• suzanne1997

Tak co napsat? Upřímně, čekala jsem víc, mnohem víc. Podle jejich seriálu na Streamu, jsem čekala odvážnou, střeštěnou komedii, u které se budu válet smíchy po podlaze. Naneštěstí tmu tak nebylo, film měl nedotažený příběh, vtipy by se daly spočítat na všech prstech, které člověk má, dialogy by se daly vylepšit. Jasně, měly dobrý nápad, ale to ztvárnění nestálo za nic. Myslím si, že hlavní herečky mohly podat mnohem lepší výkon, kdyby byl film ucelený, neútržkovitý a nesnažil se udělat ze sebe něco, co není a jak se zdá, ani nebude. Ve finále to nebylo až tak špatné, aby to byl odpad, ale lepší než průměrné hodnocení si nezaslouží, když k tomu přičteme právě jeho chyby, dostáváme se k mému hodnocení. Sice mě to mrzí, ale rozhodně film nedoporučuji, myslím si, že existují mnohem lepší.(29.10.2017)

• helrohir

Tak ako sa dalo čakať, film je nevydarenou zmesou otrasných hereckých výkonov, scenára z pera divej svine a z 90% nevtipných vtipov. Tých pár heftíkov, čo ma dokázalo rozosmiať (Lasica, Pleťo,..) film určite nezachránia. Možno keby film nemal viac než hodinku a pol, bolo by to o niečo znesiteľnejšie, ale ináč bohužiaľ...(20.11.2017)

figúrky cuky a luky sú práve o trápnosti niektorých individuuí v spoločnosti, a toto teda bolo mega trápnea svoju úlohu splnilo, zasmial som sa. samozrejme kto si myslí, že táto paródia by mala mať nejaký hlbší význam nechápem na čo ste to sťahovali, na také filmy choďte radšej do rakúska :-D ak to mam porovnať s trápnymi americkými komediami nič tomu nechýbalo(26.11.2017)

Nebola to žiadna zbierka skečov a neboli tam ani tie afektované dialógy kredenc typu, je to komédia s crazy dejom, recesia, total uletený film, ktorý paroduje naše smotanové "celevriti". Aj keď toto nie je moja "šialka" kávy, oceňujem, že v slovenských podmienkach sa urobilo takéto niečo takmer na kolene - scenar si robili z veľkej časti samotné herečky.(20.4.2017)

• AndrewNewman

Nejde to, že je tento film naozaj trápny a dejovo prázdny. Každý vedel, že film o Cuky a Luky nemôže mať hlbku a pod. Čakal som však, že sa aspoň párkrát zasmejem, čo sa nestalo. O nejakých hereckých výkonoch sa nedá hovoriť, herci len hovoríli to čo mali v "scenári". K tomu natlačenie známych osobností, kvôli propagácii filmu je úbohé.(20.11.2017)

• - V momente, keď herečka Zuzana Šebová (Luky) hovorí do interkomu je zreteľne vidieť ako sú spätné zrkadlá v jednu chvíľu zavreté a v druhú zas otvorené. (Patrik.Szent)

• - Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)