neskutočne príjemným objavom bol dej, ktorý mal hlavu a pätu, dokonca nebol úplne predvídateľný. Bola som veru pripravená na všetky možné katastrofy, ani jedna sa nekonala. Úplne nezainteresovanému divákovi unikne mnoho "smotánkových" vtipov. Cuky Luky sa teda nepokúšajú o nemožné - mieria čisto na Slovákov, nikam za hranice a to sa im jednoducho podarilo. Zuzka Šebová má postavu Luky už dlho zmáknutú a Petra Polnišová je skutočne sympathisch. Veľmi ma potešilo miesto, kde sa natáčal hotel Elizabeth - Trenčianske Teplice. Keby mi to nebolo blízke, ani by som neuhádla, že niečo také krásne sa nachádza na Slovensku...Ehm - trochu si v tom vychvaľovaní našej krajiny protirečím. Už radšej mlčím ...ale notak! Diviak na vodítku, čo sa volá Bambi? A RUŽOVÉ BMW? Čo viac chcieť?!(23.4.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6