Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky? (Mirius FD)

T2 odpad!

Rozpočet EUR 780,000Tržby Celosvetovo $668,000▐ Tragédia. Tak toto je teda riadne tupý humor. Na jeden ako tak znesiteľný frk príde desať otravných, prízemných až des. Karel Janák vie aj lepšie točiť, toto fakt nevyšlo. /5%/ ()

*CARNIFEX*

Obe herečky sú mi nesmierne sympatické. Bol som na pár vystúpeniach v divadle. No toto je solídny prepadák na hrane trápnosti. ()

Rex Mundi

Zďaleka to nebola až taká tragicky pekelná katastrofa a žumpa, ako som sa obávala. Veď nikto nečakal, že zo skečov o dvoch zazobaných blbkách vznikne film s intelektuálnym pozadím, bravúrnymi hereckými výkonmi a vizuálnym majstrovstvom. Ani, že pôjde o mnohovrstevný inteligentný humor. Zato na tzv. stupídnu komédiu domácej produkcie je to znesiteľný kúsok. A to som ani nemala v úmysle to vidieť. V kine teda rozhodne nie. Ale nahrali sme to z telky a pustili si ako víkendový výplach, lebo popri hraní sa s malým deckom sa aj tak nič náročnejšie pozerať nedá ;-) ()

MMR odpad!

K téhle trapárně snad ani nejde napsat rozumný komentář. Navíc si tato trapárna ani komentář nezaslouží. Je to žumpa. ()

gogo76

Chce to pevnú vôľu dopozerať tento nevtipný trapas, no bol som zvedavý ako si poradili s celovečerným filmom , ktorý stojí na tak primitívnych a nevtipných postavách. Dopadlo to podľa očakávania, nič iné ani vzniknúť nemohlo. Je to záhada ako toľko komediálnych hercov dokáže vyprodukovať tak nezáživnú a nevtipnú komédiu. Za celý film som sa usmial len pri vtipe s "pleťovkou" inak som to len pretrpel a bol vďačný za záverečné titulky. Cením si však odvahu s akou sa pustili to tejto vopred odsúdenej a neúspešnej sračky. Buď šialená odvaha alebo v hlave červík s menom mozgoďob...20%. ()

pepo

Takže zase nič ale vôbec nie tak teroristické akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Prekvapivo sa tu totiž vykročilo správnou cestou. Má to hlavu aj pätu, niektoré gagy sú skvelé (bezďák, prasa, niektoré cameá) a aj herečky sú fajn. Keby nebolo prepálenej dĺžky ( pol hodinu dole), niektorých remeselných prešľapov (hudba a aj celková práca s ňou je na facku) a najmä nedostatku chechtákov v rozpočte, mohlo to byť dokonca aj veľmi fajn. Ale nie je. No aj tak je to vzhľadom na tuzemskú konkurenciu suverénne najlepšia slovenská porevolučná komédia a ukážka toho, že ak si niekto nabudúce americký model naštuduje ešte trochu dôkladnejšie, dočkáme sa kvalitnej zábavy. A za túto nádej si zaslúži hviezdičkovo prihodiť. P.S. Kino sa bavilo, takže cieľovka bude spokojná. 5/10 ()

kingik

(U)vědomě(le) trapné. Pro jedny únik před pravidelnou vánoční invazí pohádek, pro druhé možnost prohnat trubkami mlíčí pomyslně směřované ke slovenským sousedkám. Karel Janák dal před léty vzniknout pubertální dvojici Mádl & Kotek, která byla určená pro pubertální publikum. Po letech půstu vytvořit další tandem se rozhodl, že v rámci stárnutí pohlavních buněk už nebude hledat mezi mutujícími mutanty další nástupce a zapátrá za slovenskými hranicemi, kde by splnil vlhké sny mužům, jimž na šourek tlačí prostata. Zuzana Šebová a Petra Polnišová mají povoleno i přes dávno přetažené biologické hodiny hrát mladší postavy, než vykazují jejich rodné listy, dokonce si dámy natolik fandí, až se derou k účasti na prestižní soutěž krásy, kde ještě jejich vaječníky hází svěžest směrem ke všem nevěřícným porotcům. Děj filmu je prajednoduchý a úplně selhává ve své parodické rovině. Výše zmíněné dámy s Janákem a ještě se dvěma dalšími tvůrci daly vyniknout absurdním situacím, které mají kvalitní obrazovou fazonu a sám režisér se nedurdí nad zábavným přehráváním protagonistek. Diana Mórová si vyhladila účes, vytasila předkus a zábavně sabotuje úsilí Luky, někdejší vítězce soutěže o nejlépe roztažené nohy, připravit do měsíce nezpůsobilou videobloggerku Cuky na účast v takovémto klání. A zpoza příprav se navíc na Cuky kuje pomsta, která má kořeny v dávné minulosti. Janák točí často a rád, je vidět, že není rozčarován nevolí kritiků a klidně natočí absolutně oddychový a z větší části značně absurdní počin, kterým patrně neprolomí ambice být nejlepším cizojazyčným filmem. Pro generaci diváků, co nevyrůstala na slovenštině, je film překladatelským oříškem. Na pročištění trubek při absenci koitu je to výjimečný počin, neb každá slovenská účastnice spasí hladovějící mužské české publikum, kterému se zastesklo po vnadnosti slovenského pekáče. 7/10 ()

