Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky? (Mirius FD)

Trailer

suzanne1997

Tak co napsat? Upřímně, čekala jsem víc, mnohem víc. Podle jejich seriálu na Streamu, jsem čekala odvážnou, střeštěnou komedii, u které se budu válet smíchy po podlaze. Naneštěstí tmu tak nebylo, film měl nedotažený příběh, vtipy by se daly spočítat na všech prstech, které člověk má, dialogy by se daly vylepšit. Jasně, měly dobrý nápad, ale to ztvárnění nestálo za nic. Myslím si, že hlavní herečky mohly podat mnohem lepší výkon, kdyby byl film ucelený, neútržkovitý a nesnažil se udělat ze sebe něco, co není a jak se zdá, ani nebude. Ve finále to nebylo až tak špatné, aby to byl odpad, ale lepší než průměrné hodnocení si nezaslouží, když k tomu přičteme právě jeho chyby, dostáváme se k mému hodnocení. Sice mě to mrzí, ale rozhodně film nedoporučuji, myslím si, že existují mnohem lepší. ()

bigmatko

Tri hviezdy sa aj mne samému zdaju az prehnané pozitívne ale keď to porovnám s inými filmami ci uz slovenskými alebo ceskými alebo koprodukcnými, ktoré sa tvária ako komédie, tak v tom prípade je CUKY a LUKY skutocne prekvapenie. Nehrajú sa na romantické trápnosti ako iné pseudokomedie vytvorené podla udajných knižných hitov. A keďže sa dej neodvíja od nezmyselných trápne silených vzťahov a scén tak si cuky a luky mohli dovolit vniest do príbehu nesilenú zábavu. Pridám sa k iným komentárom a musím povedať že pozitívne hodnotenie sa odvíja hlavne od záveru, že človek čaká úplnu trápnosť a nakoniec je milo prekvapený že je to priemne veselá párodia na zivot. Berte to ako paródiu a nie ako reálnu komédiu. A kedže v paródii je dovolené všetko tak aj Cuky Luky si môžu dovoliť podivné scénky. mna osobne to milo prekvapilo. Druhý krat to vidiet nepotrebujem to je jasné. ale nie je to také zlé ako som čakal. ()

gogo77

5/10 ... nieze by to bolo nieco co som necakal ... teda necakal som ze Cuky a Luky neorzpravali ako Cuky a Luky a tychto hlasok dali naozaj len par .... ale zase na druhu stranu to malo celkom prijatelne vymysleny dej a nie vsetko bolo napisane a natocene na kolene ako Lukyina kniha :D ... aj zasmiat sa dalo, naj scena asi s prasatom ... ale inak tam nebolo nic neobvykle, okrem neobyvkle velkeho poctu "trapkov" z Hornej Dolnej .... a par zbytocnych postav ... ak poznate UK serial Absolutely fabulous, tak neviem ci len mne, ale dost mi to pripominalo prave tuto dvojicu a pribeh... ()

Primavera

Nebola to žiadna zbierka skečov a neboli tam ani tie afektované dialógy kredenc typu, je to komédia s crazy dejom, recesia, total uletený film, ktorý paroduje naše smotanové "celevriti". Aj keď toto nie je moja "šialka" kávy, oceňujem, že v slovenských podmienkach sa urobilo takéto niečo takmer na kolene - scenar si robili z veľkej časti samotné herečky. ()

claudel odpad!

Zcela jistě bude mít obrovský potenciál film, který si vezme na paškál současný svět sociálních sítí, umělé a prázdné krásy, (pseudo)celebrit a povrchních vztahů. Ale bude třeba takový film pojmout naprosto odlišným způsobem, než čemu jsme vystaveni v Cuky Luky Filmu. U některých scén a vykreslení některých postav jsem se chytal za hlavu, zda to je vůbec možné. Za celou stopáž jsem se pousmál asi třikrát. Z Lukáše Latináka udělat slovenský sexsymbol je hodné opravdu asi jen parodie. A minirole slavných raději ani nekomentuji. ()

• Natáčalo sa v Bratislave, v Trenčíne, v Trenčianskych Tepliciach, v Banskej Bystrici a v Šamoríne. (BMW12)
  • V momente, keď herečka Zuzana Šebová (Luky) hovorí do interkomu je zreteľne vidieť ako sú spätné zrkadlá v jednu chvíľu zavreté a v druhú zas otvorené. (Patrik.Szent)
  • Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)