Ak to poznáte z Kredenca, tak tam idete apriori na komédiu, v ktorej očakávate všetko. Čo ale nakoniec dostanete? Film, ktorý má dej ( !!! ), zápletku, solídne herecké výkony, reklamu na Bory a jeden vtípek, kerý sa isto uchytí ( Na Pleťa! ). Pomedzi to známe herecké tváre, divú sviňu Bambiho, niekoľko záderov do slovenského showbiznisu a v potitulkovej scéne ( áno, presne tak, obsahuje to potitulkovú scénu a dá sa to do nej vydržať ) si dokonca robia srandu aj samé zo seba. Ale. Človek tam ide s vidinou praštenej komédie, kde sa budú gagy sypať z rukáva a preto paradoxnejšie vyznieva fakt, že Všetko alebo nič, čo nie je komédia ako taká, vyznie vtipnejšie a funkčnejšie. Na druhej strane, je to dopozerateľné, čo pri ohlásení filmu asi nikto nečakal, videl by som tam potenciál na dvojku a keď sa to dostane na tv obrazovky, budeme sa s tým stretávať minimálne raz ročne. Pocitovo je to presne tam kde Vojtech. Neurazí, nezabaví. Pocitovo by boli dve, ale Šebovú môžem. 3 z 5 ( Kino Dukla Svidník )(8.5.2017)

• gogo76

Chce to pevnú vôľu dopozerať tento nevtipný trapas, no bol som zvedavý ako si poradili s celovečerným filmom , ktorý stojí na tak primitívnych a nevtipných postavách. Dopadlo to podľa očakávania, nič iné ani vzniknúť nemohlo. Je to záhada ako toľko komediálnych hercov dokáže vyprodukovať tak nezáživnú a nevtipnú komédiu. Za celý film som sa usmial len pri vtipe s "pleťovkou" inak som to len pretrpel a bol vďačný za záverečné titulky. Cením si však odvahu s akou sa pustili to tejto vopred odsúdenej a neúspešnej sračky. Buď šialená odvaha alebo v hlave červík s menom mozgoďob...20%.(1.12.2017)

• Sany33

Jednu hviezdu dávam za odvahu natočiť a angažovať hercov na takú kravinu. Všetko čo je vtipné na sitkomovej verzií, všetky narážky na Rakúsko absentujú. Do popredia sa dostávajú dve debilky, jedna trápnejšia ako druhá, ktoré sú iba trápne a nie vtipné. Celé to malo iba veľmi chabú pointu a ten zvrat v závere bol jednoducho na veľkú filmovú facku. Ľudia čo si tento film dajú do fanklubu si zaslúžia dvojitú lobotómiu aby sa naladili na vlnu hlavných hrdiniek.15%(6.6.2019)

Úprimne nechápem tieto hodnotenia a zaujímalo by ma koľko ľudí čo dávali odpad alebo slabé hodnotenie to naozaj videlo! Ak idem do kina tak mám dáke očakávanie od toho filmu a tie sa mi naplnili alebo nenaplnili a od toho sa odvíja hodnotenie, ale kto ide do kina na úplnu sračku alebo kto čakal nejakú hlbokú pointu? Tento film mal pobaviť a to spravil, možno trošku inou formou ako niekto čakal, ale jednoznačne pobavil navyše to nebola úplne plytká a trápna komédia. Tento film si zaslúži tak 60%(29.4.2017)

• durkes

Dosť veľký trapas......Prirovnal by som to v trapnosti k dielam Trošku......Ak toto má byť vzorka slovenského humoru, tak už sa tu nedá pomaly na čom zasmiať...alebo aká vláda taký humor (zas na druhej strane prejavy Danka a vyhlásenie Fica o víťazstve v komunálnych voľbách boli ďaleko vtipnejšie).....Čistý trapný odpad.(19.11.2017)

• - Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)

• - Natáčalo sa v Bratislave, v Trenčíne, v Trenčianskych Tepliciach, v Banskej Bystrici a v Šamoríne. (BMW12)

• - V momente, keď herečka Zuzana Šebová (Luky) hovorí do interkomu je zreteľne vidieť ako sú spätné zrkadlá v jednu chvíľu zavreté a v druhú zas otvorené. (Patrik.Szent)