silentname

"Cuky Luky Film." Vyzerá to tak, že film bude mať opäť svojich odporcov. Ale ja poviem iba toľko. Pokiaľ ste od toho čakali "Forrest Gump", tak ste tu na absolútne nesprávnej adrese a určite si nemyslím, že by film bol zlou komédiou. Mnoho gagov funguje, humor je plynulý a pre každý zlý vtip, ktorý nevyjde to o chvíľu napravia fórom, ktorý skutočne pobaví. Dokonca do toho dali aj dej a čuduj sa svete, dáva to zmysel, má to pointu a celkom to funguje. A pravdu povedia, Cuky a Luky to ani tak neafektujú ako vo svojich skečoch a dokonca si z toho na konci robia aj srandu. A vnímam to pozitívne. Ak bol niekto afektovaný, tak to bola Cruela DeVil skrížená s Erikou Judíniovou v podaní Diany Mórovej. A ako zloduch filmu mám pocit, že nefunguje úplne najpredsvedčivejšie. Je tu aj kopec známych osobností v úplne prekvapivých rolách, ale musím povedať, že nikto ma v tom filme neiritoval. Možno pár vecí by som našiel ako mínusy. V prvom rade úplne jednoznačná reklama pre KFC, ktoré má asi pobočku iba v Bratislave. Nie je mi jasné, prečo tam musel mať toľko miesta. Potom je tu trošku tradičný dej, kde vieme niektoré veci predpokladať, ale na druhú stranu má film aj vcelku dobrý zvrat, ktorý nebudem spoilovať. Lebo prekvapivo... toto mi nenapadlo. Myšlienka filmu znie: "Nech má každý na svete svoj šnicel." Polnišová je dobrá, Šebová rovnako a spolu fungujú skvele. Paródia na Hriešny Tanec je fajn, no miestami mám pocit, že už to trvalo dlhšie než bolo nutné. Ale ako ľahkú komédiu s pár dobrými gagmi a humorom, ktorý funguje toto doporučujem. Ak chcete Cuky a Luky, tak v tomto filme ich obe dostanete. A ak chcete dobrú komédiu, dočkáte sa podľa mňa aj tej. Čeknite si film a zabavte sa tiež. Hodnotenie: B+ ()

dopitak odpad!

Karel Janák odešel na Slovensko? Tak to je ta nejlepší zpráva týdne. Veľa šťastia želám. Duo Polnišová + Šebová - měli bychom ho znát? Z nějakého tříminutového seriálu. Přemýšlel jsem, za to by měla být jedna hvězda. Jedinej vtipnější moment byl bezďák s pleťovkou. Má to být parodie na slovenské VIP? Tak jo. Palec nahoru za Lasicu. ()

marhoul

Pokud přistoupíme na to, že jde o crazy zrcadlo dnešní společnosti, že jde o ironii a kritiku, dá se to přežít. Však nějakou rouru s čivavou v kabelce nebo nagelovaného kopačku to asi nenadchne. :) Snímek nelze hodnotit, ale sranda to byla. ()

Arsenal83

Čakal som, že to bude výkal a nesklamal som sa. Okrem sporadických Latinákových fórov je to mozog rapídne zmenšujúca záležitosť. Ale na Slovensku takýto humor na intelektuálnej úrovni vtákopyska má priaznivcov stále dosť, a tak sa celebritou u nás stáva pomalý hocjaký pracovník s hovnocucom. ()

Flego

Keď to mala byť vtipná kritika showbiznisu, tak to bol veľmi chabý pokus. Keď to už predsa len malo nejakú výpovednú hodnotu, zabili to infantilným a debilným "humorom". Dve hlášky mali úroveň, Lasicova a toho bezdomovca. To sú tie lepšie stránky filmu. Všetko ostatné nefunguje. Cuky Luky film je roztrieštenou, naivnou, hlúpou rádoby-komédiou, ktorá nemá nič spoločné s vtipno-satirickými scénkami z televízie. Naposledy som bol takto nahnevaný pri Všetko alebo nič, dokonca musím skonštatovať, že tento filmársky "výron" bol ešte horší. ()

BMW12

Seriál mě bavil a film dopadl také dobře. Jde především o satiru, Petra Polnišová a Zuzana Šebová parodují dvě blavácké blbky Cuky a Luky. Samozřejmě nesmíte ten film brát vážně, je to prostě satirická komedie a podle mě se to povedlo. Ale chápu, že ne všem sedne taková satira. ()

claudel odpad!

Zcela jistě bude mít obrovský potenciál film, který si vezme na paškál současný svět sociálních sítí, umělé a prázdné krásy, (pseudo)celebrit a povrchních vztahů. Ale bude třeba takový film pojmout naprosto odlišným způsobem, než čemu jsme vystaveni v Cuky Luky Filmu. U některých scén a vykreslení některých postav jsem se chytal za hlavu, zda to je vůbec možné. Za celou stopáž jsem se pousmál asi třikrát. Z Lukáše Latináka udělat slovenský sexsymbol je hodné opravdu asi jen parodie. A minirole slavných raději ani nekomentuji. ()

ScarPoul odpad!

Už veľmi dlho som nedal odpad! Film je nefunkčný, nevtipný a nevkusný. Nie je tam jedna pamätná scéna, jeden zaujímavý dialóg a ani jedna zaujímavá postava. Dopozerať to je strašné utrpenie, ktoré sa svojimi cameo roličkami rovná pocitu, keď vidíte prvý krát slovenskú verziu We are the world! Scénaristický, chaotický mišmaš. A to prasa.. Preboha načo to Prasa! Naozaj najhoršia vec akú som videl za hodne dlhú dobu. ()