Reklama

Reklama

Někdejší slovenská miss 2004 Luky s ředitelem soutěže krásy Milem Hurbanem jsou hosty v talkshow moderátorky Renáty Strausové. Milovi imponuje, když se dozví, že Renáta píše knihu. To se nelíbí Luky, která chce Mila získat pro sebe, a tak řekne, že ona sama už svou knihu dopsala. Milo se rozhodne, že za dva dny uspořádá křest. Luky se narychlo podaří stvořit knihu o tom, jak se stát královnou krásy. Na slavnostní večer, kde jsou představovány finalistky Hurbanovy soutěže a kde Luky křtí svou knihu, dorazí i zneuznaná, ale zapálená videobloggerka ze světa celebrit Crazy Cuky, jež je protipólem shromážděných krasavic. Hurban se rozhodne otestovat, zdali rady v Lukyině knize fungují. Autorka má proto bloggerku připravit během měsíce na soutěž krásy. Postupně se Cuky a Luky spřátelí a společně začnou bojovat o přízeň fanoušků, kteří jim mohou přinést vítězství v soutěži. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (118)

pepo 

všechny recenze uživatele

Takže zase nič ale vôbec nie tak teroristické akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Prekvapivo sa tu totiž vykročilo správnou cestou. Má to hlavu aj pätu, niektoré gagy sú skvelé (bezďák, prasa, niektoré cameá) a aj herečky sú fajn. Keby nebolo prepálenej dĺžky ( pol hodinu dole), niektorých remeselných prešľapov (hudba a aj celková práca s ňou je na facku) a najmä nedostatku chechtákov v rozpočte, mohlo to byť dokonca aj veľmi fajn. Ale nie je. No aj tak je to vzhľadom na tuzemskú konkurenciu suverénne najlepšia slovenská porevolučná komédia a ukážka toho, že ak si niekto nabudúce americký model naštuduje ešte trochu dôkladnejšie, dočkáme sa kvalitnej zábavy. A za túto nádej si zaslúži hviezdičkovo prihodiť. P.S. Kino sa bavilo, takže cieľovka bude spokojná. 5/10 ()

kingik 

všechny recenze uživatele

(U)vědomě(le) trapné. Pro jedny únik před pravidelnou vánoční invazí pohádek, pro druhé možnost prohnat trubkami mlíčí pomyslně směřované ke slovenským sousedkám. Karel Janák dal před léty vzniknout pubertální dvojici Mádl & Kotek, která byla určená pro pubertální publikum. Po letech půstu vytvořit další tandem se rozhodl, že v rámci stárnutí pohlavních buněk už nebude hledat mezi mutujícími mutanty další nástupce a zapátrá za slovenskými hranicemi, kde by splnil vlhké sny mužům, jimž na šourek tlačí prostata. Zuzana Šebová a Petra Polnišová mají povoleno i přes dávno přetažené biologické hodiny hrát mladší postavy, než vykazují jejich rodné listy, dokonce si dámy natolik fandí, až se derou k účasti na prestižní soutěž krásy, kde ještě jejich vaječníky hází svěžest směrem ke všem nevěřícným porotcům. Děj filmu je prajednoduchý a úplně selhává ve své parodické rovině. Výše zmíněné dámy s Janákem a ještě se dvěma dalšími tvůrci daly vyniknout absurdním situacím, které mají kvalitní obrazovou fazonu a sám režisér se nedurdí nad zábavným přehráváním protagonistek. Diana Mórová si vyhladila účes, vytasila předkus a zábavně sabotuje úsilí Luky, někdejší vítězce soutěže o nejlépe roztažené nohy, připravit do měsíce nezpůsobilou videobloggerku Cuky na účast v takovémto klání. A zpoza příprav se navíc na Cuky kuje pomsta, která má kořeny v dávné minulosti. Janák točí často a rád, je vidět, že není rozčarován nevolí kritiků a klidně natočí absolutně oddychový a z větší části značně absurdní počin, kterým patrně neprolomí ambice být nejlepším cizojazyčným filmem. Pro generaci diváků, co nevyrůstala na slovenštině, je film překladatelským oříškem. Na pročištění trubek při absenci koitu je to výjimečný počin, neb každá slovenská účastnice spasí hladovějící mužské české publikum, kterému se zastesklo po vnadnosti slovenského pekáče. 7/10 ()

Reklama

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Zďaleka to nebola až taká tragicky pekelná katastrofa a žumpa, ako som sa obávala. Veď nikto nečakal, že zo skečov o dvoch zazobaných blbkách vznikne film s intelektuálnym pozadím, bravúrnymi hereckými výkonmi a vizuálnym majstrovstvom. Ani, že pôjde o mnohovrstevný inteligentný humor. Zato na tzv. stupídnu komédiu domácej produkcie je to znesiteľný kúsok. A to som ani nemala v úmysle to vidieť. V kine teda rozhodne nie. Ale nahrali sme to z telky a pustili si ako víkendový výplach, lebo popri hraní sa s malým deckom sa aj tak nič náročnejšie pozerať nedá ;-) ()

gogo76 

všechny recenze uživatele

Chce to pevnú vôľu dopozerať tento nevtipný trapas, no bol som zvedavý ako si poradili s celovečerným filmom , ktorý stojí na tak primitívnych a nevtipných postavách. Dopadlo to podľa očakávania, nič iné ani vzniknúť nemohlo. Je to záhada ako toľko komediálnych hercov dokáže vyprodukovať tak nezáživnú a nevtipnú komédiu. Za celý film som sa usmial len pri vtipe s "pleťovkou" inak som to len pretrpel a bol vďačný za záverečné titulky. Cením si však odvahu s akou sa pustili to tejto vopred odsúdenej a neúspešnej sračky. Buď šialená odvaha alebo v hlave červík s menom mozgoďob...20%. ()

Fretakata odpad!

všechny recenze uživatele

Zmes trápnosti a stupidity. Dno žumpy. Lasica sa musel hanbiť, keď zhliadol výsledok. Latinák ako sexidol?!? Ha, ha. Je odpudivý. V divadle namiesto hrania skĺza k tomu, že hučí a reve jak tur a nanajvýš tak grimasuje. Napr. dokázal dos.ať aj Môj dobrý kamarát v L+S. Brrrr. Na Latináka - nikdy viac ! Odhodlala som sa dopozerať To (nie, nemôžem napísať, že film, lebo filmy mám rada): koniec bol už totálny grc. ()

Galerie (49)

Zajímavosti (4)

  • Natáčalo sa v Bratislave, v Trenčíne, v Trenčianskych Tepliciach, v Banskej Bystrici a v Šamoríne. (BMW12)
  • Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)
  • V momente, keď herečka Zuzana Šebová (Luky) hovorí do interkomu je zreteľne vidieť ako sú spätné zrkadlá v jednu chvíľu zavreté a v druhú zas otvorené. (Patrik.Szent)

Reklama

Reklama