Nuz, z principu odpad, to je nefer a prikomplexovane. Kredenc som otvaral kazdu sobotu, pobavil ma, ale tento pocin v kredenci nesedel. Sliapal si vlastny kamenny chodnicek, bol farebny, vesely a uleteny. Miestami vtipny, samozrejme nastala situacia kedy sa mi zpyrila pokozka, nechty som zadrel do operadla a z ust mi vysla zvlastna pachut. // Obsahuje dokonca sceny , pri ktorych som musel odvratit zrak od platna ( Tweens, Drobna) // . Dievcata svoje role velmi dobre zili, strateny Janak len neisto plnil spary medzi napadmi. Keby som vedel ze ide o totalny potrat, isto by som siel radsej na prvosienky. Celkovo neurazitelny a stravitelny pocin , pre tych co maju radi farby, absurd, prekvapive konce a neznasaju smotanku. Ta tretia je do fondu slovenskej kinematografie. P.S: Tych zvieratiek mi je luto,....(23.4.2017)

• claudel

Zcela jistě bude mít obrovský potenciál film, který si vezme na paškál současný svět sociálních sítí, umělé a prázdné krásy, (pseudo)celebrit a povrchních vztahů. Ale bude třeba takový film pojmout naprosto odlišným způsobem, než čemu jsme vystaveni v Cuky Luky Filmu. U některých scén a vykreslení některých postav jsem se chytal za hlavu, zda to je vůbec možné. Za celou stopáž jsem se pousmál asi třikrát. Z Lukáše Latináka udělat slovenský sexsymbol je hodné opravdu asi jen parodie. A minirole slavných raději ani nekomentuji.(23.12.2017)

"Cuky Luky Film." Vyzerá to tak, že film bude mať opäť svojich odporcov. Ale ja poviem iba toľko. Pokiaľ ste od toho čakali "Forrest Gump", tak ste tu na absolútne nesprávnej adrese a určite si nemyslím, že by film bol zlou komédiou. Mnoho gagov funguje, humor je plynulý a pre každý zlý vtip, ktorý nevyjde to o chvíľu napravia fórom, ktorý skutočne pobaví. Dokonca do toho dali aj dej a čuduj sa svete, dáva to zmysel, má to pointu a celkom to funguje. A pravdu povedia, Cuky a Luky to ani tak neafektujú ako vo svojich skečoch a dokonca si z toho na konci robia aj srandu. A vnímam to pozitívne. Ak bol niekto afektovaný, tak to bola Cruela DeVil skrížená s Erikou Judíniovou v podaní Diany Mórovej. A ako zloduch filmu mám pocit, že nefunguje úplne najpredsvedčivejšie. Je tu aj kopec známych osobností v úplne prekvapivých rolách, ale musím povedať, že nikto ma v tom filme neiritoval. Možno pár vecí by som našiel ako mínusy. V prvom rade úplne jednoznačná reklama pre KFC, ktoré má asi pobočku iba v Bratislave. Nie je mi jasné, prečo tam musel mať toľko miesta. Potom je tu trošku tradičný dej, kde vieme niektoré veci predpokladať, ale na druhú stranu má film aj vcelku dobrý zvrat, ktorý nebudem spoilovať. Lebo prekvapivo... toto mi nenapadlo. Myšlienka filmu znie: "Nech má každý na svete svoj šnicel." Polnišová je dobrá, Šebová rovnako a spolu fungujú skvele. Paródia na Hriešny Tanec je fajn, no miestami mám pocit, že už to trvalo dlhšie než bolo nutné. Ale ako ľahkú komédiu s pár dobrými gagmi a humorom, ktorý funguje toto doporučujem. Ak chcete Cuky a Luky, tak v tomto filme ich obe dostanete. A ak chcete dobrú komédiu, dočkáte sa podľa mňa aj tej. Čeknite si film a zabavte sa tiež. Hodnotenie: B+(22.4.2017)

• blondboss

Veľké sklamanie. Mám veľmi rád tieto dve postavičky a nedám dopustiť na jednotlivé seriálové gagy. Tento celovečerný snímok na motívy postavičiek Cuky a Luky z relácie Kredenc ale nevyšiel. Nefungoval tu ich typický humor, väčšina scén bola trápna a značne tu chýbal ich typický tón reči, ktorý si každý tak obľúbil. Vzhľadom na dĺžku filmu by to asi ani nebolo možné, ale aj napriek tomu si myslím, že tento film sa tým pádom nemal ani točiť, lebo absentujú v ňom základné zábavné prvky, vďaka ktorým je táto dvojica obľúbená. Škoda. 30 %(19.11.2018)

Takže zase nič ale vôbec nie tak teroristické akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Prekvapivo sa tu totiž vykročilo správnou cestou. Má to hlavu aj pätu, niektoré gagy sú skvelé (bezďák, prasa, niektoré cameá) a aj herečky sú fajn. Keby nebolo prepálenej dĺžky ( pol hodinu dole), niektorých remeselných prešľapov (hudba a aj celková práca s ňou je na facku) a najmä nedostatku chechtákov v rozpočte, mohlo to byť dokonca aj veľmi fajn. Ale nie je. No aj tak je to vzhľadom na tuzemskú konkurenciu suverénne najlepšia slovenská porevolučná komédia a ukážka toho, že ak si niekto nabudúce americký model naštuduje ešte trochu dôkladnejšie, dočkáme sa kvalitnej zábavy. A za túto nádej si zaslúži hviezdičkovo prihodiť. P.S. Kino sa bavilo, takže cieľovka bude spokojná. 5/10(20.4.2017)

• - V momente, keď herečka Zuzana Šebová (Luky) hovorí do interkomu je zreteľne vidieť ako sú spätné zrkadlá v jednu chvíľu zavreté a v druhú zas otvorené. (Patrik.Szent)

• - Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)

• - Natáčalo sa v Bratislave, v Trenčíne, v Trenčianskych Tepliciach, v Banskej Bystrici a v Šamoríne. (BMW12)